שאלה קטנה על חו"ד מפסיכולוגית

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים שאלה קטנה על חו"ד מפסיכולוגית

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #108049 הגב
    Death
    חבר

ע"פ בקשת הצבא הפסיכולוגית שלי מילאה חו"ד, והיא כתבה בין היתר שאני מפגינה התנגדות ותוקפנות כלפי אנשים בכלל וגברים בפרט.

הקטע הוא שבצו הראשון הלכתי על מראה דכאוני, חלש ולא מתפקד, ואני מודאגת שעם חו"ד כזו הצבא יקבל רושם שאני אגרסיבית ולא דכאונית וחסרת אונים כמו שאני מציגה את עצמי. מה כדאי לעשות כדי ליישב את הסתירות בפני הקב"ן?

#172495 הגב
    דונגל
    חבר

אין סתירה באמת. אדם יכול להיות אגרסיבי ומדוכא מבפנים. מה שחשוב זה להציג את זה ככה, במידה וצריך.
    אם זה יעלה, את תמיד יכולה להגיד שהאגרסיביות לגברים זה מבבוכה או דכאון או כעס או בדידות (או הכל ביחד, כמו שצריך)

#172509 הגב
    Death
    חבר
    quote דונגל:

אין סתירה באמת. אדם יכול להיות אגרסיבי ומדוכא מבפנים. מה שחשוב זה להציג את זה ככה, במידה וצריך.
    אם זה יעלה, את תמיד יכולה להגיד שהאגרסיביות לגברים זה מבבוכה או דכאון או כעס או בדידות (או הכל ביחד, כמו שצריך)

חשבתי שאדם בדיכאון אמור להיראות אדיש ומיואש מהחיים. איך מבטאים דבר שכזה ביחד עם תוקפנות?

#172511 הגב
    Spor
    חבר

תראי את הסרט התפוז המכני, תלמדי דבר או שניים לגבי שילובים של מצבי נפש.

#172513 הגב
    quote Death:

quote דונגל:

חשבתי שאדם בדיכאון אמור להיראות אדיש ומיואש מהחיים. איך מבטאים דבר שכזה ביחד עם תוקפנות?

תוקפנות נובעת מייאוש, תאמיני לי. גם אני במצב כזה. למרות שאני מדוכא ואין לי כוח לסבול את כל החרא הזה כבר, ופשוט לברוח כבר מפה, הייתי מת לעוות לכמה אנשים פה את הצורה (וזה יותר ויותר מתקרב לזה..).

#172526 הגב
    david1212
    חבר

תלכי עד ההסוף עם זה אין מה להפסיד

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
מענה ל־שאלה קטנה על חו"ד מפסיכולוגית
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)