האם הקב"ן יספר/יזמן את ההורים שלי?

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים האם הקב"ן יספר/יזמן את ההורים שלי?

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #107315 הגב
    Anonymous
    חבר

בקיצר מה שהולך איתי פציעה עצמית קשיי תפקוד חמורים ונטיות אובדניות.
    (ההורים לא יודאים על כל זה כי אני מסתגר ומסתיר(

אני מנסה לקבל עכשיו תור לקבן ולספר לו מה עובר עלי
    יכול להיות שהוא יתקשר אליהם או ירצהשיבואו קולנו לפגישה איתו? גם אני ביחסים רעים עם ההורים ואני לא רוצה שיבואו וזה.

שלום.

#168845 הגב

יכול להיות שהוא לא יגיד להורים אבל יכול מאוד להיות שתהיה פגישה עם ההורים או לפחות שהוא יתקשר להורים ליידע אותם על מצבך.
    תסביר לקב"ן עלייך ועל הקשר עם ההורים. אם יש משהו ספציפי שאתה לא רוצה שהם יידעו אולי תגיד לו מראש שאתה רוצה שזה יישאר ביניכם.
    ובכל מקרה פגישות עם ההורים נעשות לחוד ולא פגישה אחת ביחד.

אפשר לדעת למה אתה לא רוצה שהוא ידבר איתם?

#168846 הגב
    דונגל
    חבר

שלום חבר

לפני הכל, אני לא מבין – פגעת בעצמך?
    אם כן, יש שתי אפשרויות – מצוקה "אמיתית" ואז אתה צריך לטפל בעצמך ולעשות מה שצריך לפני הכל. אולי גם צריך לחשוף להורים?
    אם לא, אז אל תעשה דברים כאלה בשביל להשתחרר. זה ממש ממש לא הכרחי לשחרור ואפשר לראות את זה מכל ההודעות כאן.

אתה לא צריך "לנסות" לקבל תור לקב"ן – זאת זכותך ואתה לא צריך להתחנן לאף אחד. פשוט פנה לרופא (לא צריך לידע את המפקד) ותבקש תור. אתה לא צריך לספר לו יותר מדי, אלא הסבר כללי בלבד- דכאון, עצבות, אין מוטיבציה. לרופא רגיל אין הכשרה או סמכות להתעסק בזה והוא פשוט קובע לך תור לקב"ן.

את "טרגט21" כבר קראת?

בנוגע להורים – אם יש בעיות עם ההורים, תגיד את זה לקב"ן במידה וזה יעלה. ככל שידוע לי הם מבקשים מהנבדק ליצור קשר עם ההורים כדי שיבואו איתך לפגישה (במידה ולמשל, רוצים לשחרר אותך).
    תגיד שאין סיכוי ואתה לא רוצה שיגלו וכו' וכו'. יכול להיות שיתקשרו בכלזאת (רק אחרי שיבקשו ממך כנראה) אז תצטרך לקחת בחשבון שמשהו כזה יכול לקרות.

מה הבעיה עם זה?

#168856 הגב
    Anonymous
    חבר

אני עדיין לפני גיוס לא התגיסתי עדיין

באמת זה המצב שלי ואני פשוט לא רוצה שידעו שיעזבו אותי בשקט אין לי כח לא מעניין אותי לטפל בעצמי רק שיעזבו אותי בשקט אני גם אגיד לקבן שאם ההורים באים אני לא בא כי זה מה שבאמת אעשה אני בכלל לא רוצה שיומר להם דבר

כן אני פוגע כבר הרבה זמן וחוץ ממה שכתבתי יש עוד כמה דברים שבטוח יגרמו לאי הגיוס שלי

הסתקלתי קצת על טרגט עשרים וכל מה שכתוב שם זה ההתנהגו שלי ביומיום

#168857 הגב
    דונגל
    חבר

היי איתמר

תראה, אני מבין שאתה רוצה לזרוק עכשיו הכל ולא לחשוב על זה. אבל זה לאו דוקא יעזור לך.
    אני בעדך ומבין אותך, אבל אתה צריך להחזיק את עצמך עוד קצת בשביל שדברים יעבדו.

קודם כל, אתה חייב לפנות ללשכת הגיוס ולבקש קב"ן. גם לשלוח מכתב (כמה שיותר מהר) וגם להתקשר. להתקשר כמה פעמים.

יש לך חברים שאפשר להיעזר בהם? אח/אחות?
    מישהו שיכול להתקשר בשמך ולבוא איתך לשם?

אל תצפה שהקב"ן יצא אליך לבית ויפגש איתך..

#168858 הגב
    דונגל
    חבר

אתה יכול גם להירשם לאתר ולשלוח הודעה פרטית, ואני אשמח לכוון אותך עוד

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
מענה ל־האם הקב"ן יספר/יזמן את ההורים שלי?
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו