אחרי קבן ועדיין לא בחוץ

מוצגות 9 תגובות – 1 עד 9 (מתוך 9 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #105530 הגב
    zoobima
    חבר

שלום לכולם! אתר גדול! קראתי את טרגט21 וכל מיניי הודעות וזה פשוט מדהים מה שאנשים עושים פה.
    אני בעצמי התחלתי לפעול לפי טרגט, השגתי חוות דעת ולפני שבוע בתאריך גיוס שלי דיברתי עם קבן (פסיכיאטר) והראתי לו רמזים פה ושם על נטייה אובדנית ביחד עם כל המפורט בטרגט 21, הוא נפגש גם באותו היום עם אחד מהורי שעזר לעניין כולו, אבל אחרי כל היום המעיק הזה מסתבר שאני מהאנשים שמותחים אז בסוף הורידו לי ל45 וקבעו לי תאריך גיוס בעוד כחודש!!
    השאלה שלי אליכם היא מה לעשות עכשיו? הבנתי שאם אני ישלח את החוות דעת של הפסיכיאטר שכבר הישתמשתי הם כבר לא יתייחסו, שאני ילך לאחר?
    לא יודע למה אבל נראה לי שלפי מה שהבנתי אחרי כל האיבחון של הפסיכיאטר בצבא הוא פשוט ראה שאכשהו אני עדיין יכל לשרת, יכול להיות בגלל שאבא שלי לא ממש הזכיר את החשש לנטייה אובדנית ולא התעקש שיוציאו אותי יותר מידיי..
    בכל מקרה יש לי משהו כמו חודש, מה הצעד ההבא??
    תעזרו לי פה! למרות שלא יצאתי ומותחים אותי עוד אני מרגיש שאני בדרך הנכונה ואולי עכשיו יהיה להם אפילו יותר קל לשחרר אותי כי אני פרופיל 45 (ומי באמת צריך אותם XD )

help me to be free

#159010 הגב

כן, אתה בדרך הנכונה. כן, כנראה תצטרך חוות דעת חדשה כדי לראות שוב קבן. אני לא הייתי נתפס יותר מדי לאזכורים של אובדנות, זה לא עניין כמותי, זה עניין של התרשמות ממצבך.

#159011 הגב
    Strawberry
    חבר

תתקשר אליהם ותבקש לקבוע עוד פגישה עם קב"ן, אם מסרבים לתת לך להיפגש עם קב"ן ("תוכל להיפגש עם קב"ן ביום הגיוס/במהלך השירות") אתה יכול לחזור לפסיכיאטר (הפרטי), להראות לו החמרה במצבך עקב הגיוס הקרב, שיכתוב חוו"ד חמורה יותר, תשלח אותה וכשתיפגש עם הקב"ן תראה לו שחלה החמרה במצבך.

#159028 הגב
    Anonymous
    חבר

שאני ילך לאותו פסיכיאטר? מה יכול להיות כל כך שונה בחוות דעת שלו עכשיו?
    איך אני יכול ל"החמיר" את המצב?

#159029 הגב
    zoobima
    חבר

סך הכל הייתי אז אצל הפסיכיאטר פעם אחת שהוא רשם לי את החוות דעת.. אני לא יודע עד כמה הוא ישתף איתי פעולה כי זאת תיהיה רק הפעם השניה שלי אצלו..

#159088 הגב
    zoobima
    חבר

חברה אל תשכחו אותי פה … מה אני יכול לומר על הקטע ש"החמיר" לי המצב??

#159112 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote zoobima:

סך הכל הייתי אז אצל הפסיכיאטר פעם אחת שהוא רשם לי את החוות דעת.. אני לא יודע עד כמה הוא ישתף איתי פעולה כי זאת תיהיה רק הפעם השניה שלי אצלו..

אצל איזה פסיכיאטר היית? כמה שילמת על חוות דעת?
    גם אצל הפסיכיאטר שיחקת אותה מדוכא או שאמרת לו שאתה רוצה חוות דעת?

#159131 הגב
    Jack_Flash
    חבר
    quote zoobima:

חברה אל תשכחו אותי פה … מה אני יכול לומר על הקטע ש"החמיר" לי המצב??

לתאר את הסימפטומים של הבעיות הנפשיות שלך ולהקצין אותם עוד יותר. הרבה יותר. כל יום שאתה בצבא רק גורם לך לרצות למות וכו'. אין לי ספק שאתה בדרך הבטוחה להשתחרר.

#159142 הגב
    zoobima
    חבר

דבר ראשון אני מלש"ב והלכתי לפסיכיאטר פרטי ששילמתי לו יחסית הרבה, גם אצלו התנהגתי כמו בטרגט21 וביקשתי חוות דעת ועזרה בכללי.. מה זאת אומרת לתאר את הסימפטומים? אני לא יכול להגיד להם את זה ישירות, אני הראתי להם את זה כמו שמתואר בטרגט וזה נראה שהפסיכיאטר שהביא לי את החוות דעת לפחות הבין את זה לפי מה שהוא רשם.
    יש מצב מישהו שולח לי בפרטי רעיונות מנסיון אישי של החמרה/ איך אני יכול להחמיר?

מוצגות 9 תגובות – 1 עד 9 (מתוך 9 סה״כ)
מענה ל־אחרי קבן ועדיין לא בחוץ
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו