נפקדות שנייה, מתי זה הופך לעריקות?

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים נפקדות שנייה, מתי זה הופך לעריקות?

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #107245 הגב
    Anonymous
    חבר

אהלן, נכון להיום אני נפקד כ20 יום מהיחידה לאחר נפקדות קודמת של 9 יום. (רותקתי ל20 יום, בפועל ברחתי.)
    מתי העניין עובר לידי מ"צ? מתי סטטוס הנפקדות משתנה לעריקות? (האם זה שונה מנפקדות ראשונה?)
    בנוסף, האם יש סף ימים מסוים שמעליו לא מכניסים למעצר (בסיסי מעצר למנהיים) אלא לכלא?

נ.ב – האם יש שירותי ברה"ן גם בבסיסי מעצר? (העדיפות לכלא נובעת רק מעצם העבודה ששם בטוח יש קב"ן\פסיכיאטר) יצא לי לראות קב"ן ופסיכיאטר, נקבע לי קה"ס אבל אין לי שום רצון להישאר במערכת.

#168596 הגב
    דונגל
    חבר

אבל למה אתה הולך בדרך של כלא?
    פגיעה אחת או שתיים טובות אצל הקב"ן ואתה כבר על גימלים. למה אתה הולך לכלא?
    לא שהכלא נורא או משהו כזה (לפחות לרוב האנשים), אבל זאת לא הדרך הכי חכמה.

אתה יכול לגשת לברה"ן גם כשאתה נפקד (ברה"ן תל השומר). וגם בכלא יש שירותי קב"ן, אבל יש יותר בעיה לצאת מהכלא עם 21 ככל שידוע לי ומנסיוני האישי (שיכול להיות שגוי)

לא משנה יותר מדי. תסגיר את עצמך, תגמור עם הכלא ולך לקב"ן עם ההצגה של החיים שלך.
    רוצה לקצר את הכלא – תגיש מחילה, ותתחיל מעכשיו עם התיאור של הדכאון (או משהו אחר שתבחר) – גם במחילה תתאר שאתה בדכאון, וכו'.

#168604 הגב
    Anonymous
    חבר

קשה לי להאמין שאני אפיק משהו מפניה חוזרת לקב"ן ביחידה שלי (פעם חמישית כבר)- הוא תמיד מפנה לאותו הפסיכיאטר (שאותו ראיתי פעמיים.) שמטבעו הוא זבל של בן-אדם.
    בזמן הנפקדות הראשונה ביקרתי בברה"ן ושלחו אותי בחזרה ליחידה.

בכל זאת, אם ישנה האפשרות לענות על השאלה, אמתין לתגובה נוספת..

#168628 הגב
    Anonymous
    חבר

הקפצה..

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
מענה ל־נפקדות שנייה, מתי זה הופך לעריקות?
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו