לא יודע מה לעשות הקבן נפגש עם ההורים ורוצה עוד פגישה

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים לא יודע מה לעשות הקבן נפגש עם ההורים ורוצה עוד פגישה

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #107351 הגב
    Anonymous
    חבר

ראיתי קבן פעמיים ואז הוא זימן אותי לפגישה עם ההורים סבבה ההורים שלי דיברו איתו כמה קשה לי ואני לא אוכל טוב ושירדתי 6 קילו ושהם מפחדים שאני יעשה משהו לעצמי דיברו איתו איזה שעה שהם רוצים שאני ישתחרר וכל זה
    אחרי כל זה הוא רוצה עוד פגישה איתי הוא כבר חקר אותי ואת ההורים שלי על כל החיים שלי מאז שהייתי תינוק ועד עכשיו בצבא
    למה הוא רוצה עוד פגישה אין לי כבר מה להגיד לו אמרתי לו שאני פוגע בעצמי שהצבא הורס לי את החיים ורע לי ושעוברות בי מחשבות להתאבד ושאני רוצה לסיים את הסיוט הזה
    מה לעשות מה יש עוד להגיד לו כבר? איך אני יכול בפגישה הבאה כבר להלחיץ אותו ממש ככה שהוא ישלח אותי לפסיכיאטר עם המלצה?
    תודה זה ממש חשוב נמאס כבר באמת שנמאס לי כבר ואני מתחיל להתייאש יותר מידי

#168966 הגב
    Anonymous
    חבר

והוא גם הציע להורים שלי שאני יקבל טיפול תרופתי והם התנגדו או טיפול פסיכאטרי שאולי זה יעזור והם אמרו לו שזה לא הגורם פה שיעזור רק שחרור יעזור זה מה שהם רואים כאילו

#168986 הגב
    דונגל
    חבר

אוקיי.
    קודם כל, זה מצויין שההורים לצידך. שאמא תתקשר ותגיד את זה לקב"ן שוב. עדיף מאוד – לא בצורה רגועה. אבא גם.
    שנית, לפעמים הקב"ן פשוט בודק אותך שוב. יש קב"נים שהיו כבר מרוקנים אותך מצה"ל, אבל כנראה שזה לא. לא שזה משנה, אם הגעת לשלב הזה אתה כנראה תצא ואם לא, תמיד תוכל לפנות עוד פעם ולמישהו אחר.

פעם הבאה שאתה הולך תדגיש שוב את מה שאמרת. תחשוב אולי על עוד דברים. תגיד איך אתה רואה את העולם – אפרורי סגור וכן הלאה. תוסיף. שלא תשמע כמו קלטת

#168993 הגב
    Anonymous
    חבר

הבנתי טוב תודה יש עוד רעיונותץ מה להגיד ?

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
מענה ל־לא יודע מה לעשות הקבן נפגש עם ההורים ורוצה עוד פגישה
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו