חייב עזרה בקשר ליצאה מהצבא

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים חייב עזרה בקשר ליצאה מהצבא

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #108638 הגב
    פצפיסט
    חבר

הסיפור שלי הוא כזה:

אני למדתי בבית ספר טכני של חיל האויר ולאחר מכן עשיתי גם יג' יד על חשבון הצבא (הלכתי ללמוד שם בעיקר בגלל החברים, הייתי טיפש).
    התגייסתי, סיימתי טירונות ונשלחתי לאחד הבסיסים של חיל האויר לעבוד במקצוע אותו למדתי. די מהר הבנתי שכל זה לא בשבילי ושאני בכלל שונא את המקצוע הזה ואני לא רוצה להתעסק בו בחיים שלי. אז במקום לבזבז עוד 3 שנים סתם (אחרי שכבר בזבזתי שנתיים על הלימודים) החלטתי שהדבר הכי נכון בשבילי הוא לצאת מהצבא כדי שאוכל להתקדם בחיים בקריירה שכן מעניינת אותי.
    אז התחלטי תהליך יציאה מהצבא – ביקשתי קב"ן ביחידה, אמרתי שאני שהמצב שלי התדרדר, שאני לא אוכל, לא ישן, ולא טוב לי במקום הזה. אבל המפקדים אמרו לי שאני יוכל לקבל קב"ן רק עוד כחודש בגלל החגים. אז החלטתי שאני הולך הבייתה.
    כרגע אני כבר עריק כ-50 יום, בזמן שהייתי בבית הלכתי לפסיכיאטר אזרחי ושיחקתי אותה בדיכאון קשה עם מחשבות על התאבדות והוצאתי חוו"ד , הפסיכיאטר רשם שהוא לא רואה פוטנציאל לשיקומי ולכן עלי לפנות למערכת בר"הן צבאית לקבלת פרופיל מתאים. (במילים אחרות לא מתאים לשרות).

שבוע הבא אני כבר רוצה להסגיר את עצמי לכלא4, עכשיו אני יודע שבסופו של דבר אני כן יצא מהצבא, אבל השאלה היא כמה זמן יקח לי. ורציתי להתייעץ איתכם באיזה דרך אני יוכל לצאת כמה שיותר מהר כי הזמן הזה ממש חשוב לי. אני רוצה לצאת על 21 כמה שיותר מהר.
    אז רציתי לשאול אותכם איך כדאי לי להתנהג כשאני מגיע לכלא כדי שיתנו לי לראות קב"ן כמה שיותר מהר
    ומה להגיד לקב"ן כדי שימליץ לי על 21 כי שמעתי שהקב"ן בכלא הוא לא קל.

תודה לעוזרים.

#175216 הגב
    Spor
    חבר

תלוי עד כמה לא שפוי תהיה.
    ראיתי במו עיני אנשים שיצאו מהיום למחר.
    לי אישית זה לקח חודש, מהתחלה ועד הסוף.
    היום וכבר יש לך חו"ד,אני מאמין שזה ייקח כשבוע.

#175217 הגב
    Anonymous
    חבר

הלוואי וזה יקח לי שבוע, אני מפחד שהקב"ן לא יאמין לי ואז אני ידפק.

אתה יכול לפרט איך כדאי לי להתנהג ואיזה דברים חריגים כדאי לי לעשות?
    כי אני בונה על דמות דכאונית שלא אכפת לה מהחיים ומהעתיד ושלא יכולה לתפקד, האם כדאי לי לסרב פקודות? או שזה רק יביא לי עוד ימים בפועל?

ותוך כמה זמן הם אמורים לתת לי שיחה עם קב"ן?

#175221 הגב

אם פסיכיאטר אזרחי שהוא רופא שזה יותר מקב"ן,איבחן אותך ומצא שאתה לא מתאים אז הצבא חייב להתחשב בזה.

אי אפשר לדעת במי תיתקל שתסגיר את עצמך,לכן במצב חירום עליך להקצין את הדיכאון(רעד בלתי סביר,צעקות,בכי,לעשות כאילו אתה סותר לעצמך,לאיים בהתאבדות או כל דרך שאתה רואה לנכון להשתגע).

גם העובדה שאתה בא בתור עריק תזרז את התהליך כי זה גורם לצבא לוותר עליך ביתר קלות.

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
מענה ל־חייב עזרה בקשר ליצאה מהצבא
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו