שאלה חשובה בקשר לשינוי שיבוץ

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים שאלה חשובה בקשר לשינוי שיבוץ

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #103577 הגב
    Anonymous
    חבר

שירתתי רחוק מהבית (כ 3 שעות נסיעה) בבסיס פתוח עם פרופיל 72 ולא הצלחתי לעבור בכל דרך שהיא משם..אפילו שהיה לי המלצה מהקבן לשינוי שיבוץ קרוב לבית הם דחו אותה מרוב טימטומם.
    עכשיו אני פרופיל 45 נפשי והלכתי עם המסמכים של הפסיכיאטר שוב לקבן שנתן לי המלצה חדשה לשינוי שיבוץ קרוב לבית שבה כתוב כי אני פרופי 45 נפשי וכ.. עכשיו הכי הגיוני בעולם שעם 45 נפשי פלוס המלצה כתובה מהקבן לשינוי שיבוץ הם חייבים להעביר אותי אבל איך אפשר לממש את ההמלצה רק דרך טופס 55? או שהמפקד בסיס יכול להעביר אותי בעצמו ?
    כי הקצינת שלישות בבסיס אמרה שהיא עצמה לא יכולה להעביר אותי וזה נשמע לי שקר מוחלט

#144179 הגב
    Anonymous
    חבר

טופס 55..
    בעיקרון זה רק המלצה, אף אחד לא חייב לך כלום.
    חוץ מזה שאם אתה בבסיס פתוח אז מבחינת הצבא זה בסדר.. הם לא חושבים אם קשה לך להגיע או לא

#144182 הגב
    Anonymous
    חבר

למה אתה סתם מדבר? 45 נפשי עם המלצה לשינוי שיבוץ לא יעבירו אותי??
    אתה רוצה להגיד לי שבבקום כל ה אלופים וכל החרא הזה יראו תהמלצה ויגידו "יופי שיש לו המלצה אנחנו מתעלמים לוקחים אחריות על הבעיות שלו ומשאירים אותו שם להיות עובד כללי למרות שהוא יכול להיות עובד כללי בכל בסיס בארץ ואין לו מקצוע" ???
    נמשע לי הזוי

#144206 הגב
    Anonymous
    חבר

אני צריך תשובה דחוף

#144216 הגב
    Anonymous
    חבר

מה שלך נשמע הזוי לי נשמע סביר לחלוטין. זה לא בלתי אפשרי שיעבירו אותך, אבל לרוב בלי סיבה טובה הצבא ממש לא יבוא לקראתך עד שהוא לא חייב. 

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
מענה ל־שאלה חשובה בקשר לשינוי שיבוץ
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו