בעיות במציאת עבודה…

מוצגות 11 תגובות – 1 עד 11 (מתוך 11 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #108557 הגב
    נאור
    חבר

חברה , לא מזמן התשחררתי. והייתי רוצה שנפתח כאן דיון נחמד בין כל המשוחררים בעבר על עבודה . אני אישית מרגיש שלהתקבל לקומות עבודה גדולים [שילוח, נתב"ג, רכבת ישראל] קצת קשה לי בגלל הפטור. מה אתכם, איך המצב איתכם בעבודה? האם נתקלתם במעסיקים או בחברות כח אדם שניפנפו אתכם בגלל הפטור? כי לי זה קרה שאחת הפקידות בחברת כח אדם גדולה אמרה לי שחברה גדולה מאוד במשק לא תקבל אותי בגלל הפטור…
    אולי הנסיון שלי הוא קצת בעייתי, אז בגלל זה חשוב לי לדעת על כולכם איך היו הראיונות עבודה שלכם, כמה מהם נ פלו על הצבא או בגלל השאלות עליו אם בכלל ומה הכי מומלץ לענות לאותו מעסיק אם הוא שואל למה עשית שירות קצר או אם בכלל ולא משנה מאיזה סיבות – גם נפשי וגם אי-התאמה?
    תרשמו כאן מה עבר עליכם, מה טוב לענות, איך להתמודד ומה היו גם החוויות הלא טובות מהמפגשים האלה…

שלא תבינו לא נכון, זה שיש לי בעיות קלות [באמת קלות,זה לא באופן גורף] לא מעורר אצלי חרטה ולוהכי קטנה שיצאתי מהצבא… וזה שיש לנו חברה מיליטריסטית ומקובעת שאחד הדברים החשובים אצלה זה הצבא זה גם דיון בפני עצמו …

אבל בגדול אשמח לדיון ענייני!!! שתפו 😉

#174892 הגב
    Anonymous
    חבר

חרא .. אני התגייסתי לצבא ואני כל יום בוכה ובדיכאון האם זה שווה ש-3 שנים דפק אותי הצבא בתפקיד שאף אחד לא רוצה .. אני עושה צבא רק בשביל למצוא עבודה…

#174893 הגב
    נאור
    חבר

אחי, אני לא אמרתי ולו לרגע אחד שאני מצטער שיצאתי!!! זאת לא כוונתי…
    אני יודע מה עובר עלייך ובגלל אותם דברים אני יצאתי מהצבא ואני אפילו לא שוקל לחזור לצבא או כל דבר אדיוט שבסגנון.
    סתם רציתי לדעת מה עבר על חברינו כאן, אחרי היציאה מהצבא והאם גם הם נתקלו מדי פעם בסירוב לקבל לעבודה על רקע הצבא…

#174904 הגב
    Anonymous
    חבר

אז אתה ממליץ לי לצאת מהצבא? או לסבול 3 שנים יכול להיות שבסוף יהיה לי צלקת נפשית מזה..^

#174905 הגב
    Anonymous
    חבר

אני אגיד את האמת… אם הייתה לי אפשרות לחזור למצב שהייתי בצבא – הייתי יוצא שוב פעם בלי להניד עפעף.

#174915 הגב
    Spor
    חבר

עבדתי במגוון עבודות. החל ממלצרות וכלה בחברת תקשורת.
    כמובן שבגלל שאין לי הסמכה אקדמאית, אלה לא היו עבודות שיא הקריירה.
    ועדיין, אף אחד לא אמר לי 'לא' בגלל הפתור.
    ולא הסתרתי את העובדה שיצאתי. לכולם סיפרתי את הסיפור.
    מה שאתה מציג בקשר לנתב"ג ורכבת ישראל, אלה עבודות שדורשות לא צבא, אלא רובאי 03.
    התעסקות עם כלי נשק ועבר של לוחם. בתור אחד שהנסיבות לא איפשרו לו להגיע מעבר לרובאי 02 – זה לא ממש שינה לי,
    פתור או לא. ככה או ככה מאבטח או קצין בטחון לא הייתי יכול להיות.

#174919 הגב
    Anonymous
    חבר

זה נכון, אבל לאו דווקא בתור משרות בטחון. אלא אפילו דייל קרקע, או בשינוע, במחלקת אבידות הרדשתי שהיו סינונים ואי רצון להעסיק אותי כשהגענו לדבר על הפטור. גם ברכבת זה לאו דווקא בטחון. אז נכון שאנחנו עדיין צעירים, ועצם העובדה שאין לנו ממש לימודים ומשהו בכיס נותן את ההרגשה כאילו אי-אפשר. כנראה שבגיל 20 אני עדיין צריך לחפש עבודות מזדמנות עד שאסיים את התואר הראשון. ד"א, אני אוטוטו מסיים, בזמן שחברים שלי עדיין טוחנים שמירות בצהלים. 😎

#174920 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote אורח:

זה נכון, אבל לאו דווקא בתור משרות בטחון. אלא אפילו דייל קרקע, או בשינוע, במחלקת אבידות הרדשתי שהיו סינונים ואי רצון להעסיק אותי כשהגענו לדבר על הפטור. גם ברכבת זה לאו דווקא בטחון. אז נכון שאנחנו עדיין צעירים, ועצם העובדה שאין לנו ממש לימודים ומשהו בכיס נותן את ההרגשה כאילו אי-אפשר. כנראה שבגיל 20 אני עדיין צריך לחפש עבודות מזדמנות עד שאסיים את התואר הראשון. ד"א, אני אוטוטו מסיים, בזמן שחברים שלי עדיין טוחנים שמירות בצהלים. 😎

זאת בדיוק הסיבה שאני לא רוצה לעשות שירות לאומי. אני רוצה להתחיל ללמוד אבל מפחד שאם לא אעשה שירות לאומי זה יפגע בי בעתיד.

#174944 הגב
    nhreu
    חבר

לדעתי תעשה שירות לאומי.
    בסופו של דבר יהיה לך תעודה.
    וככה תנפנף לכל מעסיק שהוציאו אותך בריאותי אבל אתה שירתת איכשהו.
    ואחלה תנאים דרך אגב :):)

#174945 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote nhreu:

לדעתי תעשה שירות לאומי.
    בסופו של דבר יהיה לך תעודה.
    וככה תנפנף לכל מעסיק שהוציאו אותך בריאותי אבל אתה שירתת איכשהו.
    ואחלה תנאים דרך אגב :):)

תעודות לנגב את התחת אפשר להוציא בכל מקום, ואת המעסיק מעניין לעשות עליך כסף ולא איפה שירתת… ואיזה אחלה תנאים? לעבוד בעבודה כל היום ולקבל 900 שקל במקום 4000 באזרחות על אותה עבודה?
    אני מבין שדפקו אותך כי אתה פחדן ואתה רוצה שכולם יבואו להידפק יחד איתך "בשירות הלאומי", אבל תעשה טובה… ספר לחברים שלך.

#174947 הגב
    Anonymous
    חבר

ואיי איזה אנשים ה' ישמור…לא יכולת לענות יותר יפה??
    הוא סך הכל אמר לך שכדאי לך זה בישבילך בישביל העתיד..אבל סבבה תעשה מה שבראש שלך!!! 😐
    חוץ מזה אולי הוא לא נידפק אולי הוא נהנה מהשירות שלו ?
    אתה צודק שבאזרחות מרוויחים יותר ובשירות לאומי בהרבה מקומות מנצלים אבל בסופו של דבר זה בישביל העתיד .
    זאת דעתי בכל מקרה תעשו מה שבא לכם 🙂

מוצגות 11 תגובות – 1 עד 11 (מתוך 11 סה״כ)
מענה ל־בעיות במציאת עבודה…
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו