נראה לי שמצאתי תמקום המתאים

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים נראה לי שמצאתי תמקום המתאים

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 36 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #107768 הגב
    idan909090
    חבר

לדבר קצת על מה שעובר עלי אני ישתדל לא לחפור לכם

בקיצור- התגייסתי בתחילת דצמבר לא ידעתי כן רוצה לא רוצה אבל אל הייה לי ברירה התגייסתי עשיתי טירונות עשיתי קורס כמו טמבל ושלחו אותי לקיבינימט לבסיס במקום שלא נדע, לא יודע למה עשיתי את זה למה הסכמתי לקורס בקיצור מאז נכנסו לי חרדות שאת כל ה3 שנים אני יצטרך לעשות בבסיס סגור רחוק מהבית אף אחד לא ממש שם עלי בקורס הבטיחו לי משהו קרוב..כן בטח שלחו אותי 6 שעות נסיעה מהבית הלכתי פעם אחת לבסיס הזה הבנתי שאין עם מי לדבר כולם ניסו לערבב אותי שם לעשות קלירנס אני נפקד בערך שבועיים וחצי אני אומר לכם תאמת אין פה אף אחד שמכיר אותי אני מת מפחד להסגיר את עצמי לכלא ב45 יום מצד שני אני לא ילך לבסיס בחיים וישפט כי זה ריתוק בבסיס הארור הזה אני במשך תקופה לא אוכל רבתי עם כל מי שהיה נחשב חבר שלי נפרדתי מחברה שלי אפילו עם אמא שלי שהייתה האור היחידי שלי בחיים אני בקושי מדבר אין לי כוחות לכל הבלאגנים האלה אני לא יודע למה אני צריך את זה לא התגייסתי בשביל לסבול אני יודע שלא הכל הולך בחיים לפי מה שאני רוצה…נראה שיש פה חברה שיודעים מה עושים ואני צריך שתעזרו לי אין לי למי לפנות אני מת לראות קבן אבל אין לי איפה אין לי רופא אין לי כלום פשוט מה אני עושה.?

#170879 הגב
    Anonymous
    חבר

למה לא עונים לי? אם אני ילך היום למיון ויבקש פסיכיאטר?

#170880 הגב
    דונגל
    חבר

שלום

זה נשמע בבירור שאתה מרגיש במצוקה אמיתית.
    עם זאת, תרשה לי להגיד לך כמה דברים –
    א. צא מהלחץ. הצבא לא שווה את זה שתרגיש ככה ותהרוס את הקשרים עם חברים. בצורה כזו או אחרת, אתה תהיה בחוץ. כשתהיה בחוץ, לא תחשוב על הצבא ולא תבין למה היית כלכך לחוץ.
    ב. אפשר לצאת.
    ג. כדאי שתשתף את ההורים שלך – אמא או אבא. על פי מה שאתה מתאר אתה כן יכול לתקשר עם אמא שלך.
    הורים יכולים מאוד לעזור בעניין הזה של הצבא.
    דבר עם אמא שלך, תסביר לה את המצב לאט, בצורה בטוחה, תגיד לה שלא תדאג, ותשאל אם היא יכולה לסייע לך בזה.

אחרי שסגרת את זה, יש כמה אפשרויות:
    א. האפשרות שלדעתי כדאי לך ללכת עליה: אם אפשר אז שאמא/חבר יתקשרו לברה"ן תל השומר (יש טלפונים ברשת) ולקצין העיר ויגידו מה המצב שלך. כל מה שסיפרת – לא אוכל, רב עם כולם, בדכאון קשה, לא מדבר וכו'. שאמא תגיד שהיא לא יודעת מה לעשות ושהיא נורא דואגת. עדיף שתישמע דואגת. שהיא לא יודעת מה אתה הולך לעשות לעצמך.
    חשוב להדגיש שבבסיס לא רוצים לעזור לך ואף אחד לא מסייע. שאתה בקושי מדבר איתה וכו'.
    לבקש לראות קב"ן בברה"ן.
    אפילו תבקש מחברה שלך לשעבר שתעשה את זה

אם אין אמא/חבר שיכולים לעשות את זה, תצטרך להתקשר בעצמך לברה:ן תל השומר.

ב. להסגיר את עצמך בכלא ושם לראות קב"ן, אבל זה מאוד לא כדאי.
    ג. ללכת על הרבה כלא ובעיות – הכי לא מומלץ.

=======

בנוסף, כדאי שתהיה מוכן לקב"ן – תקרא את "טרגט21", ותתכונן לזה שתצטרך לפרט על עצמך קצת יותר מ"אני רב עם כולם". תצטרך להסביר שאתה לא יכול ככה יותר, שאתה בדכאון ואין לך חשק לכלום, שאתה לא רוצה שום דבר, שאתה נורא נורא לחוץ ובחרדות.

#170886 הגב
    Anonymous
    חבר

דונגל תודה רבה על התגובה אני מעריך מאוד
    קראתי את הטגרט 21 הכי מצחיק שזה בדיוק עלי לא צריך לבנות שום דמות הרגשתי כאילו כתבו שם את רוב הדברים על פי מה שאני מרגיש ועובר

אני נמצא בחיל האויר לצערי חשבתי על בהרן אבל לצערי אני לא קשור לשם תקן אותי אם הלוואי ואני טועה? בגלל זה עלתה לי המחשבה לפנות למיון היום והבנתי ששם אני יכול לבקש פסיכיאטר

עם אמא אני יכול לדבר היא מראה יותר לחץ ממני והיא באמת דואגת אבא לא בתמונה אבל אני יכול לבקש ממנה להתקשר אם תגיד לי שלמרות שאני בחיל האויר אני יוכל לראות קבן בבהרן תודה רבה דונגל

#170888 הגב
    דונגל
    חבר

אני חושב שכן, ואתה יכול לפנות לברה"ן תל השומר, אבל אני לא בטוח. הדרך הכי קלה לדעת זה להתקשר אליהם.
    אתה יכול גם לפנות למיון (עדיף, שוב, שמישהו אחר יפנה בשמך ויגיד שהוא דואג למצבך).
    אמא שלך יכולה גם לפנות לקצין העיר.

עדיף רק שתתאם איתם קודם כמה שיותר

#170891 הגב
    Anonymous
    חבר

סבבה אחי הבנתי שאני קשור לירפא וניסיתי להתקשר גם לשם וגם לתל השומר ולא עונים בטח רק מחר בבוקר אני יעדכן ואני מקווה שאני יוכל לראות קבן
    ואמא שלי כן רוצה להתקשר דיברתי איתה עכשיו כי היא יודעת כמה המצב חרא

#170901 הגב
    דונגל
    חבר

אם יש לך תמיכה של אמא שלך זה מצויין.
    תחזור לדווח

#170905 הגב
    Anonymous
    חבר

דרך אגב היה פה איזה מישהו מהבסיס שלי היום רצה לעלות אמרתי לו שאני לא בבית והוא השאיר לי מכתב , ניסיון להפחיד במכתב הזה מה רוצים ממני? יגיע מתישהו יום שאני ירשום פה שהשתחררתי גם?

#170906 הגב
    דונגל
    חבר

יגיע, יגיע, רק צא מהלחץ.
    מה הוא נתן במכתב?

#170909 הגב
    Anonymous
    חבר

סתם רשום שם שאני יכול לקבל עונש מאסר של 3 שנים <??>
    מנסים להפחיד..ממפקד הגף אנערף

#170910 הגב
    דונגל
    חבר

3 שנים?!
    אין פה אף אחד בפורום שקיבל שלוש שנים גם עם עריקות גדולה.
    כשהייתי בכלא, היה קצין בדרגה גבוהה שקיבל כמה שנים אחרי שהוא אנס.
    היה אחד שקיבל שנתיים על זה שהוא כיסח מישהי במכות (שבועיים בבית חולים היא היתה)
    היה עוד מישהו על אלימות וסחר בנשק.

3 שנים על נפקדות? פשוט אין להם בושה.

בכלאופן, תכין את עצמך למצב שבו כן תצטרך להיות בכלא. אל תהיה בהלם מזה.
    עדיף לא להגיע לשם, כמובן, אבל תכין את עצמך.

#170911 הגב
    Spor
    חבר
    quote דונגל:

3 שנים?!
    אין פה אף אחד בפורום שקיבל שלוש שנים גם עם עריקות גדולה.
    כשהייתי בכלא, היה קצין בדרגה גבוהה שקיבל כמה שנים אחרי שהוא אנס.
    היה אחד שקיבל שנתיים על זה שהוא כיסח מישהי במכות (שבועיים בבית חולים היא היתה)
    היה עוד מישהו על אלימות וסחר בנשק.

3 שנים על נפקדות? פשוט אין להם בושה.

בכלאופן, תכין את עצמך למצב שבו כן תצטרך להיות בכלא. אל תהיה בהלם מזה.
    עדיף לא להגיע לשם, כמובן, אבל תכין את עצמך.

זה החוק עפ"י הניירת בלבד.
    כמובן שאף אחד לא נכנס ל-3 שנים על עריקות בכמה העשורים האחרונים.
    החוקים האלה קיימים עוד מקום המדינה, ששם היה צורך במשמעת חזקה ובכמה שיותר כוח אנושי.
    לרוב על עריקות נכנסים למקסימום 3 חודשים. 50% מהעונש יורד במידה והחייל מסגיר את עצמו.

#170914 הגב
    Anonymous
    חבר

כן בינתיים אמא שלי תפסה אותם היום ונקבע לי תור לחמישי בשבוע הבא הוא אמר שאם המצב מחמיר ללכת למיון ואם הם יחליטו שכן אז יקבע לי תור דחוף יותר

#171020 הגב
    Anonymous
    חבר

מישהו פה יודע מה צריך לעשות כדי שקבן יחליט שאני לא כשיר לשבת בכלא? יש דבר כזה בכלל? מה הסיכויים שהוא משחרר משהו דומה?

#171021 הגב
    דונגל
    חבר

יום חמישי הבא יש לך קב"ן?

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 36 סה״כ)
מענה ל־נראה לי שמצאתי תמקום המתאים
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו