חדש פה

מוצגות 11 תגובות – 1 עד 11 (מתוך 11 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #106369 הגב
    alex///m
    חבר

אז ככה רציתי לשתף אותכם עם הבעיות שיש לי בצבא ואולי מישהו יוכל לעזור לי במה לעשות
    התגייסתי ב27 לינואר עברתי טירונות בחוות השומר במשך חודש וחצי אחרי זה הייתי בקורס בבה"ד 6 ארבעה שבועות בקיצור הכל עבר כמו שצריך בלי הרבה תקריות שיבצו אותי לחייל האוויר לגדוד נ"מ 947 ואז כל הבעיות התחילו בקיצור אני לא מרוצה בכלל מהמקום הזה מהתחלה רציתי לשרת קרוב לבית לעשות יומיות או שבוע שבוע יש לי בעיות ת"ש ולא מסתדר לי השירות איפה שאני כרגע ומתחילת השירות שלי יצא לי להיות הרבה אצל המש"קית שלא כל כך עזרה לי ואמרה שזה יקח זמן ואני כבר לא יכולתי להחזיק הרבה זמן וגם אימי שזקוקה לעזרתי בקיצור תכננתי לערוק או ללכת לקב"ן ולצאת כבר על נפשי וזהו אבל מצד שני הרשיון מאוד חשוב לי אז אני לא רוצה לאבד אותו בקיצור בפסח הוציאו אותנו לחופשה ויום למחרת התקשר אליי המפקד ואמר לי להגיע לשמירה ואין אף אחד שיכול לבוא חוץ ממני הרבה זמן חיכתי לחופש הזה ולא הסכמתי להגיע ומאז אני עריק וגם מה שהבנתי שהיו לו עוד הרבה אופציות לחיילים שיכלו להגיע לשמור והוא כנראה חשב שאני איזה ילד טוב שאומר כן לכל דבר ואני גם נהג אז זה לא התפקיד שלי
    אני צריך את העזרה שלכם שתמליצו לי מה לעשות לצאת על נפשי האם תיהיה דרך להחזיר את הרשיון להסגיר את עצמי לחזור ליחידה ואז שוב לערוק עד שלא יתנו לי טופס 55
    אמא שלי שלחה גם פקס לקצין העיר עם בקשה להעביר אותי בסיס ועם פירוט של כל הבעיות שלה
    אני גם חושב להיתקשר אליהם רק לא יודע כל כך במה הם יכולים לעזור

מצטער שרשמתי בלי פסיקים ונקודות אני מחוות השומר אז זה מסביר את זה 🙂 מקווה שתבינו

שחכתי לציין שהפרופיל שלי 97 ועברתי טירונות 02 אם זה עוזר במשהו

#163948 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote alex///m:

אז ככה רציתי לשתף אותכם עם הבעיות שיש לי בצבא ואולי מישהו יוכל לעזור לי במה לעשות
    התגייסתי ב27 לינואר עברתי טירונות בחוות השומר במשך חודש וחצי אחרי זה הייתי בקורס בבה"ד 6 ארבעה שבועות בקיצור הכל עבר כמו שצריך בלי הרבה תקריות שיבצו אותי לחייל האוויר לגדוד נ"מ 947 ואז כל הבעיות התחילו בקיצור אני לא מרוצה בכלל מהמקום הזה מהתחלה רציתי לשרת קרוב לבית לעשות יומיות או שבוע שבוע יש לי בעיות ת"ש ולא מסתדר לי השירות איפה שאני כרגע ומתחילת השירות שלי יצא לי להיות הרבה אצל המש"קית שלא כל כך עזרה לי ואמרה שזה יקח זמן ואני כבר לא יכולתי להחזיק הרבה זמן וגם אימי שזקוקה לעזרתי בקיצור תכננתי לערוק או ללכת לקב"ן ולצאת כבר על נפשי וזהו אבל מצד שני הרשיון מאוד חשוב לי אז אני לא רוצה לאבד אותו בקיצור בפסח הוציאו אותנו לחופשה ויום למחרת התקשר אליי המפקד ואמר לי להגיע לשמירה ואין אף אחד שיכול לבוא חוץ ממני הרבה זמן חיכתי לחופש הזה ולא הסכמתי להגיע ומאז אני עריק וגם מה שהבנתי שהיו לו עוד הרבה אופציות לחיילים שיכלו להגיע לשמור והוא כנראה חשב שאני איזה ילד טוב שאומר כן לכל דבר ואני גם נהג אז זה לא התפקיד שלי
    אני צריך את העזרה שלכם שתמליצו לי מה לעשות לצאת על נפשי האם תיהיה דרך להחזיר את הרשיון להסגיר את עצמי לחזור ליחידה ואז שוב לערוק עד שלא יתנו לי טופס 55
    אמא שלי שלחה גם פקס לקצין העיר עם בקשה להעביר אותי בסיס ועם פירוט של כל הבעיות שלה
    אני גם חושב להיתקשר אליהם רק לא יודע כל כך במה הם יכולים לעזור

מצטער שרשמתי בלי פסיקים ונקודות אני מחוות השומר אז זה מסביר את זה 🙂 מקווה שתבינו

שחכתי לציין שהפרופיל שלי 97 ועברתי טירונות 02 אם זה עוזר במשהו

אין קשר לרשיון…
    קצין העיר לא יעזור לך לעבור בסיס…
    זאת לא בעיה לקבל טופס 55 אבל גם אם מאשרים לך אותו זה לוקח חודשים, ולרוב לא מאשרים…….
    כשאתה עושה עריקות אתה דופק רק את עצמך כי זה בזבוז זמן סתם….
    מה לעשות? תקרא בפורום לא חסרים אנשים שהיו במצבך.. אלא אם כן יש לך שאלה ספציפית אנחנו לא מגדי עתידות מנחשי שאלות……

#163952 הגב
    alex///m
    חבר

אז השאלה שלי למי לפנות בשביל לעבור מקום ולקבל מה שאני רוצה

ואם לצאת מהצבא אז האם יש אפשרות לראות קב"ן בזמן שאני עריק אם כבר אין שום דרך לעבור מקום או משהו כזה אז אני כבר יצא מהצבא כי לא בא לי לשבת בכלא בידיעה שכשאני יצא אז אני יחזור לאותו מקום
    אז אני כבר יצא מהצבא בלי לשבת

אז יש איזה קב"ן או משהו כזה שאני יוכל לפנות אליהם באיזור חיפה?

והבנתי שיש קשר לרשיון אם אני יוצא על נפשי

#163955 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote alex///m:

ואם לצאת מהצבא אז האם יש אפשרות לראות קב"ן בזמן שאני עריק אם כבר אין שום דרך לעבור מקום או משהו כזה אז אני כבר יצא מהצבא כי לא בא לי לשבת בכלא בידיעה שכשאני יצא אז אני יחזור לאותו מקום

למי לפנות? יש לך בעיות ת"ש? פנה למשקית תש.
    בעיות הסתגלות\רגשיות? פנה לקבן.
    בעיות בריאותיות? לרופא.

יש אפשרות לראות קבנים בברהן תל השומר בזמן נפקדות עריקות, זה נמצא בתל אביב ליד הבקום.

ענו לך בהודעה הקודמת שאין קשר לרשיון? אתה קשה קליטה?

#163957 הגב
    alex///m
    חבר
    quote אורח:

quote alex///m:

למי לפנות? יש לך בעיות ת"ש? פנה למשקית תש.
    בעיות הסתגלות\רגשיות? פנה לקבן.
    בעיות בריאותיות? לרופא.

יש אפשרות לראות קבנים בברהן תל השומר בזמן נפקדות עריקות, זה נמצא בתל אביב ליד הבקום.

ענו לך בהודעה הקודמת שאין קשר לרשיון? אתה קשה קליטה?

לא קשה קליטה פשוט שמעתי מאיזה קב"ן שעשה לנו הדרכה בטירונות שיש סיכון לרשיון אז רציתי להיות בטוח אני לא מבין מה אתה תוקף

אין קב"ן שיכול לעזור לי בזמן שאני עריק באיזור חיפה?
    ולמקרה ששוב תחליט להיתחכם או לא יודע מה ולרשום לי "כבר ענו לך שבתל השומר יש"
    אז שוב אני רוצה להיות בטוח והשאלה לא מופנת רק אלייך

עריכה
    עוד שאלה קטנה אם אני אפנה לפסיכיאטר אזרחי ויבקש איזו חוות דעת זה יקדם את התהליך יעזור?
    ואם כן איך אני מגיע לפסיכיאטר

#163958 הגב
    D_man
    חבר

אתה יכול לפנות לפסיכיאטר אזרחי דרך קופת החולים או ללכת לחדר מיון עם קרוב משפחה/חבר "מודאג" שיגיד שהוא הביא אותך לפה כי הוא פוחד שתפגע בעצמך, שם יפגוש אותך פסיכיאטר בכוננות ויכתוב לך חוות דעת, אם המקרה חמור מספיק זה יהיה בחינם, אם לא, אז הוא יגבה ממך סביבות ה500 ש"ח.
    לצערי אני רק מכיר את הברה"ן שבתל השומר, הם מקבלים עריקים ואם תשלח להם פקס עם חוות דעת הם יארגנו לך פגישה עם קב"ן.

#163959 הגב
    alex///m
    חבר
    quote D_man:

אתה יכול לפנות לפסיכיאטר אזרחי דרך קופת החולים או ללכת לחדר מיון עם קרוב משפחה/חבר "מודאג" שיגיד שהוא הביא אותך לפה כי הוא פוחד שתפגע בעצמך, שם יפגוש אותך פסיכיאטר בכוננות ויכתוב לך חוות דעת, אם המקרה חמור מספיק זה יהיה בחינם, אם לא, אז הוא יגבה ממך סביבות ה500 ש"ח.
    לצערי אני רק מכיר את הברה"ן שבתל השומר, הם מקבלים עריקים ואם תשלח להם פקס עם חוות דעת הם יארגנו לך פגישה עם קב"ן.

תודה רבה על העזרה
    ואני צריך לשלם באותו רגע?

#163961 הגב
    D_man
    חבר

לפי מיטב הבנתי כן, ככה זה לפחות קרה בקופ"ח.

#163974 הגב
    alex///m
    חבר

מה התשלום במזומן כאילו?
    כי כרגע אין לי כסף לא יקבלו אותי אז?

#163979 הגב
    Strawberry
    חבר

בנוגע לתשלום במיון- אם זה מספיק חמור ומוצדק תצטרך למלא טופס מסוייםואז הצבא יכסה את עלות הטיפול.

#163981 הגב
    alex///m
    חבר

תודה רבה
    עזרתם לי מאוד נקווה שנקבל את הפטור בקרוב ונחזור לחיים 🙂

מוצגות 11 תגובות – 1 עד 11 (מתוך 11 סה״כ)
מענה ל־חדש פה
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו