עזרה לגבי פרופיל

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #103471 הגב
    Anonymous
    חבר

שלום התגייסתי לפני כשבועים לחיל חימוש. אני לא רוצה לשרת בצבא בכלל.
    יש לי קב"ן יום ראשון. הביאו לי קב"ן כי אמרתי שאני לא רוצה להחזיק נשק מהיום הראשון של הטיורנות. ככה שעדיין לא היה מטווחים . אז יביאו לי קב"ן לפני.
    בטירונות אני כזה כמו כולם לא עושה בלאגן וכל היום עייף. דברתי עם הסמלת ואמרתי לה שקשה לי והכל .
    יש לי סיוטים ( קיבלתי פטור מלהחזיק מלישון עם נשק בחדר ולהחזיק נשק בלילה) כי אני הולך בלילה גם והכל…
    אני רוצה לצאת מהצבא. ממש רע לי שמה ובא לי לברוח. אני כל
    הזמן חושב על לברוח ( להתאבד אני לא חושב על זה אני לא הטיפוס)
    האם יכולים לשחרר אותי על הסיוטים וכל זה? ואם כן איך.
    אם לא איך אני מקבל פטור מנשק . אבא שלי איש קבע 25 שנה. והוא בחיים לא הביא נשק הביתה כי אני באמת מפחד מזה. ולא רוצה להחזיק נשק.

תודה לכולם ושבוע טוב!!!!
     xsurf2008-4-11 21:11:13

#143355 הגב
    Anonymous
    חבר

הקבן בטכלס ישאל אותך מה אתה מרגיש שאתה מפחד מה זה עושה לך
    ממה זה קרה יענו אם היה לך בעבר דברים אם נשק וכו ..
    ואם אבא שלך איש קבע 25 שנה אז בדוק הוא יכול לעזור לך אולי יש לו דיבור או משהוא

#143366 הגב
    Anonymous
    חבר

בגדול אבל אני צריך להגיד לה דברים מסויימים. אני רוצה להגיד לה ככה.
    אני מפחד מנשק בכללי ובכלל אני בן אדם מאוד אימפולסיבי ולא צפוי. אני תמיד בורח מדברים ולא נשאר. אני רוצה לברוח מהצבא אבל לא ידוע איך. ואני מפחד שיהיה לידי נשק… חס וחלילה שלא תהיה לידי אופציה לברוח.
    מה אתם אומרים על זה?

#143367 הגב
    Anonymous
    חבר

אז היא תבוא עלייך טוב אם יביאו לך פטור מנשק אתה לא תברח מהצבא ..
    ואתה תגיד לה לא ואז היא תביא לך פטור ואתה נשאר בצבא ..

#143375 הגב
    Anonymous
    חבר

הא חשבתי שאם אני יגיד לה אני רוצה פטור מנשק כי אני מפחד " בעקיפין שיהיה לידי אפשרות לברוח מהצבא הכוונה להתאבד" ככה היא תחשוב שיש לי נטיות אובדניות או משהו.. ותשחרר אותי.
    אני רוצה לצאת מהצבא. אבל האם זה יהיה בעייתי שאני רק שבוע וחצי בטירונות אני מתנהג רגיל המפקדות לא רואות בי מישהו חריג חוץ מזה שאני לא ישן טוב בלילה.
    מה לעשות במצב הזה כדי לצאת . או לפחות לעשות שהפגישה הראשונה עם הקב"ן יהיה תקדים טוב להמשך.? תודה על העזרה

#143376 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote xsurf:

הא חשבתי שאם אני יגיד לה אני רוצה פטור מנשק כי אני מפחד " בעקיפין שיהיה לידי אפשרות לברוח מהצבא הכוונה להתאבד" ככה היא תחשוב שיש לי נטיות אובדניות או משהו.. ותשחרר אותי.
    אני רוצה לצאת מהצבא. אבל האם זה יהיה בעייתי שאני רק שבוע וחצי בטירונות אני מתנהג רגיל המפקדות לא רואות בי מישהו חריג חוץ מזה שאני לא ישן טוב בלילה.
    מה לעשות במצב הזה כדי לצאת . או לפחות לעשות שהפגישה הראשונה עם הקב"ן יהיה תקדים טוב להמשך.? תודה על העזרה

תנסה להביע את המצוקה הנפשית שלך
    בעקרון שאני הייתי במצב ממש רע בטירונות הייתי תמיד עם מבט מושפל,בכיתי לפעמים והרבה פעם גם היו לי התפרצויות זעם על חילים אחרים מהמחלקה,תמיד הייתי אחרון בהכל והשתדלתי להראות כמה אני לא קשור לצבא.
    אם אתה מרגיש כל כך רע תביע את זה,אל תשמור בבטן זה לא בריא.

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
מענה ל־עזרה לגבי פרופיל
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו