פסיכיאטר מחר!! צריך עזרה

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אושפיזין
יצירת קשר:

פסיכיאטר מחר!! צריך עזרה

הודעהעל ידי אושפיזין » 29 אוקטובר 2014 16:34

הייתי היום ביום גיוס.

עשיתי את זה, קבן בלי קצין מיון, עם חוות דעת חריפה מהמפקדת של המשרד הראשי בתל השומר, אבל אמא שלי לא ענתה לקבן לפאלאפון.

הוא המליץ לי על הקלות, לא על שחרור, אבל, הוא קבע לי פסיכיאטר, למחר, ואמר לי בדיוק את המילים האלו:

"לא המלצתי לך על השחרור, המלצתי על הקלות ומחר תלך לפסיכיאטר והוא ייקבע אם אתה כשיר לשירות או לא."

מה אתם אומרים אחים שלי, עשיתי את זה? מחר אני יוצא אם אני ממשיך בדרכי? או שיש מצב שהוא יחליט שבכל זאת מגייסים אותי והוא פשוט ייתן לי הקלות?

עוד שאלה, למה הוא קבע לי פגישה לפסיכיאטר? הוא חושב שיש מצב שאני באמת לא כשיר? זה סתם פרוצדורה? אני ממש ממשמשמ שמשמשמ שמ צריך תשובה אני מתרגש ומפוחד בו זמנית! תודה
אורח

Re: פסיכיאטר מחר!! צריך עזרה

הודעהעל ידי אורח » 29 אוקטובר 2014 17:05

אושפיזין כתב:הייתי היום ביום גיוס.

עשיתי את זה, קבן בלי קצין מיון, עם חוות דעת חריפה מהמפקדת של המשרד הראשי בתל השומר, אבל אמא שלי לא ענתה לקבן לפאלאפון.

הוא המליץ לי על הקלות, לא על שחרור, אבל, הוא קבע לי פסיכיאטר, למחר, ואמר לי בדיוק את המילים האלו:

"לא המלצתי לך על השחרור, המלצתי על הקלות ומחר תלך לפסיכיאטר והוא ייקבע אם אתה כשיר לשירות או לא."

מה אתם אומרים אחים שלי, עשיתי את זה? מחר אני יוצא אם אני ממשיך בדרכי? או שיש מצב שהוא יחליט שבכל זאת מגייסים אותי והוא פשוט ייתן לי הקלות?

עוד שאלה, למה הוא קבע לי פגישה לפסיכיאטר? הוא חושב שיש מצב שאני באמת לא כשיר? זה סתם פרוצדורה? אני ממש ממשמשמ שמשמשמ שמ צריך תשובה אני מתרגש ומפוחד בו זמנית! תודה

זה סימן טוב, אבל לא ניתן לנבא מה תהיה התוצאה. לפגישה איתו יש הרבה מאוד משמעות.
אושפיזין
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אושפיזין » 29 אוקטובר 2014 17:30

זה סימן טוב, אבל לא ניתן לנבא מה תהיה התוצאה. לפגישה איתו יש הרבה מאוד משמעות.[/quote]
איזה מין משמעות?

אני חייב את כל המידע שאתם יכולים לספק לגביי מחר
אורח

הודעהעל ידי אורח » 29 אוקטובר 2014 17:32

אושפיזין כתב:זה סימן טוב, אבל לא ניתן לנבא מה תהיה התוצאה. לפגישה איתו יש הרבה מאוד משמעות.

איזה מין משמעות?

אני חייב את כל המידע שאתם יכולים לספק לגביי מחר[/quote]

אני לא הבנתי את השאלה.

הפגישה עם הפסיכיאטר זה השלב הכי משמעותי בתהליך.

הפגישה עצמה מתנהלת כמו פגישה עם קב"ן, אלא שלפסיכיאטר יש את הסמכות להמליץ גם על שחרור.
אושפיזין
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אושפיזין » 29 אוקטובר 2014 18:11

אורח כתב:אני לא הבנתי את השאלה.

הפגישה עצמה מתנהלת כמו פגישה עם קב"ן, אלא שלפסיכיאטר יש את הסמכות להמליץ גם על שחרור.

אז לקבן אין?
חבר שלי היה אצל קבן, הוא נתן המלצה לשחרור והפנה לפסיכיאטר, דקה עם הפסיכיאטר והוא קיבל את הפטור (הפסיכיאטר במקרה הזה היווה חותמת גומי)

במקרה שלי מה ייקרה? אני משער שהוא ינהל פגישה רגילה, ככה שבעצם אני אצטרך להתמודד מול בחור אפילו יותר מנוסה מהקבן! והקבן רק המליץ להקלות לא לשחרור! אז אני באמת חושב שמחר לא יצליח לי! :(
אורח

הודעהעל ידי אורח » 29 אוקטובר 2014 19:29

אושפיזין כתב:
אורח כתב:אני לא הבנתי את השאלה.

אז לקבן אין?
חבר שלי היה אצל קבן, הוא נתן המלצה לשחרור והפנה לפסיכיאטר, דקה עם הפסיכיאטר והוא קיבל את הפטור (הפסיכיאטר במקרה הזה היווה חותמת גומי)

במקרה שלי מה ייקרה? אני משער שהוא ינהל פגישה רגילה, ככה שבעצם אני אצטרך להתמודד מול בחור אפילו יותר מנוסה מהקבן! והקבן רק המליץ להקלות לא לשחרור! אז אני באמת חושב שמחר לא יצליח לי! :(

:roll:

במקום לעסוק במחשבות כאלו, כדאי פשוט להתרכז בשורה התחתונה...

כן, לפעמים קב"נים מספקים חוות דעת ראשונה. פסיכיאטר הוא לא חותמת גומי. אין לך אפשרות לדעת מה הוא אבחן, מה כתב במערכת ודיווח וכו'. ובכלל, להסתמך על סיפורים אישיים - ממש לא כדאי.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 9 אורחים