פגישה עם קב"ן בשבוע הבא, צריך עזרה

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים פגישה עם קב"ן בשבוע הבא, צריך עזרה

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #108456 הגב
    lordgore
    חבר

התגייסתי לא מזמן לחיל תיקשוב, קורס מת"מ.
    בסופו של דבר אחרי שעברתי גיהנום של איומים מכל מיני קצינים חתמתי ויתור על סיווג בטחוני כדי לצאת ממת"מ.
    כל פעם הביאו אחד אחר שיאיים עלי שיתנו לי חרא תפקיד, וכל פעם מישהו אחר שיקר לי אמר שיתן לי מילה טובה. בכלל בסיווג עצמו אמרו לי שאתה חותם רק על סיווג ולאחר מכן התברר שאם אני חותם אני שלהם – במת"מ.
    בכל מקרה, סיימתי טירונות בשבוע שעבר ועכשיו אני מיועד לקורס רא"ת – רכז אמצעי תיקשוב, שהבנתי שזה ממש שואה (התפקיד הזה אפשר לומר שהוא אפסנאי של מכשירי קשר וכו'). אני מתחיל את הקורס ביום ראשון הזה.
    אני בן יחיד לאמא שהיא מאוד חרדתית ובדיכאון בגלל המצב שלי, וגם אני עצמי בדיכאון כבר שבועיים ואני חייב להיות קרוב אליה בתפקיד יומיות בבסיס פתוח.

בכל מקרה, סידרו לי פגישה עם קב"ן, סיפרתי לו את כל הסיפור והוא קבע לי עוד פגישה לשבוע הבא.
    יש למישהו טיפים שיכולים לעזור לי?
    אני בסופו של דבר כן רוצה לעשות שירות צבאי ולתרום את החלק שלי, אבל לא ככה, אני רוצה גם לקבל.
    אני חייב, בדגש גדול על חייב, לשרת קרוב לבית בבסיס פתוח ולקבל יומיות.
    עם התפקיד שנתנו לי (רא"ת) אני יכול איכשהו להסתדר כי הבנתי שיש סיכוי לקבל יציאות יומיות, אבל עדיין חשובה לי מאוד הפגישה הזאת ובטח ובטח שחשוב לי לקבל המלצה או סעיף כלשהו מקב"ן שיוכל לעזור לי לקבל את זה.
    הפרופיל הרפואי שלי כרגע הוא 72.

תודה רבה מראש.

#174556 הגב
    shayaf
    חבר

תמשיך להקצין את מה שעשיתה בפגישה הקודם ואולי הוא תן לך פרופיל 45 שזה פסול קורסים

#174557 הגב
    Spor
    חבר

גם בלי להקצין זה בסדר. שים יותר דגש על הקשר החזק בינך לבין אמא שלך.

#174559 הגב
    lordgore
    חבר

תודה על התגובות.
    אני אנסה לדבר עוד יותר על העניין עם אמא שלי והכל, אני גם אדבר עם משקית ת"ש לגבי זה מתי שכבר אכנס למסגרת של הקורס והכל.
    מקווה שזה יעזור לי, אני אנסה לדבר איתו גם על זה שאני מפחד לא ליהיות כל יום בבית והכל.
    עוד תגובות\עצות יתקבלו בברכה.

#174561 הגב
    Anonymous
    חבר

תאמין בעצמך לאורך כל הדרך… תהיה חד משמעי והחלטי.
    אל תוותר!

#174563 הגב
    Schalter
    חבר

עם הקב"ן אתה חייב להיות מאוד משכנע הן מילולית והן פיזית.

הקב"ן יראה איך אתה מדבר ומה אתה אומר, והוא יחליט בסוף מה מגיע לך.

גישה נכונה תביא אותך למה שאתה רוצה.
    תגיד לקב"ן חד משמעית -אני קשור מאוד לאמא שלי ואם אני לא אראה אותה כל יום לפחות, יקרה אסון.
    תגיד לו מראש מה יקרה אם לא ייתנו לך את זה, "אם אני לא מקבל יומיות וקרוב לבית אני לא אהיה מסוגל להתגייס וכל צעד נוסף יביא לפגיעה כזו או אחרת, אין לי מה להפסיד".

הקב"נים שאני פגשתי איבדו הרבה תכונות אנושיות, ממש כמו סוג של רובוט. בקושי מסתכלים עליך.. תשיג את תשומת הלב של הקב"ן בפגישה.
    שאלות שאני זוכר מהפגישה "למה דווקא לך מגיע X? כולם רוצים את זה גם… אתה חושב שאתה מיוחד?"

תגיד לקב"ן לא באתי לנהל איתך שיחה על מה ולמה, אני חד משמעית אם לא מקבל יומיות וקרוב לבית עושה את המוות לצבא ולכל בנאדם שלוקח בו חלק.

#175199 הגב
    Anonymous
    חבר

שלום
    אני חושב שאתם לא ממש יודעים על המקצוע אם זה מה שאתם אומרים….
    רא"ת זה בסיס פתוח אם לא זה מה אתה כן תקבל? תעשה מה שצריך ליפני שסתם משבצים אותך בחימוש( אני לא סתם אומר זה קרה לחבר שלי ליפני חודש וקצת)
    תחשוב על מה שאתה עושה…

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
מענה ל־פגישה עם קב"ן בשבוע הבא, צריך עזרה
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120