כל מי שמבין- צריך עזרה-דחוף!!! בבקשה…

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים כל מי שמבין- צריך עזרה-דחוף!!! בבקשה…

מוצגות 11 תגובות – 1 עד 11 (מתוך 11 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #108295 הגב
    just 21
    חבר

אז ככה..
    קבעו לי תור לוועדה רפואית לשבוע הבא סוף סוף..אבל..
    עד עכשיו לכל הפסיכיאטרים בברה"ן תל השומר ולפסיכיאטר הפרטי הלכתי עם ההורים שלי..
    הם ממש הובילו אותי כי אני אחד שלא יכול לעשות שום דבר ועד שאני עושה אז זה ממש באיטיות..כביכול.. אני בדיכאון עמוק..
    עכשיו.. יש שמועות שלא קל להכניס את ההורים לחר"פ ו/או לוועדה בכלל..
    רציתי לדעת..אם זה נכון? ואם כן..אז מה אני יכול לעשות? כי כל האליבי שלי מבוסס על זה שאני לא מתקשר עם אף אחד..ואני לא יכול פתאום להגיע לוועדה לבד..הזוי טיפה וחשוד..
    2) אני חייב להגיע על מדים?!? כי אין לי חשק להתלבש ושבוע שעבר הגעתי לתל השומר בלי מדים והניסו אותי..
    3) אם אפשר לדעת קצת פרטים על מה יהיה בוועדה..מה שואלים? איך להתנהג? כמה זמן זה לוקח בערך? צריך להמתין בתוןר? צריך להגיע לחרפ ב"ש ואז להירשם לפני שקוראים לי או שהם יודעים שאני מגיע והם כבר יקראו לי לבד….?

**אני יודע שזה המון שאלות- אבל אני ממש לחוץ כי זה השלב האחרון ולא רוצה להידפק בגללו..
    אז תודה רבה רבה לכל העונים… 🙂

#173768 הגב

ועדה רפואית זה סה"כ עניין בירוקרטי בו חותמים לך רשמית על הפטור,המבחן האחרון שהיית צריך לעבור זה הפסיכיאטר.גם אם ההורים שלך לא ייכנסו זה לא כזה נורא.

זה לא משנה אם תבוא על אזרחי או לא,אתה כבר בחוץ אבל הייתי בכל זאת מציע לך לבוא על מדים כדי להימנע מדברים מיותרים ולגמור עם זה כבר.

#173770 הגב
    Spor
    חבר

אתה תמתין בתור, תכנס לבד,
    על אזרחי או על מדים, לבחירתך, ישאלו אותך לשמך, ויחתמו לך על הטופס.
    ועדה רפואית זה עניין של 3 דק' בדיוק.
    הם רק שמים חותמת כדי להפוך את הכל לרשמי.

#173772 הגב
    Anonymous
    חבר

כן אבל אני חייב להיכנס לבד לועדה?? ואם כן..אז לפחות שההורים ילוו אוית לחר"פ ופשוט שיקראו לי להיכנס אז הם לא יכנסו..זה אפשרי?
    ושוב..תודה (:

#173774 הגב
    צביקה
    חבר

אני מאמין שההורים יוכלו להכנס אבל זה ממש מיותר ואתה מטרטר את ההורים שלך סתם.
    הוא לא יתחיל לתחקר אותך..

#173777 הגב
    Anonymous
    חבר

אתה צודק אבל אני לא רוצה סתם לקחת סיכון..כי אם בחו"ד רשום שאני לא מתקשר אז איך פתאום אני עושנה הכל לבד?!? זה לא הגיוני…

#173779 הגב
    just 21
    חבר

מה קורה אחרי הוועדה הרפואית? אני חייב לחזור לבסיס ולהוציא טופס טיולים או שאני יוכל ללכת ישר לבקו"ם..
    איך אני אדע את זה? יגידו לי כבר בועדה עצמה??

#173781 הגב
    Spor
    חבר
    quote אורח:

אתה צודק אבל אני לא רוצה סתם לקחת סיכון..כי אם בחו"ד רשום שאני לא מתקשר אז איך פתאום אני עושנה הכל לבד?!? זה לא הגיוני…

רד מהחו"ד, הוא לא קורא אותה אפילו.
    בנאדם, תבין, אתה את שלך כבר עשית. יש לך 21 ביד, לא משנה מה יקרה.
    אתה כרגע, צריך רק חותמת. הועדה הזאת, שהיא איש אחד, שנותן לך מסמך,
    היא החותמת. הוא לא קורא אותה, לא אכפת לו ממך, הוא לא שואל אותך שום דבר על העבר שלך.
    הוא רק מאמת פרטים, כדי לדעת שזה אתה, וזהו.
    לך בלי ההורים, תשאיר אותם בבית, כנס עם חיוך מאוזן לאוזן,
    לאף אחד שם לא באמת אכפת. לא התפקיד שלהם לאבחן אותך נפשית, הפסיכיאטר עשה את זה כבר.
    צא מהלחץ, באמת. אתה סתם עושה פה הר מכלום.

לבחור שהגיב אחרון – אחרי הועדה הרפואית, אתה הולך לבסיס להוציא טופס טיולים יוצא.
    ביום הזה גם מוצא לך צו התייצבות בבקום. בלי ביקור בשלישות בבסיס, אתה לא יכול להגיע לבקום.

#173786 הגב
    Anonymous
    חבר

תודה.. 🙂

#173828 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote Spor:

quote אורח:

רד מהחו"ד, הוא לא קורא אותה אפילו.
    בנאדם, תבין, אתה את שלך כבר עשית. יש לך 21 ביד, לא משנה מה יקרה.
    אתה כרגע, צריך רק חותמת. הועדה הזאת, שהיא איש אחד, שנותן לך מסמך,
    היא החותמת. הוא לא קורא אותה, לא אכפת לו ממך, הוא לא שואל אותך שום דבר על העבר שלך.
    הוא רק מאמת פרטים, כדי לדעת שזה אתה, וזהו.
    לך בלי ההורים, תשאיר אותם בבית, כנס עם חיוך מאוזן לאוזן,
    לאף אחד שם לא באמת אכפת. לא התפקיד שלהם לאבחן אותך נפשית, הפסיכיאטר עשה את זה כבר.
    צא מהלחץ, באמת. אתה סתם עושה פה הר מכלום.

לבחור שהגיב אחרון – אחרי הועדה הרפואית, אתה הולך לבסיס להוציא טופס טיולים יוצא.
    ביום הזה גם מוצא לך צו התייצבות בבקום. בלי ביקור בשלישות בבסיס, אתה לא יכול להגיע לבקום.

מה זה הטופס טיולים הזה???? ולמה צריך את זה? אחרי שיוצאים מהצבא.. כל אחד צריך את זה גם מי שעשה שירות?

#173830 הגב
    Spor
    חבר

שירות סדיר או שירות לאומי?
    כל מי שאי פעם היה חייל, והתחייל בבקום, צריך לעבור את הטופס טיולים הזה.
    כמו שכשהוא הגיע לבסיס, הוא עשה טופס טיולים נכנס, שבו הוא נקלט ליחידה.
    בטופס טיולים יוצא, אתה נפלט מהיחידה, ומלקט חתימות מהמפקדים, מהאחראי אפסנאות, נשק ראשי והשלישה.
    אתה מחזיר ציוד שקיבלת בבסיס, כמו מדי ב', וציוד כוננות.
    יש לטופס הזה מספר, שכרגע אני לא זוכר אותו, והשם טופס טיולים הוא סלנג, כי אתה מתרוצץ כל היום ברחבי הבסיס
    כדי להשיג את החתימות. ביום הזה, מותר לך לבוא על אזרחי.
    כאשר השלישה חותמת לך על הטופס, היא גם מתאמת עם הבקום ונותנת לך צו התייצבות לשם.

ישנם כאלה, נערי מכא"ם לדוגמה, שלא הולכים לבקום אלא משתחררים ביחידה. בשבילם היום הזה הוא יום השחרור.
    לאלה שלא, זה יום לפני הבקום. אין אפשרות להגיע לבקום בלי לעשות טופס טיולים.

מוצגות 11 תגובות – 1 עד 11 (מתוך 11 סה״כ)
מענה ל־כל מי שמבין- צריך עזרה-דחוף!!! בבקשה…
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו