בקשר לבית חולים

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #106293 הגב
    stod
    חבר

אז ככה..אני בתהליכים כמובן לצאת מהצבא, ויש לי חוות דעת אזרחית אבל בגלל שבהתחלה התגייסתי עם מוטיבציה החוות דעת מהמפקדים היא חוות דעת טובה, המליצו לי ללכת לבית חולים, להגיד כמובן שאני לא יכול יותר נמאס לי מהכל וגם שם להצהיר על נטיות אובדניות..השאלה שלי היא מה אני עושה בדיוק? לאן אני הולך? מה אני צריך להגיד? וכמה עולה הדבר הזה כשאני הולך לבית חולים אם מישהו יודע? תודה.

#163535 הגב
    MSMS
    חבר

אתה לא צריך להתרגש יותר מדי מהחוו"ד של המפקד, זה לא אמור לעצור אותך. ברגע שתגיעו לקב"ן עם החוו"ד האזרחי ועם מה שאתה תשדר לו – זה מה שיקבע. אם הוא ישאל על המפקדים תמיד תוכל להגיד למשל שהתביישת, שלא רצית שידעו איך אתה מרגיש באמת וכו'.

בקיצור, שורה תחתונה – מה שחשוב זה מה שאתה תגיד ולא מה שקורה מסביב.

*בקשר לבית חולים – אם בכל זאת אתה רוצה (למרות שלא כדאי עכשיו, קודם תנסה בלי זה) אתה יכול לפנות למיון, שם יש פסיכיאטר שיקבל אותך, יאבחן אותך ויתן לך חוו"ד נוסף לצבא. אם זה יעלה או לא זה תלוי ברופא.. כמו כל ביקור במיון.

#163539 הגב
    stod
    חבר

הקטע הוא שהחוות דעת של הגורם האזרחי נשלחה לפסיכיאטר של תל השומר..שאמר שזה כנראה לא מספיק, אז צריך שיהיה גורם מכריע נוסף, בגלל זה אני שוקל.

#163543 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote stod:

הקטע הוא שהחוות דעת של הגורם האזרחי נשלחה לפסיכיאטר של תל השומר..שאמר שזה כנראה לא מספיק, אז צריך שיהיה גורם מכריע נוסף, בגלל זה אני שוקל.

אם אתה הולך לבית חולים הם לא מתעסקים שם בקקה כמו בצבא…
    מבחינתם מה שאתה אומר להם זאת אמת ואם תגיד שאתה הולך להתאבד אתה הולך לאישפוז….
    אז סתם להגיד דברים כאלה לא חכם. אבל הם קשובים למצוקות שלך שם ולא מתייחסים אליך כמו אל שקרן (כמו בצבא) ככה שזה לא יזיק לך אם לא תעשה הצגות טיפשיות סתם…. אלא תדבר על דברים שבאמת מפריעים וקשים לך.

#163547 הגב
    stod
    חבר

אז מה אתה אומר? וממליץ בעצם.?

ומה אני עושה בעצם? מגיע לשם ואומר להם את כל הבעיות שלי? או שבא במטרה שכאילו ניסיתי להתאבד?

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
מענה ל־בקשר לבית חולים
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו