נפקדות\השטמתות

מוצגות 13 תגובות – 1 עד 13 (מתוך 13 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #106253 הגב
    Anonymous
    חבר

היי יש לי שאלה.
    לפני כחודש וקצת היתי אומר להתגייס, ולא הלכתי ליום הגיוס. אני נפקד ככה קוראים לזה?.. כבר חודש וקצת. אני יודע שזה נחשב לזמן "מת" אבל אני לא מתכוון ללכת להסגיר את עצמי.

בכל מקרה, השאלה שלי, אם מי יש לי עסק משטרה צבאית, או משטרה כחולה?..

#163342 הגב
    Anonymous
    חבר

אגב יש לי עוד שאלה. במידה ונעצרתי כדי לשחק אותה אדם טיפש, משוגע,חולה בראש מההתחלה?.. וגם בבקאום אחרי שיקחו אותי לשם להתחייל, זאת אומרת להתנהג מרגע המעצר כמו מפגר,חולה נפש,אדם עם בעיות בראש, כדי לראות קב"ן ?.. אני יודע שהם אומרים תתחייל ואז תראה קבן, במקרה הזה להתחייל או להמשיך לסרב?..

או להתחזות לעייור, יש להם דרך לבדוק זאת ?!.. לא מגייסים על דבר כזה?!..

אני רוצה לצאת כמה שיותר מהר, המצב שלי על הפנים, רק הצבא עכשיו זה הדבר האחרון שחסר לי. אני לא מתכוון להסגיר, את עצמי. אני אסמך לקבלת הדרכה ברגע שאני יעצר מתי שהוא, שאני אדע מה לעשות.

בבקשה תענו לי על השאלות, ואל תציאו לי להסגיר את עצמי,זמן מת וכו' אני יודע ומודע. תודה רבה 🙂

one man army 😆

#163343 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote ston coold:

אגב יש לי עוד שאלה. במידה ונעצרתי כדי לשחק אותה אדם טיפש, משוגע,חולה בראש מההתחלה?.. וגם בבקאום אחרי שיקחו אותי לשם להתחייל, זאת אומרת להתנהג מרגע המעצר כמו מפגר,חולה נפש,אדם עם בעיות בראש, כדי לראות קב"ן ?.. אני יודע שהם אומרים תתחייל ואז תראה קבן, במקרה הזה להתחייל או להמשיך לסרב?..

או להתחזות לעייור, יש להם דרך לבדוק זאת ?!.. לא מגייסים על דבר כזה?!..

אני רוצה לצאת כמה שיותר מהר, המצב שלי על הפנים, רק הצבא עכשיו זה הדבר האחרון שחסר לי. אני לא מתכוון להסגיר, את עצמי. אני אסמך לקבלת הדרכה ברגע שאני יעצר מתי שהוא, שאני אדע מה לעשות.

בבקשה תענו לי על השאלות, ואל תציאו לי להסגיר את עצמי,זמן מת וכו' אני יודע ומודע. תודה רבה 🙂

one man army 😆

אין צורך להתנהג כמו חולה נפש… פשוט תתנהג כרגיל כי אתה נשמע מספיק דפוק כדי לקבל 3 פטורים גם ככה…

#163344 הגב
    Anonymous
    חבר

כל זמן שלא התחיילת – מ.צ. לא יכולים לגעת בך

יגידו לך "תעבור טירונות ואז תראה קבן", תדרוש לראות לפני

אל תגיד שאתה עיוור, הם בהחלט יכולים לבדוק את זה ואתה סתם מסבך את עצמך

ואל תגזים עם ההצגה שלך אם אתה לא רוצה שיאשפזו אותך

#163346 הגב
    Anonymous
    חבר

אני רואה אנשים כותבים שטויות בלי לדעת באמת מה הם אומרים, אנשים מבין את הרצון לעזור אבל אם אתם לא יודעים או לא בטוחים במה שאתם אומרים אל תכתבו, כי זה סתם מכשיל את הבן אדם, כי הוא מקבל מידע לגמרי שגוי מאיתנו.
    אז ככה, אתה נפקד בקו"ם. יש לך עסק עם שניהם, גם עם המשטרה הכחולה וגם עם המ.צ כמובן. ברגע שעובר התאריך גיוס שלך, הם מחיילים אותך אוטומטית, ככה זה. כמובן שזה לא חיול רגיל, כמו שבתכלס מחיילים חיילים ונותנים חוגר וזה, אבל בכל זאת, אתה כבר נחשב חייל. שוטר כחול יכול לתפוס אותך במקרה אפילו רך בדיקה שגרתית של רישון נגיד, כי הצבא והמשטרה הכחולה התחילו לשתף פעולה, אז אם שוטר עוצר אותך סתם לבדיקה כללית כזאת, רשום לו שאתה צריך להיתייצב בבקו"ם, והוא פשוט עוצר אותך ולוקח אותך לתחנה, אחרי זה יביוא משטרה צבאית וזהו, נתפסת, אז אתה צריך להיזהר גם מהמשטרה הכחולה. אהה ודרך אגב, שלא תיטעה ותעבור את שרשת החיול במידה ותופסים אותך, אל תעבור את השרשרת חיול. כמו שהבחור פה אמר לך, יגידו לך קודם תעבור שרשרת חיול, תגיע לטירונות ואחרי זה תיראה קב"ן. כמובן שאתה לא צריך להקשיב לשום מילה שלהם. עכשיו, בנוגע לקב"ן בבקום, שמע, זה לא פשוט לראות קב"ן בבקו"ם, אפשרי, אבל לא פשוט בכלל. אתה צריך להראות חוסר יכולת ומצוקה גדולה, לא ללכת איתם ראש בראש ולהגיד לא רוצה וזה, כי זו טעות. אתה חייב להראות חוסר יכולת, חוסר תפקוד, להגיד לא יכול אני חייב קב"ן וזה. לשחק אותה מטומם וחולה נפש ולא יודע מה, זה הדבר הכי מטומם שאפשר לעשות. מה הם ניראים לך מטומטמים הצבא? נכון שהם אטומים, אבל הם בכלל לא מטומטמים כמו שחשבת, לא יודע למה חשבת ככה בכלל. גם הקטע של העיוור, לא יודע מי הכניס לך את הרעיונות האלה לראש. אהה עוד משהו, אתה תשב בכלא קודם כל, על זה שלא התייצבת בתאריך הגיוס שלך, סביר להניח שתקבל 7 או 10 יום.
    מה שאני מציע לך לעשות וכמה שיותר מהר, זה ללכת לפסיכיאטר אזרחי אם יש לך אפשרות, ואם לא אז לפסיכיאטר במיון, ולהוציא חוות דעת. תקרא את טרגט 21 כדי ללמוד איך צריך להתנהג. אל תבזבז זמן, כי הזמן פועל לרעתך, ולרעתך בלבד. תלך, תוציא את החוות דעת, תשלח את החוות דעת+בקשה לראות קב"ן לבקו"ם, תנדנד להם, תתקשר עליהם הרבה במשך שלושה ימים ככה, אם אחד מההורים תומכים אז עדיף שאחד מההורים יתקשר. אחרי שלושה ימים ככה תלך להסגיר את עצמך.

פרופיל חדש_18

#163347 הגב
    Anonymous
    חבר

הדרך היחידה שלא תשב בכלא היא, שהם יתייחסו כמו שצריך לחוות דעת שלך, יש סיכוי שזה יקרה. כמו שאמרתי לך, גם תנדנד להם בטלפון הרבה ואם אחד ההורים יעשה זאת אז עוד יותר טוב. במידה וזה קורה, כשתלך להסגיר את עצמך ותגיע לתא נפקדים, הם יפנו אותך למדור איבחון. בגלל זה אמרתי לך אחרי שאתה שולח את החוות דעת+בקשה לראות קב"ן, לחכות שלושה-ארבעה ימים, כי בעקבות החוות דעת יש סיכוי שיפנו אותך למדור אבחון. אני לא רוצה שתחשוב שיש סיכוי גדול או משהו שזה יקרה, כי ארי בעצמי לא יודע מה הסיכוים שה יקרה. אבל אתה יודע, תמיד יש סיכוי גם אם הוא קטן. כל מקרה שיהיה לך בהצלחה.

פרופיל חדש_18

#163366 הגב
    Anonymous
    חבר

תודה על התגובות קודם כל.

אני לא מתכוון ללכת, לא אכפת לי מהם, כמו שלהם לא אכפת מימני. אני יודע מזה הצגה והכל, אין לי בעיה אם זה.

רק שאלה, בדרך כלל מתי משטרה צבאית, מתחילה לפעול?!?.. זאת אומרת בממוצע שהם מפתיעים, זה 3 חודש נפקדות, ככה לא?

#163367 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote ston coold:

תודה על התגובות קודם כל.

אני לא מתכוון ללכת, לא אכפת לי מהם, כמו שלהם לא אכפת מימני. אני יודע מזה הצגה והכל, אין לי בעיה אם זה.

רק שאלה, בדרך כלל מתי משטרה צבאית, מתחילה לפעול?!?.. זאת אומרת בממוצע שהם מפתיעים, זה 3 חודש נפקדות, ככה לא?

"אני לא מתכוון ללכת, לא אכפת לי מהם, כמו שלהם לא אכפת מימני."
    חחחחחחחחחחחחח אתה דפוק ברמות קשות………….. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

#163370 הגב
    Anonymous
    חבר

משטרה צבאית? הם יכולים לבוא עלייך מחר,מחרתיים, יש מצב שהם באים אפילו ברגע זה, איפשר לדעת.יכול להיות גם בעוד חודש או חודשיים, בקיצור בכל רגע נתון. זה שאתה לא תילך זה לא מזיז בכלל לצבא, יש להם פתרון פשוט וזה להעניש אותך, הם לא מפסידים מזה כלום, רק אתה מפסיד בכל העניין.
    תגיד לי רגע, אם לא ללכת ולפתור את הבעיות, מה אתה כן רוצה לעשות? אתה נהנה לברוח כאילו או משהו כזה? אני לא מבין אותך. זה שלא איכפת להם ממך זה לא תירוץ לא לטפל בבעיות. תשמע, אם אתה לא תטפל בזה אף אחד לא יפתור את זה בשבילך, כי אין פה נוסחת קסם לצאת מהצבא ישר ובקלות.

#163375 הגב
    Jack_Flash
    חבר

ston coold, הכנסת את עצמך למלכודת רצינית. עשית פחות או יותר את כל הטעויות האפשרויות.

#163376 הגב
    Anonymous
    חבר

לא רק שהוא עשה טעויות, הוא רוצה להמשיך לעשות טעויות, וזה לא מובן למה.

פרופיל חדש_18

#163377 הגב
    Anonymous
    חבר

אם כי יש לזה גם צד אחר. זה שהוא לא הגיע לתאריך גיוס זה מראה על חוסר המוטביציה שלו לשרת. אבל עכשיו הגיע הזמן לפעול.

פרופיל חדש_18

#163378 הגב
    Jack_Flash
    חבר

עזוב אותך, אין לזה צד אחר. הוא עשה את כל הטעויות האפשרויות והוא ממשיך לסבך את עצמו למרות שהוא יכל כבר לקבל פטור ממזמן. זאת דוגמא איך לא צריך לפעול (לא לפעול).

מוצגות 13 תגובות – 1 עד 13 (מתוך 13 סה״כ)
מענה ל־נפקדות\השטמתות
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו