כבר שבוע בטירונות סיכום של מה שהיה, צבא חרא

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים כבר שבוע בטירונות סיכום של מה שהיה, צבא חרא

מוצגות 11 תגובות – 1 עד 11 (מתוך 11 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #108397 הגב
    uglystik7
    חבר

כן כן התגייסתי לפני שבוע אני בטירונות כבר שבוע

בבקום ביקשתי קב"ן צרחתי עליהם אמרו לי בטירונות אפגוש, יום ראשון בטירונות היה חרא סיבנו אותי, עברתי מממחלקה למחלקה…. כי לא היייתי רשום

אחרי יומיים שוב ביקשתי קב"ן בטענה שאני לא מרגיש טוב וזה דחוף והמפקדת אמרה שאפגוש קב"ן כשיהיה והתעצבנה…

אתמול אמרתי לממ"מ שאני חיייב לראות קב"ן בנוגע לשעות שינהה היא אמרה פעם בשבועיים פוגשים

יש לי חבר שכימעט התעלף וקיבל קב"ן מידית

חרא של צבא כמה קיללתי תמפקדים ואת הצבא

איך אני מבקש קב"ן מיידית להתעלף גם?

#174249 הגב
    Spor
    חבר

כוון על מישהו נשק.

#174250 הגב
    Anonymous
    חבר

בבקו"ם כימעט רצחתי תפקידים ולא הביאו לי לראות קב"ן וכבר 7 פעמים ביקשתי מהמפקדת ומהממ"ם

הצבא הזה בן@@@@ חרא אמןן שיקבל @@@@@ מצטער קיללתי את כולם שמה וכימעט ניפקדתי

אבל אז אקבל פטור מנשק ?

אני חושב לנסות להתאבד ואז ייתנו לי עוד רעיונות נימרחתי כבר פאקינג שבוע והיה חרא ואני הולך לעשות את זה כי לא יסבנו אותי שוב

#174251 הגב

אל תתייאש.פשוט תהיה ממוקד במטרה.

נסה קודם לא לתפקד ולא לעשות כלום(מרמה של הדברים הכי קטנים)בטענה שאתה לא מסוגל לזוז עד שאתה לא רואה קבן.
    על הדרך גם זרוק להם כל מיני משפטים מפחידים על המוות שירתיעו אותם מעט.

רק אם אין ברירה תפעיל נוהל התאבדות ואז תראה קבן תוך 24 שעות בהוראת הפסיכיאטר במיון בבית החולים.

#174257 הגב
    Anonymous
    חבר

הם לא יכניסו אותי לכלא אם אסרב????????????

וכן אני מתכנן לנסות להתאבד וייתנו לי אבל יש עוד דרכים לראות קבן מידית כי מורחים אותי שבוע ושבוע הבא גם בטח אם לא אעשה

#174258 הגב

אל תנסה להתאבד,הם לא שווים את הבריאות שלך ואת התוצאות שיהיו לזה.

לא תמיד מכניסים לכלא,תלוי איך אתה מציג את הדברים.כדי לראות קבן מיידית אתה צריך לאיים להתאבד ואז להגיע עם ליווי צמוד למיון הקרוב לבסיס שלך.

אבל קודם כל תירגע למשחק יש חוקים פשוטים,צריך רק לשחק לפיהם והכל תלוי בך רק תעשה את הדבר הנכון.

#174259 הגב
    Anonymous
    חבר

תודה על התגובה אתה אשכרה מציל אנשים שלא יודעים מסבל בטוח הטירונות החרא הזאתי הייתי שבוע כימעט איימתי להתאבד

אז אם הבנתי נכון אני בא למפקדת מאיים להתאבד מוציא סכין וייתנו לי קב"ן ואני צריך גם להראות בשפת גוף

יש מצב ברמבם אני יכול לראות קב"ן ראיתי שיש שמה רק פסיכיטר ואם הוא ייתן חו"ד זה לא יקדים את הפגישה עם הקבן שמה ..

#174260 הגב
    Spor
    חבר

אתה לא צריך לאיים, יותר להראות שאתה מסוגל לעשות את זה.
    תגיד לה 'תני לי קב"נ, או שעוד היום את עולה למשפט ותצטרכי להסביר למפקד הבסיס למה חייל שלך חתך לעצמו ת'ורידים'.

בקשר לרמב"ם – זה מיון, אם אני לא טועה. תוכל לראות שם פסיכיאטר אזרחי, שיזרז לך קב"נ,
    אבל תצטרך להסתכן בתשלום של 600 שקל.

#174261 הגב

אם אתה בא מהבסיס בליווי חיילים אחרים אז הצבא ישלם את עלות הפסיכיאטר.

#174262 הגב
    Anonymous
    חבר

אני אנסה להתאבד שמה (הצגה)

יש עוד דרכים רק קיצוניים מקבלים קב"ן שמה מרחו אותי

אני חוזר מחר =\

#174275 הגב
    Aviran17
    חבר

אתה יכול לעשות הצגה גם מול המפקדת שלך של שבירת הכלים, לבכות, להגיד שנמאס לך, לטעון שבסוף בגללם ועל המצפון שלהם יקרה לך משהו רע, להוסיף המן רגש ודמעות וזה פשוט יעבוד על המפקדים שלך, תאמין לי שתקבל קב"ן באותו יום.
    לא הייתי ממליץ על ניסיון פגיעה עצמית, גם אם הוא רק בגדר העמדת פנים, הצבא לא שווה אפילו שריטה קטנה.

מוצגות 11 תגובות – 1 עד 11 (מתוך 11 סה״כ)
מענה ל־כבר שבוע בטירונות סיכום של מה שהיה, צבא חרא
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו