משל"ב-פרופיל 21

מוצגות 11 תגובות – 1 עד 11 (מתוך 11 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #108009 הגב
    tורח
    חבר

אני מתגייס עוד חודשיים וחצי(פרופיל 72) ורציתי לשאול מספר שאלות

1)לפי מה שראיתי בפורום הדרך הקלה והבדוקה ביותר היא פסיכי אזרחי-חו"ד-קב"ן-…, האם זה נכון או שיש דרכים יעילות יותר?

2)האם יש תקווה לשחרור לפני הגיוס, או לפחות כשלב בדרך לדחות את הגיוס?-מרוב חרדות על התקרבותו של הגיוס אני בקושי מסוגל לחשוב על משהו אחר.

3)מה ההורים שלי צריכים לומר לפסיכיאטר/ית(אני יודע שזאת תנועה פמיניסטית..) כאשר הם קובעים את התור ומה עליי להגיד במפגש?

4)הפסיכיאטר/ית לא ת/ידרוש מפגשים נוספים?

אשמח לקבל תשובות מפורטות ככל הניתן, החרדה הכי גדולה שלי היא שאני אעשה טעות או שאף אחד לא יאכל את הזיבולים שלי.
    אני יודע שכולם כתבו על כך שיותר חשוב איך להעביר את המסר מאשר מה שאומרים אך זה בכל זאת ישרה ביטחון אם מישהו יוכל אולי לתת דוגמא לסיפור טוב.

אני לא באמת דיכאוני אבל אני די בטוח שאם אני אצטרך להתגייס זה יערער אותי לגמרי.

תודה מראש על הכול אתם עושים עבודת קודש! 😉

#172325 הגב
    quote tורח:

אני מתגייס עוד חודשיים וחצי(פרופיל 72) ורציתי לשאול מספר שאלות

1)לפי מה שראיתי בפורום הדרך הקלה והבדוקה ביותר היא פסיכי אזרחי-חו"ד-קב"ן-…, האם זה נכון או שיש דרכים יעילות יותר?

2)האם יש תקווה לשחרור לפני הגיוס, או לפחות כשלב בדרך לדחות את הגיוס?-מרוב חרדות על התקרבותו של הגיוס אני בקושי מסוגל לחשוב על משהו אחר.

3)מה ההורים שלי צריכים לומר לפסיכיאטר/ית(אני יודע שזאת תנועה פמיניסטית..) כאשר הם קובעים את התור ומה עליי להגיד במפגש?

4)הפסיכיאטר/ית לא ת/ידרוש מפגשים נוספים?

אשמח לקבל תשובות מפורטות ככל הניתן, החרדה הכי גדולה שלי היא שאני אעשה טעות או שאף אחד לא יאכל את הזיבולים שלי.
    אני יודע שכולם כתבו על כך שיותר חשוב איך להעביר את המסר מאשר מה שאומרים אך זה בכל זאת ישרה ביטחון אם מישהו יוכל אולי לתת דוגמא לסיפור טוב.

אני לא באמת דיכאוני אבל אני די בטוח שאם אני אצטרך להתגייס זה יערער אותי לגמרי.

תודה מראש על הכול אתם עושים עבודת קודש! 😉

היי 🙂 ,
    קודם כל זה כבר דבר מצויין שאתה מנסה לצאת בתור משל"ב,ככל שתפעל יותר מוקדם כך יגדלו סיכוייך לצאת ואתה פעלת הכי מוקדם שאפשר.אל תדאג כל אדם שרוצה בזה,מצליח בסופו של דבר להשיג את הפטור המיוחל.

1)נכון,זו הדרך היעילה ביותר.אחרת תצטרך לסמוך רק על הקבנים והפסיכיאטרים של הצבא,שלא בטוח שיזרמו איתך.פסיכיאטר אזרחי הוא סוג של מנייה בטוחה.

2)בטח ואפילו זה יותר קל.אל תשכח שאתה עדיין אזרח ולא חייל לכן אינך כפןף לפקודות כאלה ואחרות,תבוא עם המלצה ולאחר מכן תדרוש לראות קב"ן בלשכת הגיוס,אין טעם לדחות יותר מידי במקרה הגרוע תגיע לבקו"ם ותוכל גם שם לראות קב"ן אם לא תיכנע ללחצים שלהם.לא משנה באיזה שלב אתה,תהיה חזק וגם חשדן עד הרגע שבו אתה בועדה הרפואית והכל סגור.

3)הם צריכים להדגיש את העובדה שהם חוששים לבריאותך ולנזק שייגרם לך עקב הגיוס,לתאר אותך כאדם שמהחשש מהצבא לא מתפקד/יוצא מהבית/אוכל רגיל כבר זמן רב.

לגבי מה לומר,תקרא את המאמר "טרגט 21".

בגדול תתאר מחשבות אובדניות ודכאוניות אבל אל תאמר זאת בפירוש,תגיד שאתה מקווה שייקרה לך משהו כדי שלא תתצטרך להגיע לגיוס,שאתה שונא את עצמך עקב העובדה שאתה מדמיין את עצמך במדים…בקיצור פרי דימיונך.

4)לא.

מקווה שעזרתי.

