צבא שכיר (הסגנון האמריקאי)

פורום פרופיל חדש פורומים בין מיליטריזם לפמיניזם צבא שכיר (הסגנון האמריקאי)

מוצגות 11 תגובות – 1 עד 11 (מתוך 11 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #103868 הגב
    Anonymous
    חבר

הצבא היום לא משהו, אבל תאמינו לי אם היה לנו צבא שכיר מי יודע מה היה קורה לנו (זה פשוט שהנבלות בצה"ל ינצלו את המצב בכול צורה שהם יכולים ובכול מצב).
    בארה"ב יש צבא שכיר, עד פה מובן (קצת כשה להסביר כזה דבר), זה לא הכול דבש כמו שזה נשמע.
    אף אחד לא רוצה ללכת לשרת במרינס (לפחות רוב האנשים אם הבררה), כאשר הוא יכול להתפרנס בכבוד מעבודה אזרחית.
    אכשו מה אם הדרך היחידה להתפרנס בכבוד בעיר שלך היא בלהתגייס לצבא (אן תעשוקה יש עוני כבד, הצבא הוא הפתרון).
    אז המתכון הולך ככה: במובן היפוטטי אם אתה שולט על רוב העסקים בעיר (כלומר על רוב מקומות העבודה), אז אם אתה רוצה אתה יכול לדרדר את העסקים האלא להפסד עד שיסגרו, כדי ליצור מצב שיהיה כשה למצא עבודה (גם עבודה יציבה "שמשלמים בה כול חודש").
    אז מה קורה בעיר ענייה כזו שבקושי מתקיימת איך תמצא עבודה טובה… יום אחד באים לשכונה שלך אנשים במדים (שמגיסים למרינס) ומצעים לך עבודה שתוכל להתפרנס ממנה בכבוד, בצבא (במרינס), מה תעשה? כמובן שתתגיס כי זו הדרך החוצה מהבוץ.
    וזה מה שארה"ב עושה כדי לגייס אנשים למרינס.
    אז אכשו תתארו לכם מה הצבא שלנו (צה"ל המהולל "וההומני") היה עושה כדי לגייס אותכם לקרבי? המחשבה מגעילה אותי, איך אני לא מבין איך ,למה נותנים להם לקחת בני 18 לעבדות 3 שנים (350או700 שקל זה עבדות!)ושלא נדבר על היחס וחוסר עונים(של הצבא) במצבים מסויימים(אבל את זה מתטאים מתחת לשטיח).
    אז תזכרו בפעם הבאה שאתם רואים את הערבי הזה ליד הגדר, אל תשכחו לירות לו קודם ברגליים ורק אם הוא ימשיך בראש (כי אנחנו הומניים) וזה גם לא משנה אם בעצם לערבי הזה קוראים יניב והוא בכלל ישראלי ששילמו לו לתקן את הגדר ואכשו אן לו כף רגל (כול הכבוד לצה"ל "גולני שלי").
    (ולמקרה שמישהו מהFBI קורא את זה אני לא המצאתי את תאוריית הקונספירציה הזו)
    אה ולכול מי שמהמין השני זה כתוב בלשון זכר אבל מכוון לשני המינים.

#147058 הגב
    Anonymous
    חבר

אני מהFBI ובמקומך הייתי בורח; האנשים שלי תפסו כבר את הIP שלך והם יודעים עליך הכל, הם בדרך אליך עם האזיקים.

#147061 הגב
    Anonymous
    חבר

וואי כמה שטוייות בדיון אחד מדהים! ויש מצב שזה רק אני אבל לא הבנתי כל כך את הקשר בין הדברים שכתבת

#147072 הגב
    Anonymous
    חבר

תקרא שוב,מה שכתבתי היה בעצם מה שהולך במדינה שיש בה צבא סכיר לדוגמא ארה"ב, זה לא שקר שמגיסים של המרינס הולכם לשכונות עוני , בא נניח שהצבא שכיר ואתה לא רוצה להתגייס (יש לך כבר עבודה טובה),אז אחרי כמה שנים בעיר שאתה גר בה רוב מקומות העבודה הטובים נסגרים (החברות נפלו מרוב הפסדים) וגם אתה מחוסר עבודה והאפשרות היחידה שנשארה לך זה לעבוד במפעל (אן לך כסף לעבור למקום אחר), אז יום אחד באים מגיסים מגולני ומצעים לך עבודה עם סכר יותר טוב.
    אני לא אומר שהמדינה או הצבא עשו את זה (למרות שהמדינה יכולה בלי בעיה), וזה דמוקרטי לפשוט לעצמך את הרגל כדי למותת את הכלכלה בעיר הספציפית הזו(זה בהחלט יכול לקרות) וזה קורה בארה"ב לא יודע למה? אם זה המדינה או ארגון פרטי או חיזרים?
    אבל הנתונים מדברים:ברגע שהיה צורך בגיוס, פתאום משום מקום נוצרו עירות עוני שהדרך היחידה להתפרנס בהן בכבוד זה דרך הצבא, לא שדיברו על זה בחדשות. אבל קראתי על זה מאמר לא מזמן.
    תראו זו תאורית קונספירציה יש מליונים כאלה אני לא המצאתי אותה. (ואת הפרטים שלי אי אפשר למצא דרך הip הזה בהצלחה לFBI).

#147075 הגב
    Anonymous
    חבר

יצרנו קשר עם האתר שמספק מסיכה לIP שלך והכרחנו אותו לתת לנו את הכתובת שלך.כמו שכתבתי למעלה במקומך הייתי בורח…

#147080 הגב
    Anonymous
    חבר

אלוהים ישמור הרבצתם למוקי בשביל הip שלי, אתם לא אנושיים ולא תתפסו אותי חי viva la revolotion (תראו ניסיתי לשמור את האשיות הספמרית שלי לעצמי, אבל הוא ביקש את זה! )
    ניסיתי אבל אני מכור

#147083 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote zorro:

תקרא שוב,מה שכתבתי היה בעצם מה שהולך במדינה שיש בה צבא סכיר לדוגמא ארה"ב, זה לא שקר שמגיסים של המרינס הולכם לשכונות עוני , בא נניח שהצבא שכיר ואתה לא רוצה להתגייס (יש לך כבר עבודה טובה),אז אחרי כמה שנים בעיר שאתה גר בה רוב מקומות העבודה הטובים נסגרים (החברות נפלו מרוב הפסדים) וגם אתה מחוסר עבודה והאפשרות היחידה שנשארה לך זה לעבוד במפעל (אן לך כסף לעבור למקום אחר), אז יום אחד באים מגיסים מגולני ומצעים לך עבודה עם סכר יותר טוב.
    אני לא אומר שהמדינה או הצבא עשו את זה (למרות שהמדינה יכולה בלי בעיה), וזה דמוקרטי לפשוט לעצמך את הרגל כדי למותת את הכלכלה בעיר הספציפית הזו(זה בהחלט יכול לקרות) וזה קורה בארה"ב לא יודע למה? אם זה המדינה או ארגון פרטי או חיזרים?
    אבל הנתונים מדברים:ברגע שהיה צורך בגיוס, פתאום משום מקום נוצרו עירות עוני שהדרך היחידה להתפרנס בהן בכבוד זה דרך הצבא, לא שדיברו על זה בחדשות. אבל קראתי על זה מאמר לא מזמן.
    תראו זו תאורית קונספירציה יש מליונים כאלה אני לא המצאתי אותה. (ואת הפרטים שלי אי אפשר למצא דרך הip הזה בהצלחה לFBI).

אוקי אז מה אתה מנסה להגיד בזה?
    אתה מאשים מישהו? אתה נותן רעיון למדינת ישראל? או שאתה פשוט משכיל אותנו?

#147088 הגב
    Anonymous
    חבר

2000 דולר ויחסי אנוש טובים- זה ההבדל.

#147101 הגב
    Anonymous
    חבר

אני לא חושב שלזה הוא התכוון אבל שיהיה

#147116 הגב
    Anonymous
    חבר

אביעד, לא דיברתי אליך עליך, אליו או עליו.

#147125 הגב
    Anonymous
    חבר

אוקיייייי, אני רק אגיד שהצבא האמריקאי על כל זרועותיו הוא לא צבא שכיר.

מוצגות 11 תגובות – 1 עד 11 (מתוך 11 סה״כ)
מענה ל־צבא שכיר (הסגנון האמריקאי)
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו