עריקות – הסגרה לכלא

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #106356 הגב
    Anonymous
    חבר

אני וחבר שלי רוצים להסגיר את עצמנו לכלא באמצע השבוע
    חבר שלי היה בטירונות קרבי (מודיעין שדה) והיה עריק כ-70 יום.
    אני עריק בסביבות ה-120 יום .
    יש מצב שנהיה ביחד בכלא? ואם לא, אז מה אפשר לעשות כדי שנהיה שתינו ביחד?

יש לציין, ששתינו מתכוונים להשתחרר מהצבא .
    תודה

#163868 הגב

ממש לא.

אבל אם תסגירו את עצמכם לאותו כלא (עדיף כלא 4) יש סיכוי… תיקח בחשבון שאולי יקחו אותו לכלא אחר או אותך אם זה מלא שם.

#163870 הגב
    quote אורח:

אני וחבר שלי רוצים להסגיר את עצמנו לכלא באמצע השבוע
    חבר שלי היה בטירונות קרבי (מודיעין שדה) והיה עריק כ-70 יום.
    אני עריק בסביבות ה-120 יום .
    יש מצב שנהיה ביחד בכלא? ואם לא, אז מה אפשר לעשות כדי שנהיה שתינו ביחד?

יש לציין, ששתינו מתכוונים להשתחרר מהצבא .
    תודה

תמיד יש מצב שתיפלו לאותה פלוגה (נגיד בפלוגה א' בשמירה), או באותה מחלקה בג' או בב'. אבל כמובן שהסיכוי לא גבוה, וסביר להניח שתעבור כמה פלוגות במהלך שהותך שם. אין לך מה לעשות בנוגע לזה.

תהנה ובהצלחה

#163871 הגב
    theheyman
    חבר

שניכם תהיו בהתחלה ביחד בפלוגה ב' עד שישפטו אותכם בבית דין ויתנו לכם את העונש, אם זה הארכת מעצר לשניכם אז תשארו ביחד עוד כמה ימים
    רק שתדע שיש אפשרות שיעבירו את אחד מכם כלא, וגם לא תהיו ביחד כל הזמן כי חבר שלך יקבל פחות ממך אז הוא יעבור לא' רוב הסיכויים לפניך, אלא אם כן הוא יסרב לעבור

#163872 הגב
    quote theheyman:

שניכם תהיו בהתחלה ביחד בפלוגה ב' עד שישפטו אותכם בבית דין ויתנו לכם את העונש, אם זה הארכת מעצר לשניכם אז תשארו ביחד עוד כמה ימים
    רק שתדע שיש אפשרות שיעבירו את אחד מכם כלא, וגם לא תהיו ביחד כל הזמן כי חבר שלך יקבל פחות ממך אז הוא יעבור לא' רוב הסיכויים לפניך, אלא אם כן הוא יסרב לעבור

זה כבר לא נכון. נכון לחורף 2008-2009 יש בלאגן גדול בכלא 4, ועל"מים יושבים בג', בא' ואפילו בד'.

#163873 הגב
    theheyman
    חבר
    quote הכוכב מפלוגה א:

quote theheyman:

זה כבר לא נכון. נכון לחורף 2008-2009 יש בלאגן גדול בכלא 4, ועל"מים יושבים בג', בא' ואפילו בד'.

וואלה לאדע לגבי כלא 4 לא ישבתי שם, התכוונתי לכלא 6

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
מענה ל־עריקות – הסגרה לכלא
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120