#172329 הגב
    Anonymous
    חבר

תודה רבה על העזרה!

בנוגע לפגישה עם הפסיכי, כדאי לקלוע לתסמינים של מאניה דיפרסייה או אולי למשהו אחר?-פשוט כי אני חושב שהמשחק שלי שווה לחרא. 😳

#172331 הגב
    Spor
    חבר
    quote tאורח:

תודה רבה על העזרה!

בנוגע לפגישה עם הפסיכי, כדאי לקלוע לתסמינים של מאניה דיפרסייה או אולי למשהו אחר?-פשוט כי אני חושב שהמשחק שלי שווה לחרא. 😳

מה שיותר קרוב אליך.
    אם זאת דיפרסיה – לך על זה.
    אם לא – אגרסיה, סוציופתיה, פציפיזם, נאקרופיליה – הכל הולך.

#172377 הגב
    Anonymous
    חבר

זה אני שוב,
    טוב אז ההורים שלי רשמית אמרו לי שהם לא תומכים ושאף אחד לא יאמין לי…..
    הם עדיין מוכנים לשלם על הפסיכיאטר אם אני מתעקש אבל הם לא יישתפו פעולה בשום אופן….
    אז מה אני אמור לעשות? להתקשר לפסיכיאטר בעצמי ולהגיד מה? ואם הוא יגיד לי שהוא יודע שאני מחרטט?
    חודשייים וחצי בדיוק עד יום הגיוס, אין מצב שאני מתייצב מה לעשות???????????????

#172378 הגב
    Spor
    חבר
    quote tuאורח:

זה אני שוב,
    טוב אז ההורים שלי רשמית אמרו לי שהם לא תומכים ושאף אחד לא יאמין לי…..
    הם עדיין מוכנים לשלם על הפסיכיאטר אם אני מתעקש אבל הם לא יישתפו פעולה בשום אופן….
    אז מה אני אמור לעשות? להתקשר לפסיכיאטר בעצמי ולהגיד מה? ואם הוא יגיד לי שהוא יודע שאני מחרטט?
    חודשייים וחצי בדיוק עד יום הגיוס, אין מצב שאני מתייצב מה לעשות???????????????

אתה לא מחרטט. תכניס את זה טוב טוב לראש, והכל יהיה בסדר.

#172381 הגב
    Anonymous
    חבר

טוב אמא שלי אמרה שהיא מוכנה לשתף פעולה עם אני אתלונן על חרדות ולא על דיכאון כי היא אומרת שאף אחד לא יאמין לי.
    מה חרדות יכולות לעזור לי?
    האם להמשיך ולנסות לשכנע אותה?
    היא גם אומרת שבאוניברסיטאות בארה"ב ישאלו אותי על השירות הצבאי ויתייחסו עליי כאל משתמט. 😆

#172382 הגב
    Spor
    חבר
    quote turj:

טוב אמא שלי אמרה שהיא מוכנה לשתף פעולה עם אני אתלונן על חרדות ולא על דיכאון כי היא אומרת שאף אחד לא יאמין לי.
    מה חרדות יכולות לעזור לי?
    האם להמשיך ולנסות לשכנע אותה?
    היא גם אומרת שבאוניברסיטאות בארה"ב ישאלו אותי על השירות הצבאי ויתייחסו עליי כאל משתמט. 😆

באוניברסיטאות בארה"ב אף אחד לא ירצה לדעת בכלל מאיפה באת. כל עוד יש לך נתונים.
    חרדות לא יעזרו לך. וגם דכאון לא ממש.
    מה כן? לשלב הכל ביחד.
    לבנאדם מטורף אף פעם אין מעט מדי סימפטומים.

#172404 הגב
    Anonymous
    חבר

מישהו יכול להביא קישור ממקור מוסמך שפרופיל 21 והימצאותה של מחלת נפש בהיסטוריה הרפואית לא פוגעת בסיכויי קבלה לבתי ספק לרפואה בארץ ובחו"ל. אני משער שלא אבל אני צריך מקור אמין ומוסמך בשביל לשכנע את ההורים שלי.
    ובמידה וזה באמת פוגע בסיכויים, כמה זמן זמן להיות בכלא הצבאי בשביל להשתחרר.

טיפה דחוף כי הגיוס מתקרב ואני צריך לדעת אם ללכת לפסיכי או לא….

תודה רבה מראש.

#172408 הגב
    Spor
    חבר

יש לך פה את Weef לדוגמה. אם אני זוכר נכון, התכנון שלו היה ללמוד באונ' בארה"ב,
    והוא בקיא בעניין.

לגבי הכלא – אין זמן אוטומטי.
    אני מכיר אנשים שישבו יום, וכאלה שישבו במצטבר שנה עד שיצאו.
    הכל תלוי עד כמה המצב שלך חמור וכמובן הנסיבות מהבית.

#172409 הגב
    דונגל
    חבר

מקור מוסמך? זה החוק.
    אם אתה מדבר על מה קורה בפועל – אז תן בגוגל חיפוש לרופאים עם פרופיל 21.

מוצגות 11 תגובות – 1 עד 11 (מתוך 11 סה״כ)
מענה ל־משל"ב-פרופיל 21
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו