הבת שלי… דחוף.

מוצגות 8 תגובות – 1 עד 8 (מתוך 8 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #107641 הגב
    Anonymous
    חבר

היי,הבת שלי נימצאת בצבא מיזה חמישה חדשים ,היא סובלת נרא והיא בתהליכים לצאת על ידי ועדת התאמה.
    זה לוקח המון זמן והמצב של הבת שלי מחמיר,ואני לא מצליחה לתפוס את הפסיכיאטרית שלה ובתל השומר לא עונים רוב הפעמים כשכן ענים ואני צעקת שהבת שלי במצוקה הם אומרים שמי שיכולה לטפל בזה בשיחה ושאני אתקשר יותר מאוחר השארתי להם גם את מספר הטפלון שלי ושום דבר לא עוזר אני מתקשרת במשך שבוע שלם אין שם מענה.מה עושים במצב הזה,מיום ליום זה רק מחמיר.

#170224 הגב
    Spor
    חבר

הבת שלך צריכה לפנות מהר לקב"נ. המלצת מפקדים על מצב נפשי רע יכולה לזרז את זה מאוד.
    דבר שישפיע על זה הוא שיחה ממך למפקד שלה. הורים זה נושא רגיש בעיני צה"ל.
    לפי דעתי קב"נ יעזור לה יותר מאשר ועדת אי התאמה.

#170225 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote Spor:

הבת שלך צריכה לפנות מהר לקב"נ. המלצת מפקדים על מצב נפשי רע יכולה לזרז את זה מאוד.
    דבר שישפיע על זה הוא שיחה ממך למפקד שלה. הורים זה נושא רגיש בעיני צה"ל.
    לפי דעתי קב"נ יעזור לה יותר מאשר ועדת אי התאמה.

היא הייתה כבר אצל פסיכיאטרית והיא רצתה להוציא אותה על נפשי אחרי שדיברתי איתה בטלפון ואז שוב היא בקשה את האישור שלי כדי להוציא אותה,והבת שלי היגע אליה פעם נוספת ובפעם הזאת היא פיתאום החליטה שהיא לא רואה לנכון להוציא אותה על נפשי ואמרה לה שהיא מפנה אותה לועדה ולא יחזיקו אותה יותר משבועיים ועבר יותר משלושה שבועות והמצב רק מחמיר.

#170226 הגב
    Spor
    חבר

אז זה הזמן להתקשר חזרה לפסיכיאטרית ולהעיר אותה.
    צריך להיות פעיל באופן מתמיד בעניינים כאלה בצבא, אחרת זה פשוט דועך.
    ואם יש צורך, יפנו את הבת שלך שוב.

#170227 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote Spor:

אז זה הזמן להתקשר חזרה לפסיכיאטרית ולהעיר אותה.
    צריך להיות פעיל באופן מתמיד בעניינים כאלה בצבא, אחרת זה פשוט דועך.
    ואם יש צורך, יפנו את הבת שלך שוב.

אין דקה שאני לא מנסה להתקשר לפיכיאטרית שטיפלה בבת שלי ,אומרים לי שהיא בגימלים ומפנים אותי למישהי אחרת שגם לא יוצא לי לתפוס אותה והשארתי כמה הודעות אצל הפקידות בתל השומר.

#170233 הגב
    Anonymous
    חבר

אולי תקחי אותי לפסיכיאטר אזרחי?
    שיכתוב המלצה וכבר יום למחרת שתלך עם זה ועם ההמלצה מהמפקד הישיר שלה לקב"ן.
    אי התאמה זה סיוט לחכות. זה יכול לקחת עד חודשיים ומשם יכולים להפנות אותה לעוד ועדה.

עדיף עם ההמלצות ללכת לקב"ן, ולצאת על 21.

#170234 הגב
    דונגל
    חבר

לא, לא לפסיכיאטר אזרחי.

קודם כל, את יכולה להרגיש בסדר וגם תרגיעי אותה – אם הקב"נית הפנתה אותה לועדת אי התאמה, זה מצב מצויין. זה באמת אמור להיות מהיר. ממה שאני יודע זה יכול לקחת גם חודש, אבל זה לא אמור להימרח יותר מדי.
    זה שפתאום החליטו להפנות אותה לאי התאמה – זאת חוצפה, כמובן. וזאת אטימות. כנראה הפסיכיאטרית לא רוצה שירשמו לה שהיא משחררת.

עם זאת, בינתיים את יכולה לעשות את הדברים הבאים:
    1. להתקשר למפקדים ולבקש מהם לדאוג לזה. הבת סובלת ואפילו שהם יגידו לך שאי התאמה זה לא טוב או משהו כזה, תפצירי בהם לדאוג לזה ולברר (הם יכולים).
    2. להתקשר לקב"ן/פסיכיאטרית ישירות ולבקש מהם שיבדקו מה קורה עם זה. שהבת שלה באמת לא מרגישה טובה.
    3. לנסות לברר באיזו נקודה זה נמצא. איך עושים את זה? או שהבת פונה ישירות לשלישות ומבקשת מהם לברר (במקום) איפה זה נמצא עכשיו – איפה הטפסים האלה יושבים ולמי צריך להתקשר. או שאת פונה למפקדים שלישות ומבקשת את המידע (לא סביר שתקבלי אותו).
    אז אפשר להתקשר למי שזה נמצא אצלו ולהפציר בו, שוב, לזרז את זה.

בכלאופן, בינתיים את יכולה להרגיע את הבת שלך – זה בסדר, היא תצא.

#170267 הגב
    Anonymous
    חבר

היום סוף סוף ענתה לי איזה מזכירה בתל השומר והעברה את הפרטים של הבת שלי לפסיכיאטרית אחרת שהיא בדקה מה היה עד עכשיו והיא אמרה לי שאין מה לעשות חוץ מלחכות ליום ראשון אחרי שהפסיכיאטרית שלה תחזור ושהבת שלי תיגש שוב אליה ואולי היא תשנה את דעתה ותוציא אותה על נפשי,כי אין דרך אחרת,נלחמתי לעשות משו כדי לפתור את זה כמה שיותר מהר ולא היה איך.
    התקשרתי גם למישהו שאמר לבת שלי בפעם האחרונה שזה יקח קצת זמן והפעם שאלתי מה קורה עם זה והסברתי לו את המצב של הבת שלי,הוא אמר ששבוע הבא צריך להיות לה ועדה והוא לא יודע בידיוק איזה יום אבל בטוח שיהיה.
    כבר התקדמות,אני לא כל מתלהבת שבהיא תצא על נפשי אז אנחנו נחכה עוד שבוע וניראה מה מתפתח. מישהו יודע כמה זמן אחרי הועדה היא תיהיה משוחררת?כמה זמן זה אמור לקחת?

מוצגות 8 תגובות – 1 עד 8 (מתוך 8 סה״כ)
מענה ל־הבת שלי… דחוף.
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו