היי שאלה חשובה

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #103548 הגב
    Anonymous
    חבר

היי
    זאת שאלה כללית אבל מאוד חשובה אני יודע שאתם תומכים לגמרי בדבר הפוך לגמרי אבל בכל זאת אני אשמח לדעת מידע גם מכם.
    אני משוחרר כבר 4 חודשים ואני לא מצעטר על זה שהשתחררתי בכלל אבל אני מרגיש שאילו הייתה לי הזדמנות לךהתחיל הכל מחדש הייתי עושה זאת בטוח! אילו יכולתי להחזיר את הזמן אחרוה הייתי חוזר לתקופה של הצו ראשון ומסתיר את כל הבעיות הבראותיות שיש לי ומנסה להיות הכי טוב שאפשר אבל לצערי לא עשיתי את זה והגעתי לתפקיד שהרגשתי שבזבז לי את החיים ואת הזמן ולכן יצאתי כי התרגלתי לפינוק וזה היה פשוט לא בסדר..
    עכשיוו חח אחרי כל ההקדמה הארוכה השאלה היא: האם מישו יודע אם אפשר להתגייס מחדש אחרי שיצאת מהצבא על נפשי? ואם מגייסים אותך מחדש האם זה מאפשר לך להיות חייל רגיל כמו כולם אפילו להעלות פרופיל ולנסות להתקבל לדברים שאתה רוצה.. כאיו אתה מהתקופה של כיתה יב' שאתה קובע בה הרבה מאופן שירותך בצבא..
    תודה מראש על מי שיענה!=]

#143986 הגב
    Anonymous
    חבר

לדעתי אתה סתם נמצא בסוג של אשליה.
    תזכר טוב טוב למה יצאת מהצבא……..
    אני לא חושב שיש סיכוי שיגיסו אותך מחדש והצבא יקח עליך סיכון…ואולי גם אתה באמת לא כל כך רוצה להתגיס חזרה,מה גורם לך לרצות לחזור לשם?
    אני לא יודע מה עשית בידיוק ב4 חודשים האלה אבל זה נשמע שלא עשית בהם הרבה אז הגעת למחשבות האלה =|.
    בכלל השאלה הזאת מתאימה יותר לפורום המורעלים בFXP

#143987 הגב
    Anonymous
    חבר

חח מה זה FXP?

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
מענה ל־היי שאלה חשובה
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש