עזרה בשחרור ממילואים לבת 29 – לא קרבית

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים עזרה בשחרור ממילואים לבת 29 – לא קרבית

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #107672 הגב
    Anonymous
    חבר

שלום,
    אני בת 29 בתפקיד שלישותי ולא קרבי אבל כל הזמן מזמנים אותי למילואים של שלושה שבועות וזה בעייתי לי עם לימודים, עבודה וכו'.
    הקצין קישור לא מתחשב ואומר שהמקצוע שלי "נדרש" ושהוא עשה תואר תו"כ הצבא וזה בכלל לא בעיה, בקיצור גועלי משהו…
    מה לעשות?
    קבעתי תור לפסיכולוג. על איזה טקטיקה ללכת? חרדות בעקבות המלחמה שהייתה בצפון והקטיושות שנפלו ליד ביתי ומאז אני לא יכולה לראות צבא וחיילים וכו'? או אולי העובדה שערכי המוסר בחיי היום נוגדים את האלימות שצה"ל נוקט, אני חיה חיים רוחניים ועובדת בעבודה רוחנית, צמחונית וכו'. מה יעזור לי לצאת אחת ולתמיד מהמילואים האלה מבלי לפגוע בי?

תודה מראש לכל העונים

#170368 הגב
    Anonymous
    חבר

תקראי את טרגט 21, תבטלי את התור לפסיכולוג, תקבעי תור לפסיכיאטר, ותפסיקי לזיין תשכל על רוחניות.

#170370 הגב
    דונגל
    חבר

לזה שמעלי – אפשר לענות קצת יותר יפה.

לפותחת הדיון – מה שכן, רוחניות וכאלה לא יסייעו לך. סביר להניח שגם אם זה מעניין את הקב"ן, זה לא ישפיע כהוא זה על ההחלטה.
    מה שצריך זה להתמקד בתחושות דכאוניות, חרדות וכאלה. אם את יכולה להתמקד בחרדות – מה טוב. זה כמעט תמיד בא עם דכאון, ובמצב שמדרדר.
    צריך לשים דגש על מצב שמדרדר.

את במילואים. במקרה הכי רע, את יכולה לא להגיע. מתי שהוא תצטרכי להסגיר את עצמך או ש"יתפסו" אותך.
    היתרונות: 1. במילואים, זה לא דורש הרבה כלא עד שיוצאים מהצבא.
    2. אם את מסגירה את עצמך, את יכולה להסגיר בזמן נוח יחסית.
    3. כנראה שלא יצא לך יותר כלא מכמה שאת עושה מילואים. רק שבכלא אפשר לקרוא, לנוח, לחשוב, להרהר ולפגוש אנשים מעניינים.

החסרונות: עם קב"ן, במקרה הטוב, אפשר לצאת עם הרבה פחות בלאגן.

#170378 הגב
    Anonymous
    חבר

היי רוית,
    ישנן שלוש דרכים להפסיק עם שירות מילואים: אחד, להיכנס להריון- ולא קל לזייף תמונת אלטראסאונד של תינוק 🙂
    שתיים- כאמור, לגשת לקב"ן. מצטרפת להמלצתו של דונגל בקשר לפסיכיאטר, הצבא מעדיף חוות דעת פסיכאטריות ולא פסיכולוגיות.
    שם לדבר על החוויות מהמלחמה האחרונה וכדומה.
    שלוש- ועדת מצפון, שהיא המקום לדבר על הטעמים שהזכרתי בסוף ההודעה שלך בדבר "העובדה שערכי המוסר בחיי היום נוגדים את האלימות שצה"ל נוקט, אני חיה חיים רוחניים ועובדת בעבודה רוחנית, צמחונית וכו'."

ועכשיו לשאלה השנייה, מה לא יפגע בך.
    ראשית אני צריכה להודיע לך שאם התואר שלך הוא ברפואה, פסיכולוגיה וכדומה, מומלץ שלא תבקשי פטור קב"ן. ידועים לי מקרים שבהם סטודנטים שיצאו על קב"ן שוחררו גם מלימודי הרפואה. אם התואר שלך הוא אחר, לא תרגישי את הפטור בכלל בהמשך חייך..
    ועדת מצפון- ועדת מצפון היא לכאורה דרך "נקייה" לצאת, אבל היא מסובכת ולוקחת יותר זמן משאר הדרכים.
    תינוק- נו, באמת.

בהצלחה

#170381 הגב
    Anonymous
    חבר

יש לי שאלה:
    מה באמת אי אפשר ללמוד פסיכולוגיה עם פרופיל 21?????????: (((
    כי אני ככבר בתהליכי יציאה ועכשיו אני בהתלבטות קשהה…… 😮

#170382 הגב
    Spor
    חבר
    quote אורח:

תקראי את טרגט 21, תבטלי את התור לפסיכולוג, תקבעי תור לפסיכיאטר, ותפסיקי לזיין תשכל על רוחניות.

חלאס! לא נראה לך שעם מליון אנשים שקוראים טארגט, זה יאבד את ההשפעה!?
    תעודדו קצת יצירתיות! טארגט זאת לא תורה חקוקה באבן רעבאק.

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
מענה ל־עזרה בשחרור ממילואים לבת 29 – לא קרבית
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו