עזרה בבקשה…כמה שאלות דיי קריטיות.

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים עזרה בבקשה…כמה שאלות דיי קריטיות.

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #106087 הגב
    Anonymous
    חבר

כמה שאלות אז ככה אני מלשב. ולפני איזה 5 חודשים קיבלתי קה"ס 50 וליוי במסגרת מוגנת.

עכשיו אמור ליוהת לי פגישה נוספת יש סיכוי שהפעם אני ייצא(הבאתי חוות דעת מפסיכולוג אחר שהגיע לאותו מסקנה כמו הראשון שאני לא יכול לשרת).
    עכשיו מה קורה אם אני לא מציל לקבל פטור מההאופציות שלי?כי ניא לסוגל לשרת?

#162172 הגב
    Anonymous
    חבר

כאילו מה ששאלתי אם יש סיכוי שמלש"ב יצא כי אני בקושי שמעי פה על משלשבים שיצאו לפני היום של הגיוס.

#162181 הגב
    Anonymous
    חבר

מישהו?

#162182 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote אורח:

מישהו?

אולי אתה לא שומע אבל יש הרבה מלשבים שיוצאים לפני הגיוס, הרבה אחרי, ואתה שומע רק על 1% מהכלל.

#162186 הגב
    Jack_Flash
    חבר

אני מכיר באופן אישי כמה מלש"בים שיצאו לפני הגיוס, והם אומרים שיותר קל להשתחרר כמלש"ב מאשר כחייל.

הסיבות שאתה רואה יותר מקרים של כאלה שיוצאים או כחיילים או ביום הגיוס שלהם, להערכתי, עשויות להיות כמה סיבות:

1- הכי קל להשתחרר ביום הגיוס בבקו"ם – ואכן הרבה הרבה מנצלים את זה. הרבה שלא הצליחו לצאת לפני זה, וכאלה שנזכרו להתעורר מאוחר (אבל לא מאוחר מידי).

2- אני חושב שיש יותר מקרים של חיילים שיוצאים מהצבא מאשר מלש"בים שלא מתגייסים. לפני שאתה מתגייס אתה עוד לא יודע לאן אתה נכנס ואתה חושב שאולי יהיה לך טוב בצבא, ובסך הכול אתה מתגייס למען מטרה נעלה – להגן על המולת… כשאתה מתגייס אתה כבר מבין לאן נכנסת.

3- הרבה מתגייסים עדיין לא יודעים איך עובדת המערכת הצבאית ולא יודעים איך להוציא פרופיל 21 נפשי באמצעות קב"ן. אחרי תקופה מסויימת בצבא, כשזה רלוונטי עבורם פתאום, הם לומדים ומגלים. ואל תשכח שגם יש כאלה שמתגייסים בכוונת תחילה לא להשלים שירות מלא, מתוך הבנה ששלוש שנים מהחיים זה המון המון זמן, אבל בכל זאת רוצים לשרת תקופה מסויימת מסיבות שונות ומשונות.

4- אתה לא מסתכל פה מספיק =] שכן יש פה בפורום כמה מלש"בים מובהקים שהוציאו 21.

#162195 הגב
    Anonymous
    חבר

אוקיי אני ממש מקווה שאתם צודקים.

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
מענה ל־עזרה בבקשה…כמה שאלות דיי קריטיות.
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו