שבר בעצם הבריח ופרופיל

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #103586 הגב
    Anonymous
    חבר

היי.לפני מספר ימים הייתה לי וועדה רפואית בגלל בעייה שיש לי, בעייה נוספת ש"צצה" לאחרונה היא שבר בעצם הבריח.בוועדה הרפואית הייתה המלצה לפרופיל 24 ולבסוף בעירוב רופאים נוספים הועלה הפרופיל ל64.כעת, במידה והשבר לא יתאחה [חס וחלילה] כמו שצריך אני אוכל לשלוח פקס ולבקש הורדת פרופיל נוספת? איך זה הולך?האם במידה והשבר יתאחה כמו שצריך ואני אעדיף שלא להתגייס אני אוכל לנצל את זה וע"י כך בעצם לצאת ולבצע שירות לאומי במקום?תודה מראש.

#144281 הגב
    Anonymous
    חבר

אתה אמור להיות במעקב ואם יש בעיה בהחלמה אתה אמור לשלוח מסמכים רפואיים ושרופא צבאי ייבחן אותם לראות אם צריך לזמן אותך לבדיקה ואו לקבוע לך פרופיל אחר. לא הבנתי איך אתה רוצה לנצל שבר שהחלים כדי לצאת?

#144308 הגב
    Anonymous
    חבר

בקלות, לטעון שיש כאבים ושהשבר עדיין מפריע לי בחי היום יום, האם דבר כזה יכול לגרום להורדה לפרופיל 21? [זה בשילוב עם מיגרנות]

#144387 הגב
    Anonymous
    חבר

[הקפצה קלה]בקצרה, האם בעזרת הסעיפים הבאים:מיגרנות קשות או לחילופין הפרעת הליכה מתוך שינהשברים עם הפרעות בתפיקודשברים ללא הפרעות בתיפקודאפשר איכשהו לצאת על סעיף 21 רפואי? [כולל הגזמות קלות כמובן]
    Dr.Acula2008-4-30 14:0:12

#144388 הגב
    Anonymous
    חבר

אופס בטעות נשלח פעמיים.Dr.Acula2008-4-30 13:50:55

#144397 הגב
    Anonymous
    חבר

אני מניחה שלא היו לך תגובות בעיקר כי אנחנו לא מומחים ולא בקיאים בכל הסעיפים שעל פיהם רופאים משחררים מסיבות רפואיות.
    כל שאני יכולה לאחל לך זו החלמה מהירה, ולקוות שמישהו שיותר מבין בזה יגיב.

#144405 הגב
    Anonymous
    חבר

הבנתי, תודה רבה=]אם מישהו מנוסה/מבין בעניין הזה, אני אשמח לתגובה האם ניתן להשתחרר על 21.תודה.

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
מענה ל־שבר בעצם הבריח ופרופיל
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו