בן 30 נשוי גר בחו"ל וצה"ל רודף אחרי לגייס אותי ה-צ-י-ל-ו !

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים בן 30 נשוי גר בחו"ל וצה"ל רודף אחרי לגייס אותי ה-צ-י-ל-ו !

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #107940 הגב
    gimi100
    חבר

הי חברה קודם תודה על הפורום הנהדר,
    באמת די לכך שכל מי שנולד ישראלי הוא אסיר של צה"ל !!
    כפי שכתבתי אני בן 30 !! גר בחו"ל ומאוד נגד לשרת בצה"ל בעל כורחי אנא מי שיש רעיון איך מתפטרים מהעונש
    הזה פליז יכול לכתוב לי כאן או אישי gimi5857943@walla.com ,
    אני מאוד מחכה לעזרה תודה מראש לכולם.

#171949 הגב
    דונגל
    חבר

אהלן

אני לא יודע כלכך מה להגיד לך. היו כאן מקרים כאלה, נסה לחפש בפורום.
    איך הם בדיוק רודפים אותך? אתה לא יכול לחזור לארץ?

אתה יכול גם ליצור קשר עם "פרופיל חדש" (טלפון בעמוד הבית. אתה משאיר הודעה וחוזרים אליך)

#171985 הגב
    bedbug
    חבר

בגיל 30 אין סיכוי שבעולם שתוכל לצאת מזה בלי עונש.
    הדרך היחידה לצמצם את העונש זה אולי לתאם על הגעתך לארץ ואז לקבל איזה מאסר סמלי. ידיד שלי עשה את זה שנאלץ להגיע לחתונה של אחותו. הוא ישב שבועיים על עריקות של 8 שנים.

הייתי מציעה לך לקבל אזרחות אחרת, אבל בדרכון כתוב ארץ לידה, ואם יראו שכתוב לך ישראל בתור מקום לידה אז לא יתנו לך לעבור ביקורת גבולות בלי דרכון ישראלי, זה החוק.

#172140 הגב
    Anonymous
    חבר

אני לא מודע להיסטוריה האישית שלך: באיזה גיל עזבת, מה היה הסטטוס הצבאי שלך וכדו', אבל מנסיוני האישי אומר את הדברים הבאים:

את הבעיה לא תוכל לפתור ממקום מגורך בחו"ל. פקסים ועורכי-דין גם לא יועילו. נקודה. אולי תוכל להגיע להבנה שתסדיר חזרה מתוכננת ארצה בלי להעצר בנתב"ג. ואת זה עושים דרך השגרירות.

אם כי גילך המתקדם ומצבך האישי (נשוי) עשויים להוות גורמים מקילים, הנתון המכריע בעיני גורמי הצבא והמדינה הוא מעמדך הנוכחי ביחס לחוק שירות בטחון חובה.

אם אתה עריק, ובהגדרה, חייל שעזב במהלך שירות – מצבך אכן קשה. בלתי מן הנמנע שתאלץ להישפט ולתת את הדין. אין לי נסיון בנידון, ובמקומך הייתי נשאר בחו"ל.

בהנחה שאתה לא עריק, האפשרויות הם נפקד בקו"ם או מלש"ב.
    אם אתה מלש"ב אין לך הרבה ממה לדאוג. אם הצלחת לתמרן עד עכשיו, סביר להניח שבלשכת גיוס יניחו לך לנפשך אחרי טרטורים קלים.

אם אתה נפקד בקו"ם, כלומר נקבע לך תאריך גיוס ולא התייצבת במועד, נכונה לך דרך מאתגרת – והאתגר נעוץ בחוסר וודאות הכרוך בתהליך. אם יתמזל מזלך ו/תנהג בחוכמה תוכל לצאת מהתסבוכת בזמן קצר ובלי כלא.

הייתי במצב די דומה (26 נשוי) לפני כשנה ויצאתי אחרי חודשיים בבקו"ם. אני מכיר אחרים ששהו בבקו"ם פחות משבוע. לעומת זאת שמעתי אל חברה במצבי שגם ישבו בכלא. אם תפרט אוכל לעזור יותר.

#172344 הגב
    Anonymous
    חבר

הי לי יש מקרה דומה אני ברחתי מהארץ בגלל שלא רציתי לשרת. גם לפני ניסיתי לצאת דרך קבן אבל ללא הצלחה עכשיו כעבור חצי שנה מהתאריך גיוס אני רוצה לחזור האם משהו יודע מה אני אמור לעשות במידה ויצרו אותי בנתב"ג? מה דרך הכי יעלה ע"מ לקבל שיחרור ,אגב יש לי מסמחים מהפסיכיארט עדכניים.

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
מענה ל־בן 30 נשוי גר בחו"ל וצה"ל רודף אחרי לגייס אותי ה-צ-י-ל-ו !
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו