ראיון עם מפקד לפני שירות מילואים

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים ראיון עם מפקד לפני שירות מילואים

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #107837 הגב
    yoh
    חבר

שלום

זומנתי לשירות מילואים שמתחיל מחר. שלחתי לקצינת הקישור אישור מפסיכיאטר שמצהיר שאני סובל מדיכאון ושהוא ממליץ בחום לבטל או לפחות לדחות את שירות המילואים בכמה חודשים. היום דיברתי עם הצבא, לדבריהם אין כרגע תור לקב"ן כמו שביקשתי אבל אני מחוייב להגיע מחר למילואים שם ישוחח איתי המפקד ויחליט מה לעשות.
    מה עושים במקרה כזה ? ברור לי שכשאגיע ידבר איתי המפקד ויחליט על סמך נסיונו הפסיכולוגי המועט שאין לי שום בעיה ושאני יכול לשרת במילואים. האם מוטב לא להגיע בכלל ?

תודה מראש

#171382 הגב
    דונגל
    חבר

דיברת עם המפקד הזה כבר? שמעת אם הוא בן אדם נחמד או לא?

אני מבין הפגישה הזאת היא פגישת הכרות, מן ראיון, כן?
    במילואים זה שונה מהחובה/קבע – הרבה יותר פתוח, כי כל ההתעסקות היא אנשים מבוגרים ובוגרים יותר באופן כללי, וגם כאלה שיודעים לעמוד על שלהם.

לדעתי, כדאי שתגיע, ותבהיר לו שהממלצות של הפסיכיאטר הן לא סתם. לא צריך לבוא עצוב ומדוכא או משהו כזה, אבל גם לא כמו סופר-מן.
    יותר חשוב שתגיע נחוש. אין למפקד הזה יותר כוח עליך ממה שהיו למפקדים בסדיר וסביר מאוד מאוד מאוד מאוד להניח שגם אין לו שום רצון להתעסק איתך יותר מדי אם אתה לא מעוניין.

יכול גם להיות שהוא יעביר אותך למישהו אחר והמישהו הזה יטפל בעניין שלך.

מה שחשוב, לדעתי, שמראש זה יהיה מונח על השולחן. במקרה כי גרוע, אם כלו כל הקיצין – אתה תמיד תוכל ללכת על אופציה של כלא, אבל כנראה שלא תצטרך.

#171385 הגב
    yoh
    חבר

דיברתי עם המפקד הזה, הוא לא בן אדם נחמד והוא גם לא בן אדם חכם במיוחד. מבחינתו שאגיע מחר כי הוא רוצה להכיר אותי.
    מה קורה עם אני מוציא אישור מחלה מרופא לימיים הקרובים?

#171387 הגב
    Spor
    חבר

תגיע אליו לשיחה, תציג את עצמך בסובל מדכאון חמור,
    ותביא אותו למצב שבו הוא משחרר אותך עד לפגישה לפחות.
    עם קצת רצון, זה יכול להיעשות.

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
מענה ל־ראיון עם מפקד לפני שירות מילואים
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120