ראשית כל

מוצגות 8 תגובות – 1 עד 8 (מתוך 8 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #105759 הגב
    Anonymous
    חבר

אל תמחקו הודעה זאת !! כמו שאתם לא רוצים שישתיקו אתכם כך גם אני לא מעוניין בזה

אני חייל בצבא ואני לא מבין איך אתם ועל מה אתם חושבים שאתם יכולים לעודד השתמטות מצה"ל?
    הרי כאזרחים במדינה אתם חשופים לפגיעות אוייב בדיוק כמוני
    ותאמינו לי שמלחמות ישראל כל מלחמה היא קיומית

וללא צבא אין לנו עתיד כאן
    הרי דמנו לא שונה ?

ולמה שאני יתרום 3 שנים למדינה ובעוד אנשים אחרים ישטמתו מגיווס ויעבדו ויעשו כסף מתי שאני ישרת (בסכום זעום)
    את המדינה

ודבר כזה מאוד מטריד אותי במידה ואנשים לא ייתגייסו מה נעשה???מה ??
    יהרגו\יגרשו אותנו

מה הפיתרון שלכם למצב כזה??

#160108 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote חייל בסדיר:

אני חייל בצבא ואני לא מבין איך אתם ועל מה אתם חושבים שאתם יכולים לעודד השתמטות מצה"ל?

הרי דמנו לא שונה ?

ולמה שאני יתרום 3 שנים למדינה ובעוד אנשים אחרים ישטמתו מגיווס ויעבדו ויעשו כסף מתי שאני ישרת (בסכום זעום)
    את המדינה

יהרגו\יגרשו אותנו

זה לא הפורום הנכון אבל לא מוחקים פה הודעות, כמו בפורומים שמעודדים סתימת פיות במקומות אחרים.

אנחנו לא מעודדים השתמטות, אנחנו פשוט מיידעים אנשים שיש להם זכות לראות קבן ופסיכיאטרים ומספרים להם על המקומות שהם יכולים לפנות אליהם- מקומות שהצבא לא מספר עליהם, ומושך זמן עד שהם מתייאשים מלנסות ולפעמים פוגעים בעצמם. יש משהו לא בסדר בזה? אחוקי?

למה שאתה "יתרום?" מה אתה עושה למישהו טובה? מי שהוגדר כבעל בעיה משוחרר על פי חוק. ומי שאין לו שום בעיה משרת על פי חוק. אף אחד לא עושה טובה לאף אחד.

במידה ואנשים לא יתגייסו מה נעשה? כנראה שנמות. גם אם אנשים לא יפליצו הם ימותו תוך כמה ימים. אתה לא מודאג שאנשים יפסיקו להפליץ?

מה הפתרון? אין אנשים = אין בעיות.

#160110 הגב
    west west
    חבר
    quote אורח:

quote חייל בסדיר:

הרי דמנו לא שונה ?

את המדינה

יהרגו\יגרשו אותנו

זה לא הפורום הנכון אבל לא מוחקים פה הודעות, כמו בפורומים שמעודדים סתימת פיות במקומות אחרים.

אנחנו לא מעודדים השתמטות, אנחנו פשוט מיידעים אנשים שיש להם זכות לראות קבן ופסיכיאטרים ומספרים להם על המקומות שהם יכולים לפנות אליהם- מקומות שהצבא לא מספר עליהם, ומושך זמן עד שהם מתייאשים מלנסות ולפעמים פוגעים בעצמם. יש משהו לא בסדר בזה? אחוקי?

למה שאתה "יתרום?" מה אתה עושה למישהו טובה? מי שהוגדר כבעל בעיה משוחרר על פי חוק. ומי שאין לו שום בעיה משרת על פי חוק. אף אחד לא עושה טובה לאף אחד.

במידה ואנשים לא יתגייסו מה נעשה? כנראה שנמות. גם אם אנשים לא יפליצו הם ימותו תוך כמה ימים. אתה לא מודאג שאנשים יפסיקו להפליץ?

כל כך הרבה שטויות בתגובה אחת..שאפילו אין טעם להגיב..:|

#160111 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote west west:

quote אורח:

quote חייל בסדיר:

הרי דמנו לא שונה ?

את המדינה

יהרגו\יגרשו אותנו

כל כך הרבה שטויות בתגובה אחת..שאפילו אין טעם להגיב..:|

אז למה אתה מגיב? 🙂

#160115 הגב
    Anonymous
    חבר

אני לא חושב שהפורום הזה מעודד השתמטות.

הפורום מציע עזרה לכאלו שמה לעשות, לא יכולים לשרת בצהל. מכל מיני סיבות.

אני לא מהקבועים ולא מהמנהלים אבל אני מודה לאלוהים שיש את הפורום הזה. בלעדיו היה לי הרבה יותר קשה בחיים. והכל בגלל הצבא.

אני באופן אישי תומך 100% בחיילים, ואני חושב שהם ברובם עושים עבודה מדהימה. אבל אני פשוט לא יכול להיות חלק מהם. זה הכל.

#160116 הגב
    THUG LIFE
    חבר
    quote חייל בסדיר:

הרי דמנו לא שונה ?

את המדינה

יהרגו\יגרשו אותנו

אתה רוצה לשרת? תשרת

מי שלא רוצה לשרת – שלא ישרת

יש מבין?

#160185 הגב
    Anonymous
    חבר

שימו לב להגיון של חיילים:
    עוברים מבחשיבות העליונה נגד האוויב (שכל מה שמעניין אותם זה הסכנה המרחפת מעל ראש האזרחים, לא מעניין אותם שאותם אזרחים חשופים למחלת הסרטן ואין את התרופות נגד סרטן בסל הבריאות, הם פתאום לא חוששים לגורל האזרחים האומללים והמסכנים שהם כל כך דןאגים להם רק שיש מישהו אחר לפגוע בו, הם לא חוששים לזה שהמשטרה ובתי החולים על הפנים – סכנות שהם חשופים להם בדיוק כמונו – הם לא חוששים לגורל כדור הארץ שנמצא בסכנה שעלולה לפגוע בהם הם חוששים אך ורק מסכנות שבשבילם צריך לפגוע באחרים) מיד ל"למה שאני אתרום ושאתם לא?"

אולי זאת גומא מצויינת לצביעות ואולי לא.

בעצם לחייל לא איכפת בכלל אם "נתרום למאמץ המלחמתי". לא איכפת לו אם נשרת 3 שנים בלחפור בורות ולמלא אותם במקום לעשות משהו מועיל ב3 שנים האלה. בעצם הוא לא רוצה שנועיל. הוא רוצה לא להיות פרייר.

אבל הוא שם את זה באותו המשפט "יש אוייב מסוכן!!!! אני כל כך דואג!!! למה שרק אני אהיה פרייר?"

מה הפתרון שלך למערכת הבריאות שהיא על הפנים? להשכלה הגבוהה (אתה צריך מהנדסים שיבנו לך מטוסים, נכון?)? למשטרה (או שפושעים הם לא מסוכנים כי הם יהודים?) שבמצב על הפנים? לכדור הארץ שהולך ומתחמם?

אם אתה לא תלמד הנדסת סביבה, תתמחה בזה ותהיה פרופסור ותצטרף לצוות המוחות שיצילו את כדור הארץ מהתחממות מה נעשה?????????????? מה?????????? כולנו הולכים למות, מזיהום, מפני הים שיעלו, מחוסר במי שתיה, מהתפוצצות אוכלוסין!!!!!!!!!!!1

הכל באשמתך שאתה לא מציע פתרון!!!!!!!!

#160224 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote אורח:

שימו לב להגיון של חיילים:
    עוברים מבחשיבות העליונה נגד האוויב (שכל מה שמעניין אותם זה הסכנה המרחפת מעל ראש האזרחים, לא מעניין אותם שאותם אזרחים חשופים למחלת הסרטן ואין את התרופות נגד סרטן בסל הבריאות, הם פתאום לא חוששים לגורל האזרחים האומללים והמסכנים שהם כל כך דןאגים להם רק שיש מישהו אחר לפגוע בו, הם לא חוששים לזה שהמשטרה ובתי החולים על הפנים – סכנות שהם חשופים להם בדיוק כמונו – הם לא חוששים לגורל כדור הארץ שנמצא בסכנה שעלולה לפגוע בהם הם חוששים אך ורק מסכנות שבשבילם צריך לפגוע באחרים) מיד ל"למה שאני אתרום ושאתם לא?"

אולי זאת גומא מצויינת לצביעות ואולי לא.

בעצם לחייל לא איכפת בכלל אם "נתרום למאמץ המלחמתי". לא איכפת לו אם נשרת 3 שנים בלחפור בורות ולמלא אותם במקום לעשות משהו מועיל ב3 שנים האלה. בעצם הוא לא רוצה שנועיל. הוא רוצה לא להיות פרייר.

אבל הוא שם את זה באותו המשפט "יש אוייב מסוכן!!!! אני כל כך דואג!!! למה שרק אני אהיה פרייר?"

מה הפתרון שלך למערכת הבריאות שהיא על הפנים? להשכלה הגבוהה (אתה צריך מהנדסים שיבנו לך מטוסים, נכון?)? למשטרה (או שפושעים הם לא מסוכנים כי הם יהודים?) שבמצב על הפנים? לכדור הארץ שהולך ומתחמם?

אם אתה לא תלמד הנדסת סביבה, תתמחה בזה ותהיה פרופסור ותצטרף לצוות המוחות שיצילו את כדור הארץ מהתחממות מה נעשה?????????????? מה?????????? כולנו הולכים למות, מזיהום, מפני הים שיעלו, מחוסר במי שתיה, מהתפוצצות אוכלוסין!!!!!!!!!!!1

הכל באשמתך שאתה לא מציע פתרון!!!!!!!!

לא יכולתי לנסח את זה יותר טוב.
    כל הכבוד.

על החתום:
    בא לי קבנוס.

מוצגות 8 תגובות – 1 עד 8 (מתוך 8 סה״כ)
מענה ל־ראשית כל
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש