חייב תשובה דחוף!

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 20 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #105757 הגב
    Anonymous
    חבר

בבקשה אני חייב שמישהו יגיד לי את האמת… אני מתכנן ללכת לברה"ן, אני עריק כבר 47 יום בערך. יש לי חוו"ד מפסיכיאטר במיון. אמא שלי דיברה עם עורך דין אתמול והוא אמר לה שאפילו שיש את הסידור הזה שלא עוצרים עריקים ונפקדים, יש מצב שיעצרו אותי שם. זה נורא הפחיד אותי וגם את ההורים שלי… אני חייב לדעת את האמת. אני כבר מפחד לגשת לשם.. אני בחרדות מאתמול.. והמצב שלי החמיר.
    והאם אני יכול לגשת לשם עם אמא שלי בלי שהם ביקשו זאת?

#160086 הגב
    THUG LIFE
    חבר

איך בדיוק יעצרו אותך שם? מה הקב"ן שם יאזוק אותך ויצלצל למשטרה הצבאית?

#160087 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote יורי:

בבקשה אני חייב שמישהו יגיד לי את האמת… אני מתכנן ללכת לברה"ן, אני עריק כבר 47 יום בערך. יש לי חוו"ד מפסיכיאטר במיון. אמא שלי דיברה עם עורך דין אתמול והוא אמר לה שאפילו שיש את הסידור הזה שלא עוצרים עריקים ונפקדים, יש מצב שיעצרו אותי שם. זה נורא הפחיד אותי וגם את ההורים שלי… אני חייב לדעת את האמת. אני כבר מפחד לגשת לשם.. אני בחרדות מאתמול.. והמצב שלי החמיר.
    והאם אני יכול לגשת לשם עם אמא שלי בלי שהם ביקשו זאת?

ענו לך על כל השאלות שלך לפני כמה ימים, מספיק להיות עצלן ששולח את אמא לפתור את זה עם כל העולם.
    אתה צריך ללכת ואתה צריך להפסיק לדחות את זה.
    ומספיק כבר עם העורך דין… "העורך דין אמר זה" "העורך דין אמר זה". סבתא שלך לא תרמה שום דבר לדיון? מה היא אמרה?
    תבחר לעצות של מי להקשיב כי לעצות של כולם ביחד אי אפשר.

כל המדינה מחפשת אותך. אתה פשוט בני סלע מספר 2. ברגע שתגיע לשם יבדקו אותך ויזרקו אותך לקלבוש למאסר עולם. מה אני אגיד לך….

#160088 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote THUG LIFE:

שמע זה די מלחיץ כשעורך דין פלילי אומר לי ולהורים שיכולים לעצור אותי שם! לא יודע איך זה עובד שם כל העסק… אז לא יודע מה יכול לקרות שם… בקשה תגיד לי שמאה אחוז אף אחד לא יעצור אותי שם! אני כבר לא יודע מה לעשות עם עצמי…

#160089 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote יואי:

quote THUG LIFE:

שמע זה די מלחיץ כשעורך דין פלילי אומר לי ולהורים שיכולים לעצור אותי שם! לא יודע איך זה עובד שם כל העסק… אז לא יודע מה יכול לקרות שם… בקשה תגיד לי שמאה אחוז אף אחד לא יעצור אותי שם! אני כבר לא יודע מה לעשות עם עצמי…

אתה סתם עצלן שמחפש סיבות לא לעשות כלום… היה פה אחד כמוך ששאל שאלות כשהוא היה נפקד 30 יום, לא עשה כלום ואז המשיך לשאול את אותן שאלות אחרי 90 יום. אתה מבזבז את הזמן שלך, החיים שלך, בעיה שלך.
    אין טעם להמשיך לענות לך כי זה לדבר עם קיר.

#160090 הגב
    Anonymous
    חבר

אני לא עצלן, עובדה הלכתי לפסיכיאטר וסידרתי הכל… ואתמול הייתי כבר בברה"ן אבל היה סגור אז חזרתי הביתה.
    ההפך, אני נואש לצאת מהמצב הזה כבר אבל כל אחד חושב שהוא יודע הכל ומלחיץ אותי עוד יותר…
    מחר על הבוקר אני הולך לברה"ן, לא משנה אם יעצרו אותי או לא.. פשוט הייתי חייב להיות בטוח אתה מבין…
    אני מודה לכם על העזרה, מצטער אם אני חוזר על עצמי או מעצבן אותכם עם שאלות… אני לא רוצה לאבד את העזרה היחידה שיש לי… בבקשה אל תחשבו שאני אחד מאלה שמדברים ולא עושים כלום.. עובדה עד עכשיו עשיתי כל מה שצריך ולפי עצותיכם. זה המקום היחידי שאני יכול להיעזר בו..

#160091 הגב
    Strawberry
    חבר

אתה יכול לגשת לבהר"ן בלי שום בעיה, הם פותחים בשמונה בבוקר.
    כדאי שתגיע כמה שיותר מוקדם כדי שלא תאלץ לחכות יותר מדי בתור.
    בהר"ן מטפלים בנפקדים ועריקים ולכן אין לך ממה לחשוש.

#160099 הגב
    Anonymous
    חבר

ועוד שאלה קטנה… האם זה שאני עריק אוטומטית גורם לי לרישום פלילי לכל החיים או שזה נקבע בבית הדין? והאם זה מפריע אם ארצה לגור בארץ אחרת?

#160101 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote יורי:

ועוד שאלה קטנה… האם זה שאני עריק אוטומטית גורם לי לרישום פלילי לכל החיים או שזה נקבע בבית הדין? והאם זה מפריע אם ארצה לגור בארץ אחרת?

רישום פלילי נמחק אחרי מספר שנים 7-17 שנה לא זוכר בדיוק.
    זה לא אוטומטי.
    וזה בטוח לא מועיל לך בשום דבר.

#160104 הגב

על עריקות קצרה רוב הסיכויים שלא יטרחו לשפוט אותך בבית דין צבאי, אז גם לא יתלווה רישום פלילי להרשעה.

#160144 הגב
    Anonymous
    חבר

משהו ממש דפוק קרה לי היום כשהייתי אצל הקב"ן בברה"ן. נכנסתי, נרשמתי, ישבתי בתור… הכל טוב ויפה. נכנסתי לקב"ן ואז הוא אמר לי משהו ממש לא הגיוני, זה היה משהו כמו "אתה עריק? אתה בטוח בזה או שיש מצב שאתה נפקד עדיין?" (יעני שרשום שאני עריק במחשב כבר רשמית וזה) אמרתי לו שאני לא בטוח. אז הוא אמר שהם לא מטפלים בעריקים כי זה לא חוקי בלה בלה בלה… ושיש לי רק 2 ברירות, או ללכת להסגיר את עצמי או ללכת לקופ"ח (?!), להגיד להם שאני עריק ושם יטפלו בי (במצבי הנפשי המזויף, כמובן שהם לא יכולים לתת לי 21).
    בקיצור אחרי הדבר הזה הוא הרים טלפון למב"ס שלי!! ושאל אם אני עריק או נפקד.. התברר שאני רשמית נפקד אז הוא הסכים להקשיב לי וכאלה.. אבל אני חושב שהמב"ס שלי אמר לו איזה משהו שדי הזיק לכל הסיפור שלי… וזה לא נראה כאילו הוא קנה את זה (למרות שעשיתי את מה שיש בטרגט 21).
    בשורה התחתונה, ברה"ן לא מקבלים עריקים?! זה נשמע לי כאילו הוא חילחל לי את רבי ושלח אותי הביתה כדי לבדוק אם אחזור שוב.
    מה יש לכם להגיד לי על דבר כזה?

#160150 הגב
    Anonymous
    חבר

כמו שאתה אומר שאולי הוא במצב נפשי לא טוב..אותו דבר האפשרות שהוא סתם עצלן אוכל חינם.[/quote]

אני בחורה..
    ואוקיי תמיד יש 2 אפשרויות אבל מי יקח סיכון? גם אם תשים לב בתחילת ההודעה שלו הוא רשם שהוא בחרדות והמצב שלו מחמיר. בד"כ בן אדם שרושם ככה אפילו אם זה פורום באינטרנט ולא תחת הזהות האמיתית שלו לא רושם את זה סתם..
    קיצר עזוב אותך שטויות אני חושבת שלא משנה מה הסיבה שעומדת מאחורי כל זה לכל מי שנמצא בפורום הזה יש את החובה האישית לנסות כמה שיותר לעזור.. בגלל זה זה פורום תמיכה.. והאמת שבלי הפורום הזה יש מצב שהרבה חיילים נוספים היו מתאבדים. כי זה בעצם כל האטימות במערכת הצבאית שהם לא יודעים לקבל שם משהו חריג או שונה, שאין עם מי לדבר שם!

#160152 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote אורח:

quote אורח:

כמו שאתה אומר שאולי הוא במצב נפשי לא טוב..אותו דבר האפשרות שהוא סתם עצלן אוכל חינם.

אני בחורה..
    ואוקיי תמיד יש 2 אפשרויות אבל מי יקח סיכון? גם אם תשים לב בתחילת ההודעה שלו הוא רשם שהוא בחרדות והמצב שלו מחמיר. בד"כ בן אדם שרושם ככה אפילו אם זה פורום באינטרנט ולא תחת הזהות האמיתית שלו לא רושם את זה סתם..
    קיצר עזוב אותך שטויות אני חושבת שלא משנה מה הסיבה שעומדת מאחורי כל זה לכל מי שנמצא בפורום הזה יש את החובה האישית לנסות כמה שיותר לעזור.. בגלל זה זה פורום תמיכה.. והאמת שבלי הפורום הזה יש מצב שהרבה חיילים נוספים היו מתאבדים. כי זה בעצם כל האטימות במערכת הצבאית שהם לא יודעים לקבל שם משהו חריג או שונה, שאין עם מי לדבר שם!

ועוד משהו.. אם תשים לב לשאלות שהוא שואל, אפשר בוודאות לראות את הלחץ והמצוקה.[/quote]

עוד דבר.. סליחה על החפירה אבל זה נושא שחשוב לי באופן אישי ממקרה שהיה קרוב מאוד אליי..
    אני חושבת שברגע שזה מגיע לחיי אדם או לבריאות שלו – חדל משחקים!! זה או לעזור לו, או חו"ס לפתוח עיתון שבוע הבא ולקרוא על עוד חייל שהתאבד.. ואני לא חושבת שיש כאן בכלל בחירה!!

#160153 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote יורי:

משהו ממש דפוק קרה לי היום כשהייתי אצל הקב"ן בברה"ן. נכנסתי, נרשמתי, ישבתי בתור… הכל טוב ויפה. נכנסתי לקב"ן ואז הוא אמר לי משהו ממש לא הגיוני, זה היה משהו כמו "אתה עריק? אתה בטוח בזה או שיש מצב שאתה נפקד עדיין?" (יעני שרשום שאני עריק במחשב כבר רשמית וזה) אמרתי לו שאני לא בטוח. אז הוא אמר שהם לא מטפלים בעריקים כי זה לא חוקי בלה בלה בלה… ושיש לי רק 2 ברירות, או ללכת להסגיר את עצמי או ללכת לקופ"ח (?!), להגיד להם שאני עריק ושם יטפלו בי (במצבי הנפשי המזויף, כמובן שהם לא יכולים לתת לי 21).
    בקיצור אחרי הדבר הזה הוא הרים טלפון למב"ס שלי!! ושאל אם אני עריק או נפקד.. התברר שאני רשמית נפקד אז הוא הסכים להקשיב לי וכאלה.. אבל אני חושב שהמב"ס שלי אמר לו איזה משהו שדי הזיק לכל הסיפור שלי… וזה לא נראה כאילו הוא קנה את זה (למרות שעשיתי את מה שיש בטרגט 21).
    בשורה התחתונה, ברה"ן לא מקבלים עריקים?! זה נשמע לי כאילו הוא חילחל לי את רבי ושלח אותי הביתה כדי לבדוק אם אחזור שוב.
    מה יש לכם להגיד לי על דבר כזה?

נו אז מה קיבלת בסוף?
    וכנראה נפלת על קבן ולא על פסיכיאטר… תמיד אפשר לחזור וזין על מה שהם אומרים… הם כולם שקרנים.

#160164 הגב
    Anonymous
    חבר

תודה על ההבנה =)
    לא יודע אם מישהו יענה לי על זה עכשיו… אבל אני חייב את התשובה עוד היום… כי אם לא אז אני מסגיר את עצמי מחר.
    פשוט העיניין הוא כזה, יש לי 2 אפשרויות, הראשונה זה לחכות עד שאני באמת אהיה עריק, שזה כבר מחר ולחכות שבועיים עד שאגיע שוב לאותו הקב"ן… אבל אם הוא יגיד לי שוב את השטות הזאת שאני עריק ושהם לא יכולים לטפל בי אז נדפקתי כי אף אחד לא יעזור לי יותר וסתם ישפטו אותי בבית דין צבאי ורישום פלילי על המקום בלי שיש לי משהו להגן על עצמי איתו (כמו 21). אבל אם אני מסגיר את עצמי אז זה יהיה משהו כמו 28 יום בפנים אבל בלי רישום פלילי ובכלא אוכל לקבל עוד קב"ן וגם אחרי… אבל אחרי הכל, זה כלא, ולא יודע עד כמה אחזיק שם מעמד.
    אני ממש שובר את הראש… ואני מרגיש ממש רע.. כאילו שאין לי מוצא… כי משני האפשרויות אני נדפק, זה מצב כזה שפשוט בא לי לירות לעצמי בראש. אבל יש לי אנשים שאיכפת להם ממני… וכל זה מכניס אותי למן מבוי סתום כזה… באמת שאני לא יודע מה לעשות יותר.

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 20 סה״כ)
מענה ל־חייב תשובה דחוף!
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו