סיפור (אולי מחורטט קצת) על חבר שקיבל 21 ממש מהר

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים סיפור (אולי מחורטט קצת) על חבר שקיבל 21 ממש מהר

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #108254 הגב
    Schalter
    חבר

היות ואני כבר כמה ימים טובים גולש פה וקורא חווית של אחרים, החלטתי לפרסם משהו שקרה לחבר מהעבודה.

לפני חצי שנה ראיתי במקום העבודה שלי נער בן 17, דיברתי איתו קצת פה ושם כמה מילים על הצבא, הוא זרק ישר שהוא לא מתכוון להתגייס ושהוא עובד על זה קשה.

באותו זמן לא הכרתי כל כך את פרופיל חדש, ואת הדרכים לעשות את זה, קיצר שלשום פגשתי אותו שוב אחרי איזה חצי שנה והוא אמר לי שהוא השתחרר מצה"ל, שאלתי אותו "איך?"

"אתה עוד לא בן 18 לא הגעת לבקו"ם וכל זה", הוא אומר לי שהוא הביא כמה מסמכים מהבית ספר שלו שמעידים על בעיות משמעת, והוא הרי למד בפנימייה אין לו בכלל תעודת בגרות.

בתיק הרפואי שלו רשום שהוא היפראקטיבי, ובצו שני הוא פשוט התחיל לעשות שם בלגן, עד שלקחו אותו לשיחה בחדר נפרד, שם הוא לא ממש התייחס לקב"נית והתעסק בדברים אחרים, הוא אמר לה בפירוש "אין לכם מה לגייס אותי, אבל תנסו".

הוא גם סיפר לי שהוא בא עם שיער ממש פרוע ולבוש מלוכלך.

וככה לפני גיל 18 הוא יצא על אי התאמה. [אם זה אמיתי לגמרי או לא אני לא יכול להגיד לכם]

מכל זה הצלחתי להסיק שדמות אמיתית או לפחות מלווה במסמכים נוספים בנוסף לחוות דעת של פסיכולוג יכולה לעזור.

#173525 הגב
    shayaf
    חבר

קצת מוזר הסיפור הזה אני יודע שרק אחרי שנה של בעיות בצבא מוצאים אותך על אי התמה

#173532 הגב
    Spor
    חבר
    quote Schalter:

מכל זה הצלחתי להסיק שדמות אמיתית או לפחות מלווה במסמכים נוספים בנוסף לחוות דעת של פסיכולוג יכולה לעזור.

זאת בדיוק הייתה הכוונה, תמיד.
    הוא לא יצא על אי התאמה, הוא יצא על 21 שהסעיף שלו זה אי התאמה אישיותית.
    אם הסיפור הזה נכון, הוא השמיט כמה פרטים.

#173542 הגב
    organo
    חבר

תזכרו שזה צו ראשון, הרבה יותר פשוט לצאת בצו ראשון.

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
מענה ל־סיפור (אולי מחורטט קצת) על חבר שקיבל 21 ממש מהר
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו