פרופיל 24

מוצגות 9 תגובות – 1 עד 9 (מתוך 9 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #105745 הגב
    Anonymous
    חבר

היי חבר'ה… יש לי שאלה… היתה לי פגישה עם פסיכיאטרית והיא נתנה לי פרופיל 24 לשלושה חודשים ואמרה בזמן הזה לך לטיפול, אחרי שלוש חודשים לחזור אליה לפגישה נוספת. מה זה אומר? יש סיכוי לצאת החוצה? מה אני צריך להגיד לה כדי שהיא תיראה שאני באמת לא יכול?
    תודה לכם! 😉

#159992 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote תומר:

היי חבר'ה… יש לי שאלה… היתה לי פגישה עם פסיכיאטרית והיא נתנה לי פרופיל 24 לשלושה חודשים ואמרה בזמן הזה לך לטיפול, אחרי שלוש חודשים לחזור אליה לפגישה נוספת. מה זה אומר? יש סיכוי לצאת החוצה? מה אני צריך להגיד לה כדי שהיא תיראה שאני באמת לא יכול?
    תודה לכם! 😉

אם המצב לא משתנה אז אתה מקרה אבוד ואין טעם להחזיק אותך… אתה כנראה "גבולי" עכשיו.

#159997 הגב

זה אומר שאתה גבולי מבחינתה, שהיא כנראה חושבת שאתה כרגע במשבר ואם תיקח קצת זמן להתאושש אולי תחזור במצב מספיק טוב בשביל לשרצ. מצד אחד זה אומר שיש סיכוי טוב שאם תחזור אליה בלי שיפור במצב אז היא כבר תשחרר אותך, מצד שני היו פה ושם מקרים שגם בלי שיפור הקבן פתאום אמר שאפשר לגייס, אז אולי הקבנית תצטרך עוד קצת שכנוע כדי לשחרר אותך.

#160001 הגב
    Anonymous
    חבר

הבנתי…תודה!..
    יש אולי דברים ספציפיים שצריך להגיד לפסיכיאטרית כדי שהיא תחליט לשחרר אותי? משהו כדי שתשתכנע? חוץ מלפעול לפי טרגט21…
    תודה 🙂

#160019 הגב
    Anonymous
    חבר

מישהו אולי יכול לייעץ לי בבקשה מה אני צריך להגיד לפסיכיאטרית כדי לשכנע אותה שכבר לא יהיו עוד טירטורים ואני אקבל את ה21? 🙂

#160021 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote תומר:

מישהו אולי יכול לייעץ לי בבקשה מה אני צריך להגיד לפסיכיאטרית כדי לשכנע אותה שכבר לא יהיו עוד טירטורים ואני אקבל את ה21? 🙂

תגיד אברה קדברה.

#160022 הגב
    Anonymous
    חבר

אוקיי…עכשיו ברצינות אם אפשר…

#160028 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote תומר:

אוקיי…עכשיו ברצינות אם אפשר…

אם אתה שואל שאלות טיפשיות תצפה לתשובות טיפשיות.

#160061 הגב
    D_man
    חבר

תמשיך לפעול לפי "טרגט 21", אתה בדרך הנכונה. 24 זה כבר רגל אחת בחוץ.

מוצגות 9 תגובות – 1 עד 9 (מתוך 9 סה״כ)
מענה ל־פרופיל 24
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו