איום לרצח

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #108065 הגב
    MOSMOS
    חבר

אני מתחנן לחזור שבוע הבא לבסיס אחרי 40 יום נפקדות,לבוא עם סכין מטבח בתיק ובאיזשהו שלב להוציא אותה ולאיים שאני יהרוג את עצמי או את כולם

מה יעשו לי באותו מצב? האם זה יעזור לי לצאת מהצבא או לראות פסיכיאטר?

#172562 הגב
    Spor
    חבר

אשפוז כפוי וסביר להניח פסיכיאטר.

#172565 הגב
    Anonymous
    חבר

אם אתה מתכנן כזה דבר תוודא שלא יהיו אנשים חמושים סביבך (מה שקצת לא סביר כי אתה בצבא), הם עלולים להרגיש גיבורים ולירות בך. אגב לא הייתי ממליץ על זה, כך או אחרת אתה תראה כלא אז עדיף ללכת בלי סיפורים מיוחדים שעלולים להכתים לך את החיים, תיק פלילי על ניסיון רצח והעבודה שלך בתור מנקה רחובות מובטחת.

#172568 הגב

תקשיב,אתה חייב לבחור דרך.זאת אומרת יש את הקטע המשמעתי(נפקדות,עריקות,סירוב ואלימות) ויש את הקטע הנפשי.כדאי לך ללכת בדרך הנפשית.

בכל מקרה אל תאיים על אנשים אחרים מה שלא יהיה.אבל לאיים על עצמך זאת אפשרות,תאיים בהתאבדות והם יוציאו מיד רכב שייקח אותך למיון פסיכיאטרי בבית חולים.אם לא תחזור בך הוא יאשפז אותך ואם כן תחזור בכך אבל עדיין תגיד לו דברים בעייתיים אתה תהיה פטור כל פעילות עד שתראה קב"ן ובהמשך פסיכיאטר צבאי.

כך דרכך לאזרחות תהיה סלולה,עזוב עינייני משמעת,אתה סתם משחק לידיים שלהם וזה מה שהם רוצים.

#172569 הגב
    דונגל
    חבר

תראה, אלו מצבים שמאוד לא כדאי להיכנס אליהם. אבל בהנחה שאתה כן רוצה, תן כמה ימים שבהם אתה מראה שאתה מדוכא.
    אם אתה חושב שאין לך זמן, אז אולי תלך על זה, אבל זה מסוג הדברים שמפחידים ויכולים לדרדר את המצב שלך.
    עדיף לך ללכת על סתם עצבים ולדבר שטויות באוויר, לראות דברים, לשמוע קולות, לצרוח על אבא דמיוני, וכאלה

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
מענה ל־איום לרצח
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו