היי שלום חייב עצה

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #103550 הגב
    Anonymous
    חבר

היום שיחררו אותי מהטירונות להביא דברים אישים, נשאר לי עד סוף הטירונות 7 יום.אני מעונין לצאת מהצבא על 21, ישבתי כבר בכלא 8 יום מתוך 21 כי המחילה שלי התקבלה, על סירובי פקודה, ואשמה בקללת המפקדת.ביקשתי קב"ן גם בכלא, וגם בטירונות – אני מבקש כל יום והרבה ועדיין לא קיבלתי.היום הלכתי לביקור רופא התלוננתי שאני חולה, וחוץ מאקמול לא קיבלתי כלום…מחר בבוקר אני אמור להתייצב בבסיס.חשבתי ללכת מחר לבית חולים צבאי – איפה זה? ולדרוש פסיכיאטר, ושבלי פסיכיאטר אני לא יוצא מפה וכו'…מה אתם חושבים שכדאי לעשות?ומה הסיכוי על זה שאני לא ילך לבסיס אלה לבית חולים יעשו לי שוב משפט?אתם חושבים שעדיף לחכות לקב"ן בבסיס..יש לציין שאני עושה טירונות בבית נבאללה, ואני מאזור המרכז..

#143995 הגב
    Anonymous
    חבר

הייתי מציע לך ראשית להפסיק לטרטר את עצמך.
    תלך מחר לבסיס(אני יודע שזה משביז וזאת המטרה) תגיע מדוכא ומיואש כמו שאתה ותגיד את זה למפקדים שלך ותבקש קב"ן. המפקדים שלך התרשמו ממצוקתך הנפשית,כך הם יחליטו על דחיפות לפגישת קבן.נמאס כבר2008-4-25 1:6:10

#143996 הגב
    Anonymous
    חבר

זה מה שאני עושה כל הזמן היום במטווחים הייתי כמו דאון כזה.אני כל הזמן כמעת ולא מתפקד לא נמצא בין אנשים תמיד מתבודד.עכשיו נשאר לי להפגש עם הסמגד בשביל לזרז את עינין הקב"ן, והבעיה שאין לו זמן לפי מה שאומרים לי.אני כל הזמן מזין להם בשכל בנוגע לזה..

#144013 הגב
    Anonymous
    חבר

היום שיחררו אותי מהטירונות להביא דברים אישים, נשאר לי עד סוף הטירונות 7 יום.אני מעונין לצאת מהצבא על 21, ישבתי כבר בכלא 8 יום מתוך 21 כי המחילה שלי התקבלה, על סירובי פקודה, ואשמה בקללת המפקדת.ביקשתי קב"ן גם בכלא, וגם בטירונות – אני מבקש כל יום והרבה ועדיין לא קיבלתי.מבקש ומתפקד כרגיל?  אז מה הבעיה?היום הלכתי לביקור רופא התלוננתי שאני חולה, וחוץ מאקמול לא קיבלתי כלום…מחר בבוקר אני אמור להתייצב בבסיס.חשבתי ללכת מחר לבית חולים צבאי – איפה זה? ולדרוש פסיכיאטר,אני חושב שאתה מתכוון ל"ברה"ן תל השומר" שנמצאת בתל השומר (ממש מחוץ לבקום) ששם אפשר לראות קבן או פסיכיאטר. ושבלי פסיכיאטר אני לא יוצא מפה וכו'…את האיומים תשמור לעצמך.מה אתם חושבים שכדאי לעשות?ומה הסיכוי על זה שאני לא ילך לבסיס אלה לבית חולים יעשו לי שוב משפט?לא מאמין, תלוי גם מה תקבל מהקבן\פסיכיאטר שם, אולי אפילו תקבל גימלים נפשיים.אתם חושבים שעדיף לחכות לקב"ן בבסיס..בן אדם במצוקה יכול לראות קבן מהר יותר במקום אחר, אז למה לא?יש לציין שאני עושה טירונות בבית נבאללה, ואני מאזור המרכז..נשמע באמת כמו אחלה מקום… "נבאללה".

#144032 הגב
    Anonymous
    חבר

טירונות זה אחד המקומות שהכי קשה לראות קבן, באופן אירוני דווקא בגלל שזה תקופה קשה. 

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
מענה ל־היי שלום חייב עצה
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו