זה היה כל כך קשה

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #103487 הגב
    Anonymous
    חבר

הגעתי היום לבקו"ם,סרבתי.. לקחו אחותי לחדר חרגים שם אדם אחד שאל אותי "את מוכנה להתגייס?" אמרתי "לא" "את מוכנה לשבת בגלל זה בכלא?" אמרתי "כן".

אני פציפיסית..אם מישהו עוקב אחרי ההודעות שלי יודע את הסיפור.
    הם מתייחסים כל כך נורא שם.. אני לא חושבת שהגעתי למצב נפשי כל כך נמוך כבר הרבה זמן..
    שרצו לקחת אותי לכלא לא הסכמתי.. לרגע הבנתי שזה לא הגיוני שיקחו אותי לכלא בגלל זה.. פשוט לא.
    לקחו אותי לקב"ן.. למרות שאני לא רוצה לצאת על 21,אין לי סיבה..
    ומחר קבעו לי תור אצל פסיכיאטר..

אני כבר לא יודעת מה לעשות,הם באמת הרגו אותי.. באמת. 

#143475 הגב
    Anonymous
    חבר

תיהי חזקה את בדרך הנכונה,תמשיכי ככה!
    ספרי הכל לפסיכיאטר ותתיעצי איתו אולי הוא יוכל לעזור לך איכשו,אולי להמליץ על ועדת מצפון או משהו דומה.
    אם כלום לא יעזור אולי שווה לך באמת להראות שאת בדיכאון מזה ולצאת על 21 זה עדיף משתתגייסי או שתשבי בכלא בגללם!

בהצלחה

#143476 הגב
    Anonymous
    חבר

אבא שלי אמר לי לא ללכת מחר,הוא ראה את המצב הנפשי שלי אחרי היום..
    אנחנו הולכים מחר לעורך דין שמומחה לענייני צבא.

אני מקווה שהוא יוכל לעזור לי.

#143478 הגב
    Anonymous
    חבר

כל הכבוד, את בדרך הנכונה ואל תכנעי. את תצטרכי להחליט עם עצמך אם את רוצה ללכת על וועדת מצפון או על 21, ובכל מקרה זה ייקח קצת זמן (עם המצפון יותר) אבל בסוף תשתחררי ותשכחי את כל הצרות האלה.

#143479 הגב
    Anonymous
    חבר

תודה,אתם ממש מחזקים אותי..
    הם רצו לשלוח אותי לכלא..אבל אני לא שתקתי על זה..
    הצמידו לי חייל שבא לכל מקום שהלכתי.. חשבו שאני הולכת לברוח..
    אני מקווה שמחר העורך דין יעזור לי..

#143496 הגב
    Anonymous
    חבר

ואו.
    מצד אחד אני רוצה לומר שאתה גיבורה בגלל זה שהלכת בראש נגד המסגרת הכי קשוחה שתמצאי כל חייך, וניצחת. אבל מצד אחר, היית אמורה לדעת שכך הדברים מתנהלים בצבא. הכל נעשה לפי פרוצדורות, ואת לא יכולה פשוט להגיע לבקו"ם, בריאה ושלימה, ולומר "אני לא רוצה להתגייס".
    את מבינה שהדרך היחידה שתצאי היא על 21, נכון? אני לא יודע מה עורך דין יכול לעשות, משום שאמא שלי עורכת דין ותיקה והיא לא הכירה דרך להוציא אותי. אבל אני חייב לומר, שוב, אף על פי שזה די לא אחראי מצד אבא שלך לומר לך פשוט לא ללכת ולסרב פקודה כה חשובה, זה מאוד נחמד שההורים שלך דובקים בך נגד המדינה.
    אני מצטער שאת מרגישה כל כך רע.. אם לא תאבדי את השמחה שלך כל עוד את שם, תוכלי באמת להרוויח מה"חוויה" הזו, לפחות בכך ששום דבר לא יפחיד אותך יותר לעולם.
    רק תזכרי שזה שאת רגישה, הופך אותך לכל כך הרבה יותר מיוחדת. הצבא הוא לאנשים שאין להם מה להפסיד, אישיותית מהטרור הנוראי הזה.
    גיאTrack2008-4-15 9:32:10

#143498 הגב
    Anonymous
    חבר

@גיא – על איזה פקודה חשובה אתה מדבר? להתגייס? חה חה. כל אחד יכול לבוא לבקו"ם, בריא ושלם ובראש צלול ולהגיד שהוא לא מוכן להתגייס. ולהתגאות בזה.
    השאלה היחידה הוא איך הוא יצא מזה. בעיקרון ברור ש21 זה הפתרון הקל, אבל אם מתעקשים אפשר גם לנסות לצאת על מצפון. אדווה אני ממליץ לך לפנות גם לרשת הליווי של פרופיל חדש.

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
מענה ל־זה היה כל כך קשה
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו