למה כולם צריכים להתעורר ולשים על מדינה ועל הצבא זין – הסבר

פורום פרופיל חדש פורומים בין מיליטריזם לפמיניזם למה כולם צריכים להתעורר ולשים על מדינה ועל הצבא זין – הסבר

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 20 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #107113 הגב
    Anonymous
    חבר

שלום לכולם!

חברים, מדינת ישראל מתגלגלת לתהום עמוקה עמוקה עמוקה.

נשלטת על ידי אנשים חסרי שכל ונסיון, כל יום משנה עמדות, עושה מעצמה צחוק ולא עומדת מאחורי הבטחותיה.

אנו, האנשים, לא צריכים להיות חיילי השחמט של המדינה הזאת.

המדינה שולחת אלפי חיילים למלחמות שטופות דם, בהן חיילים נפצעים, נהרגים, נפגעים פיזית ונפשית.
    אחרי המלחמות האלו, אחרי שהחיילים כבשו ונצחו וסיפחנו לעצמנו שטחים כאלו ואחרים שעלו לעיתים בדם של אותם החיילים,
    הממשלה מחליטה שהיא מחזירה שטחים.

כלומר, למה נלחמנו? למה נהרגו חיילים? למה נהרגו בני אדם? ונהרגו עשרות, מאות! כל אדם הוא עולם ומלואו! אבל ראשי הממשלה רואים את החייל בתור מספר קטן קטן על טופס שמונח על השולחן שלהם.

המדינה מחייבת חיילם לשרת, למשך זמן ממשוך! בן אדם נולד לחופש, זה מה שלימדו אותי בבית הספר, אדם לחופש נולד, מי יפגע בזכות שלי לחופש פוגע בריבונות שלי. ועם כל זה, הדינה מחייבת אותך לשרת ולא מתגמלת אותך בשום דרל משמעותית, ולא נדבר על הפרוטות שנותנים לחייל המסכן, שלא יכול להרשות לעצמו ספיד סטיק בכסף הזה.

גלעד שליט, כבר 3 שנים חטוף, ויודעים שהוא חי. המדינה שלנו,, במקום להגיד לפלסטינאים: די, מעכשיו, אין לנו שום שיחות, שום הדכמות, שום דיבורים ושום תיווכיח דרך אף אחד, עד שתם לא משחררים את החייל שלנו.
    אבל לא……. במקום זה המדינה מורחת את כווווולם, ושמה זין על גלעד, על שאר החיילים, על המשפחות…

אנשים, יש לנו רק פעם אחת לחיות, אין אפשרות שנייה, וזמן, אי אפשר לקנות בשום כסף בעולם.
    אתם באמת רוצים לבזבז 3 שנים מחייכם בכפייה??

לללללא!!!!!!!!11

אני קורא לכולם להתמרד נגד הממסד הזה, לדרוש להפכות את השירות הצבאי לשירות בתשלום ובהתנדבות!

מי שירצה שלך לצבא, ויקבל משכורת הולמת, זה ילמד את המדינה שלנו שהצבא שלה הוא יקר! וצריך להתייחס אליו ככה!

המדינה לא תזלזל יותר בצבא שלה כמו היום! אם המדינה תשלם לכל חייל 5-6 אלף שקל בחודש, והוא יהיה שם בהתנדבות, היא תתיחס אליו אחרת.

#167683 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote אורח:

שלום לכולם!

חברים, מדינת ישראל מתגלגלת לתהום עמוקה עמוקה עמוקה.

נשלטת על ידי אנשים חסרי שכל ונסיון, כל יום משנה עמדות, עושה מעצמה צחוק ולא עומדת מאחורי הבטחותיה.

אנו, האנשים, לא צריכים להיות חיילי השחמט של המדינה הזאת.

המדינה שולחת אלפי חיילים למלחמות שטופות דם, בהן חיילים נפצעים, נהרגים, נפגעים פיזית ונפשית.
    אחרי המלחמות האלו, אחרי שהחיילים כבשו ונצחו וסיפחנו לעצמנו שטחים כאלו ואחרים שעלו לעיתים בדם של אותם החיילים,
    הממשלה מחליטה שהיא מחזירה שטחים.

כלומר, למה נלחמנו? למה נהרגו חיילים? למה נהרגו בני אדם? ונהרגו עשרות, מאות! כל אדם הוא עולם ומלואו! אבל ראשי הממשלה רואים את החייל בתור מספר קטן קטן על טופס שמונח על השולחן שלהם.

המדינה מחייבת חיילם לשרת, למשך זמן ממשוך! בן אדם נולד לחופש, זה מה שלימדו אותי בבית הספר, אדם לחופש נולד, מי יפגע בזכות שלי לחופש פוגע בריבונות שלי. ועם כל זה, הדינה מחייבת אותך לשרת ולא מתגמלת אותך בשום דרל משמעותית, ולא נדבר על הפרוטות שנותנים לחייל המסכן, שלא יכול להרשות לעצמו ספיד סטיק בכסף הזה.

גלעד שליט, כבר 3 שנים חטוף, ויודעים שהוא חי. המדינה שלנו,, במקום להגיד לפלסטינאים: די, מעכשיו, אין לנו שום שיחות, שום הדכמות, שום דיבורים ושום תיווכיח דרך אף אחד, עד שתם לא משחררים את החייל שלנו.
    אבל לא……. במקום זה המדינה מורחת את כווווולם, ושמה זין על גלעד, על שאר החיילים, על המשפחות…

אנשים, יש לנו רק פעם אחת לחיות, אין אפשרות שנייה, וזמן, אי אפשר לקנות בשום כסף בעולם.
    אתם באמת רוצים לבזבז 3 שנים מחייכם בכפייה??

לללללא!!!!!!!!11

אני קורא לכולם להתמרד נגד הממסד הזה, לדרוש להפכות את השירות הצבאי לשירות בתשלום ובהתנדבות!

מי שירצה שלך לצבא, ויקבל משכורת הולמת, זה ילמד את המדינה שלנו שהצבא שלה הוא יקר! וצריך להתייחס אליו ככה!

המדינה לא תזלזל יותר בצבא שלה כמו היום! אם המדינה תשלם לכל חייל 5-6 אלף שקל בחודש, והוא יהיה שם בהתנדבות, היא תתיחס אליו אחרת.

טוב למות בעד ארצנו!
    אבל אם אתה רק נפצע ולא "התמזל מזלך" ונהרגת במקום, החיים כבר לא דבש.
    תקראו בפורומים ותקשיבו לסיפורים של נכי צה"ל, הלומי קרב, ושאר מרעין בישין… ואז תשקלו את הסיכונים לעומת שתקבלו.
    או שפשוט תצטטו משפטים ריקים מתוכן, ותמשיכו להאמין ש"לי זה לא יקרה!". יקרה חמודים, יקרה. גם לכם.
    כל מי שנמצא למטה, ובצדדים לא האמין שלו זה יקרה. אבל כשזה קורה הסיפור שלך נגמר. אין דרך חזרה.

#167686 הגב
    Weef
    חבר

פעם חשבתי כמוך, עכשיו כבר לא.

צהל לא צריך להיות רְשות כי כמו בחיים, צריך פראיירים שייעשו את העבודה, ואחרים שיהנו מהחיים. אתה מבין, חיילים באים בטענות למשתמטים ולנמנעי גיוס שהם חיים על חשבונם, אבל אני לא רואה עובדים שכירים מתלוננים למעסיקייהם שהם חיים על חשבונם ועל עבודתם. למה זה? אין שום הבדל, תמיד צריך חבורת פראיירים שייעשו את העבודה.

לכן, אני דיי נהנה מהעובדה שכבייכול "מגנים עליי" בחינם, בזמן שאני מתקדם בחיים שלי ועושה מה בראש שלי. אנלא חושב שחובה להפוך את הצבא למקצועי, כי אז הרבה מהפרייארים לא ייתגייסו, והארגון שאמור להגן עליי כבר לא יגן עליי כל כך טוב. זה כמו שבתור מעסיק, אני אסכים לכך שכל העובדים שלי יהיו פתאום מיליונרים, מי יעשה לי את העבודה??

מי שלא פראייר ימצא את הדרך החוצה או בקיצור ימנע מהגיוס. מי שפראייר יתגייס ושיהיה לו בכייף.

#167705 הגב
    Anonymous
    חבר

אם אתה תומך בלהפוך את הצבא לצבא מקצועי לא תשמע שום ויכוחים ממני.

אבל ציפיתי ליותר מכותרת של "כולם צריכים להתעורר ולשים זין על הצבא והמדינה" – הדבר היחיד שעולה לך בראש כשאתה כותב לשים זין על הצבא והמדינה הוא צבא מקצועי?
    הארד קור!!

#167745 הגב
    Erayo
    חבר

אתה מתיחס למדינה כאילו היא גוף זר שאינו מייצג את רוב הציבור. אולי היא עושה טעויות ולא מנהלת את המדינה בדרך שאתה חושב לנכונה אבל הפעולות שלה נובעות בדרך ישירה מעמדת כלל האוכלוסיה במדינה (אלו שמצביעים לפחות…)
    מה שאתה עושה זה מסית נגד הממשל ונגד החוק ואין הבדל בין זה ובין להגיד, מה אנחנו פראיירים, באו נחצה באדום ונשדוד זקנים.
    ובקשר לגלעד, לפי דעתי היה הרבה יותר טוב לכולם אם היו נותנים לגלעד למות ולא עושים ממנו סיפור כל כך גדול, כל חייל יודע שהוא נשבע להקריב את החיים שלו למען המדינה, מה פתאום ההורים שלו רוצים אותו חיי עכשיו?

#167755 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote Erayo:

אתה מתיחס למדינה כאילו היא גוף זר שאינו מייצג את רוב הציבור. אולי היא עושה טעויות ולא מנהלת את המדינה בדרך שאתה חושב לנכונה אבל הפעולות שלה נובעות בדרך ישירה מעמדת כלל האוכלוסיה במדינה (אלו שמצביעים לפחות…)
    מה שאתה עושה זה מסית נגד הממשל ונגד החוק ואין הבדל בין זה ובין להגיד, מה אנחנו פראיירים, באו נחצה באדום ונשדוד זקנים.
    ובקשר לגלעד, לפי דעתי היה הרבה יותר טוב לכולם אם היו נותנים לגלעד למות ולא עושים ממנו סיפור כל כך גדול, כל חייל יודע שהוא נשבע להקריב את החיים שלו למען המדינה, מה פתאום ההורים שלו רוצים אותו חיי עכשיו?

אתה מתיחס למדינה כאילו היא גוף זר שאינו מייצג את רוב הציבור. אולי היא עושה טעויות ולא מנהלת את המדינה בדרך שאתה חושב לנכונה אבל הפעולות שלה נובעות בדרך ישירה מעמדת כלל האוכלוסיה במדינה (אלו שמצביעים לפחות…) – הדבר הכי נכון שמישהו בפורום ההכי נכון שמישהו אמר בפורום הזה בזמן האחרון .

מה שאתה עושה זה מסית נגד הממשל ונגד החוק ואין הבדל בין זה ובין להגיד, מה אנחנו פראיירים, באו נחצה באדום ונשדוד זקנים. – נחצה באדום , למה לא ? אתה לא באמת מחכה בכל הרמזורים בתל אביב נכון ?
    נשדוד זקנים – זה קצת יותר מורכב אבל זה לא שונה מ: "לפי דעתי היה הרבה יותר טוב לכולם אם היו נותנים לגלעד למות ולא עושים ממנו סיפור כל כך גדול, כל חייל יודע שהוא נשבע להקריב את החיים שלו למען המדינה, מה פתאום ההורים שלו רוצים אותו חיי עכשיו?" – צריך להיות בדיוק אותו חלאה בשביל לעשות את שני הדברים האלה שהם אותו דבר: ניצול עמדת כח / חוסר התחשבות בחלש.
    רק מי שמרחם על הנחותים ממנו ראוי שירחמו עליו בגלל זה אין סיבה אמיתית שנרחם על מישהו בעולם הזה בכלל – אולי חוץ מאלו שבמצב של צמח וחסרי הישע המוחלטים . יש מקום גם לשאלה עד כמה רחמים הם רחמים ומעבר ואיפה הגבול שהם לא אובססיה ולא אכזריות אבל זה כבר נושא הרבה יותר עדיין שלא כדאי להעורר דיון בו.

#167758 הגב
    Erayo
    חבר

אממ, אולי אני צריך להתנצל קצת על העמדה התקיפה שלי, רק רציתי להראות שיש הרבה דעות שונות בתכלית בכל נושא וזה שמישהו חושב בצורה מסויימת לא הופך אותה לברורה מאליו. ובקשר לגלעד, אני פשוט חושב שהוא היה חוזר הרבה יותר מהר במחיר הרבה יותר זול אם לא היו הופכים אותו לסלבריטאי ואם ההורים שלו והתקשורת היו שותקים קצת. במלחמה אנשם מתים ואנשים נלקחים בשבי, מלחמה זה לא צחוק זה דבר רציני ואם נבכה על כל אחד לא יהיה אפשר להשיג את המטרה… לדעתי כל המלחמה זה דבר מיותר אבל ככה זה בחיים…

#167762 הגב
    Anonymous
    חבר

EARO, אתה וההודעה שלך מלאות בולשיט אחד גדול.
    תתעורר, ותקלוט שהמדינה הזאת נשלטת ממש לא כתוצאה מבחירתו של אזרח כמוני, אלא על ידי מונופולים שונים ובעלי כח השפעה רב,
    על ידי אותם הפוליטיקאים שאיכשהו לא משתנים, אזאולי העם הולך לבחור ראש ממשלה, אבל שמת לב שכבר שנים שהמועמדים לא ממש משתנים?

כל הזמן ברק, נתניהו, ליבני, ושאר השרמוטות.

והבעיה הכי גדולה?! "מדינה יהודית דמוקרטית"

אנחנו לא מדינה דמוקרטית! אנחנו מדינה שמנוהלת על ידי חרדים דתיים ורבנים יימך שמם של כול אלו, שמכתיבים את הרצונות שלהם וכופים את הדת המפגרת שלהם על כולם!

בזיון! שילכו הם לצבא הכלבים האלה! זין אני אלךלצבא וזין אני יתרום מעצמי שבריר שנייה למען החלאוט האוטיסטים האלה, שכל מה שהם עושים זה ללכת ולהפגין ליד מפעל של אינטל ביום שבת, כלבים עלובים.

דת=כת
    (פותח השירשור)

#167775 הגב
    Erayo
    חבר

אתה כנראה לא יודע מה היא הגדרת הדמוקרטיה. אתה חושב שדמוקרטיה מודרנית היא שלטון שעושה מה שהעם רוצה? אתה חושב שכל אחד יכול להשפיע על השלטון כמו שהיה באתונה כשייסדו את הדמוקרטיה? ממש לא. פוליטיקה, מונופולים ועבודה בעיניים הם כולם חלק מהמערכת הגדולה שמכנים אותה דמוקרטיה. לך יש את זכות ההצבעה כחוק ולפי אותו חוק הקול שלך נספר ומשפיע על הבחירה. זה שאנשים מטומטמים ובוחרים בביבי כל הזמן לא גורם לזה שהקול שלהם לא יחשב, הלוואי והיו פוליטיקאים יותר טובים.
    אם אתה אומר שאתה לא יכול להשפיע על הפוליטיקה למעשה אתה אומר שהחוק אינו מבוצע כמו שצריך. בשביל זה יש בתי משפט ובסופו של דבר עם כל השחיטות התנהלות המערכת הפוליטית והצעדים החשובים באמת כן מתבצעים באופן חוקי ויש אל מי לפנות. אתה יכול לקבל את מערכת השלטון שמוצעת לך ולפעול לפי החוקים או שאתה יכול לא לקבל אותה אבל אז אתה עובר על החוק נקודה.

מורה לפיסיקה חכם שהיה לי אמר לי פעם שאומנם פוליטיקאים מושחטים ומפולפלים ואולי לא תמיד חכמים, אבל אלו האנשים שמתאימים לפוליטיקה, אלו האנשים שתכלס, בפועל מסוגלים להזיז ולהפעיל את הדברים. תבקר אותם כמה שתרצה אבל אתה לא מסוגל להיות פוליטיקאי יותר טוב מהם, גם אם אתה פרופסור וגם אם אתה יודע מה 'נכון' הפוליטיקה זה משחק עם כללים משלו.

#167780 הגב
    Weef
    חבר
    quote Erayo:

מורה לפיסיקה חכם שהיה לי אמר לי פעם שאומנם פוליטיקאים מושחטים ומפולפלים ואולי לא תמיד חכמים, אבל אלו האנשים שמתאימים לפוליטיקה, אלו האנשים שתכלס, בפועל מסוגלים להזיז ולהפעיל את הדברים. תבקר אותם כמה שתרצה אבל אתה לא מסוגל להיות פוליטיקאי יותר טוב מהם, גם אם אתה פרופסור וגם אם אתה יודע מה 'נכון' הפוליטיקה זה משחק עם כללים משלו.

אנלא מסכים. נכון דמוקרטיה לא יכולה להיות אף פעם מושלמת, אבל יש הבדל גדול בין פוליטיקאי מזימבבוואה לבין פוליטיקאי מניו זילנד, כאשר שתי המדינות דמוקרטיות כן?
    בשתי המדינות רוה"מ מצליח להזיז דברים…

אולי לא כל בנאדם יכול להיות פוליטיקאי, אבל כדי להיות פוליטיקאי (לא בישראל כמובן) אתה לא חייב תיק של עבריינויות.

#167783 הגב
    Anonymous
    חבר

תקראו את זה ומהר,תפנימו מה קורה לעזאזל במדינת ישראל

http://conspil.com/2009/11/09/meorders/

כל זה אמת מוחלטת ,הכל ! הכל מגובה בעובדות

#167807 הגב
    Erayo
    חבר

אמת לא שווה כלום אלא אם היא כל האמת וכל האמת זה הרבה מדי בשביל לדעת. למצוא קשרים משפחתיים וצילומים של שרים עושים סמלים של כל מיני כתות זה כמו לחפש בתנ"ך רמזים לסוף העולם בכל מילה שלישית. חוץ מזה, מה שכתוב שם מלא בטעויות ובדברים לא נכונים שאין להם כל משמעות (הוי למשל אולי זה גם סמל של הבונים החופשיים אבל זה היה סמל לניצחון שפוליטיקאים השתמשו בו עוד מימי יוון).
    אפשר למצוא שטויות מהסוג בכל נושא ובכל מקום, ברור מה היו הדעות של המחבר שאסף את החומר.

#167817 הגב
    Anonymous
    חבר

אבל אבל אבל זה ידוע שהאילומניטי והבונים החופשיים שולטים בעולם כי הם בעצם חייזרים שיכולים לשנות צורה ויבואו ב2012 להשמיד אותנו!

#167841 הגב
    Anonymous
    חבר

"אנחנו לא מדינה דמוקרטית! אנחנו מדינה שמנוהלת על ידי חרדים דתיים ורבנים יימך שמם של כול אלו, שמכתיבים את הרצונות שלהם וכופים את הדת המפגרת שלהם על כולם!"

א-מ-ת.

#167900 הגב
    Anonymous
    חבר

ההבדל הוא שכאן אני כל הזמן יכול להגיד "אבל זאת מדינה דמוקרטית ולכן יש לי זכות לבלה בלה בלה בלה…" ובמדינות באמת דיקטטוריות לא…..

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 20 סה״כ)
מענה ל־למה כולם צריכים להתעורר ולשים על מדינה ועל הצבא זין – הסבר
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו