מה זה קה"ס?

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #105630 הגב
    Anonymous
    חבר

אני מטופלת אצל פסיכיאטר כבר כמה חודשים פעם הקודמת שהייתי אצלו הוא רשם לי המלצה ובסוף רשם הותאם קה"ס 43 מה זה אומר בדיוק?? זה אומר לינת בית?
    אני רוצה להוצאי פטור משמירות או שלינת בית אני חייבת ליהיות בבית כל יום! מה אני אמורה להגיד לו בדיוק כידי שאני יוכל לחזור כל יום הביתה בלי לסגור בבסיס..?
    ואני גם צריכה לחזור כל יום כמה שיותר מוקדם ב1 ככה כבר לצאת מהבסיס מה אני צריכה להגיד כידי לקבל יציאות מוקדמות ולינת בית? ומה זה קה"ס ביכלל?
    דרך אגב פורום מגניב חבל שלא ידעתי שהוא קיים ליפני זה
    תודה לכולם ..

#159540 הגב
    shual
    חבר

קה"ס זה קיצור של קשיי הסתגלות, זה בגדול שטיק קטן של הצבא כדי שהם יוכלו במקום להוריד פרופיל פשוט לתת קה"ס. דוקא לאנשים שלא מעוניינים להשתחרר אני מאמין שזה דוקא משרת אותם.

קה"ס 43 = בין שירות עורפי לשירות עם פיקוח.
    הגיוני שיתנו לך שיבוץ בבסיס פתוח – זה לא מחייב לפי מה שאני מבין (יכול להיות גם בסיס עורפי סגור), אבל זה מה שנראה לי.

בשביל להבטיח לינת-בית את צריכה להוציא או קה"ס 50 (שיבוץ במסגרת מוגנת – יעני קל"ב – קרוב לבית), או להוריד פרופיל ל45, אשר פוסל קורסים, מה שבד"כ מוביל לתפקידים של יומיות.

בכל אופן, כמו שאמרתי מקודם, נשמע לי הגיוני, אבל אין לי מושג מעשי (בכלל כל עניין הקה"ס זה לא מהתקופה שלי), שגם ככה יתנו לך תפקיד של יומיות.

בקשר ללחזור הביתה עד 13:00 – קשה לי מאוד להאמין שיש תפקידים כאלה שבהם ניתן לחזור עד 13:00. רוב הג'ובניקים בבסיסים פתוחים משתחררים הביתה בשעות המאוחרות של אחה"צ או לפנות ערב – ובזה של לחזור הביתה כמה שעות יותר מוקדם קב"ן כבר באמת לא יכול לעזור לך (אלא אם כן את יוצאת מהצבא).
    אם יש מצב באמת מיוחד בבית יכול להיות שיעזור לך כל עניין הת"ש. לדעתי זה לא יקרה בכל אופן.

#159547 הגב
    telaviv_fff
    חבר

קה"ס – ציון קושי הסתגלות הניתן ע"י קב"ן. ערכי הקה"ס:

א. 00 – נבדק, ללא קה"ס.
    ב. 10 – פוטנציאל קה"ס מועט
    ג. 20 – פוטנציאל קה"ס מסויים.
    ד. 40 – קיים קה"ס. מומלץ לא לשלב במקצועות לחימה.
    ה. 41 – קה"ס רב. לא ישובץ ביעוד קדמי.
    ו. 50 – קה"ס גבוה. שיבוץ במסגרת מוגנת.
    ז. 60 – קה"ס חמור. המלצה לפטור.

בהצלחה …

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
מענה ל־מה זה קה"ס?
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)