אממ דילמה

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 19 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #103150 הגב
    Anonymous
    חבר

כמה שאלות:
    – אם אני לא הולך לבקום ביום הגיוס לאיפה יכניסו אותי? כי חלק אמרו לי שלא יהיהכלא מקום רק של משתמטים או משהו כזה..
    – מתי יבואו יקחו אותי מהבית אם אני אל הולך לבקום
    – רעיון טוב לא ללכת לבקום?
    ד"א אני מעוניין לא להתגייס.. אז יש אופציות אחרות?
    תודה מראש!

#140593 הגב
    Anonymous
    חבר

אם לך תלך לבקו"ם ביום הגיוס העונש שיקבע לך יהיה בהתאם לימים שתחסיר מאותו יום.
    יכולים לבוא לקחת אותך אחרי שבוע, ויכולים גם להיזכר בך אחרי 5 שנים.
    רעיון טוב לא ללכת? ממש לא. אתה לא רוצה להתגייס תטפל בעניין. תקבל את הפטור ותסיים עם זה

#140594 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote MSMS:

רעיון טוב לא ללכת? ממש לא. אתה לא רוצה להתגייס תטפל בעניין. תקבל את הפטור ותסיים עם זה

איך לטפל בעניין בדיוק?

#140595 הגב
    Anonymous
    חבר

פטור 21 נפשי
    הכי מהיר

#140597 הגב
    Anonymous
    חבר

מזה הכי מהיר?
    איך אני מבקש קבן? כי ניסיתי לבקש אמרו לי לשלוח פקסים ורק אחר כך יחליטו אם להביא לי קבן..
    וד"א שאלתי למעלה אם מישהו יודע לאיפה לוקחים אותי אם אני לא הולך לבקום?..מישהו יודע?

#140598 הגב
    Anonymous
    חבר

עניתי לך על זה.
    אף אחד לא יקח אותך באותו יום.
    כעבור תקופה מסויימת יבואו בהפתעה ויקחו אותך בכח. יביאו אותך בפני שופט צבאי והוא יקבע את העונש שלך שבדרך כלל הוא כלא לתקופה כלשהי בהתאם לימי הנפקדות שצברת.
    קודם כמובן יגייסו אותך (יעבירו אותך שרשרת חיול מאולצת), ואחרי שתעזוב את הכלא תהפוך לחייל לכל דבר.
    בקשר לקב"ן – אתה צריך לשלוח פקס ללשכת הגיוס שלך עם הסבר מפורט למה אתה צריך לראות קב"ן.
    רצוי לצרף חוות דעת מקצועית (פסיכולוג/פסיכיאטר) כדי שיתייחסו אלייך יותר ברצינות

#140605 הגב
    Anonymous
    חבר

MSMS, מה הכוונה שרשרת חיול מאולצת? אם אני לא מסכים לחתום על מסמכים וכו' אז איך אפשר לחייל אותי?בבקשה תסביר על זה כי יש מצב שאני אצטרך להגיע לבקו"ם ולהגיד שאני לא מסוגל להתחייל, ואז בעצם מעניין אותי אם יש להם דרך להכריח אותי.לפותח הדיון – אתה אחרי צו ראשון? אם לא, תשיג מכתב המלצה מפסיכיאטר אזרחי שכתוב בו שאתה לא מסוגל לשרת, תפקסס את זה ללשכת גיוס, תתקשר לוודא שזה הגיע, ותנדנד כל יום עד שיקבעו לך פגישה. לי לקח שבוע של נדנודים ושבוע שלא נדנדתי בו ואז הם התקשרו ואמרו שקבעו לי פגישה.חוץ מזה, תקרא את "טרגט21".

#140613 הגב
    Anonymous
    חבר

אני אחרי צו ראשון אחרי הכל…אני אמור להתגייס עוד פחות מחודש..
    ועוד שאלה אם אני שולח להם פקס הם בדרך כללקובעים פגישה לקבן? ואם כן אז בדרך כלל אחרי כמה זמן זה?
    אה ומה כדי לרשום במכתב?

#140632 הגב
    Anonymous
    חבר

ל ronn
    אם אתה אמור להתגייס עוד פחות מחודש חבל על המאמץ של הפקס. כנראה שכבר לא ישימו עלייך.. אבל תפעל ביום הגיוס באותה מידה.
    תבוא עם ההמלצה מפסיכיאטר אזרחי לגיוס ותדרוש לראות קב"ן . תגיד שאתה לא מסוגל לעשות כלום.
    —-
    לתום,
    צבא זה לא משחק ילדים. כשלא בא לך אתה לא משחק.
    יביאו אותך עם אזיקים אם לא תגיע ויעבירו אותך שרשרת חיול בכח עם אזיקים על הידיים (תאמין לי, ראיתי מקרים כאלה).
    אין דבר כזה "אני לא מסוגל להתחייל" ויגידו לך טוב לך הביתה. אתה מבחינתם עוד מספר ברשימה לא יותר מזה..
    אתה צריך לפעול כדי לקבל פטור

#140638 הגב
    Anonymous
    חבר

MSMS, מה שכתבת לronn זה לא ממש נכון, אני התחלתי לשלוח פקסים חודש וחצי לפני הגיוס וענו לי תוך שבועיים (שמתוכם הייתי צריך לנדנד רק שבוע, שבוע אחרי זה לא עשיתי כלוןם ובסוף אותו שבוע מסרו לי שנקבעה לי פגישה)בקשר לחיול בכוח – אתה בטוח? הבנתי מאנשים בפורום כאן שמי שמגיע לשם מדוכא לגמרי ואומר שהוא לא מסוגל לעשות כלום מכניסים אותו למעצר, ואחרי כמה ימים משחררים אותו, או במקרה הגרוע מכניסים אותו לכלא לתקופה קצרה של איזה שבוע ואז משחררים אותו…איך אפשר להכריח אותי לחתום על מסמכים בכל מקרה? לא חתמתי על הציוד, לא חתמתי על הנשק.. זה חוסר אחראיות לתת לי ציוד ונשק, לא? ואם אין לי את אלה אז אני גם לא בדיוק חייל…

#140640 הגב
    Anonymous
    חבר

יש טעם לשלוח פקס גם חודש לפני. הסיכוי לראות קבן לפני יום הגיוס בהחלט קיים, גם אם לוח הזמנים הצפוף מקשה על הכל. לא הבנתי מאיפה הבאת את עניין האזיקים. אולי עושים את זה כדי לעבוד על מישהו, כאילו אם הוא עבר שרשרת חיול אז אבוד לו. אבל זה לא משנה אם חתמת או לא, אם חוילת או לא, בטח אם זה בכפייה. לא שנראה לי שמותר למשל לחסן מישהו שמתנגד. מי שמתנגד, שופטים, לא מכריחים לעשות דברים. 

#140643 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote במילא רגוע:

יש טעם לשלוח פקס גם חודש לפני. הסיכוי לראות קבן לפני יום הגיוס בהחלט קיים, גם אם לוח הזמנים הצפוף מקשה על הכל.

לא הבנתי מאיפה הבאת את עניין האזיקים. אולי עושים את זה כדי לעבוד על מישהו, כאילו אם הוא עבר שרשרת חיול אז אבוד לו. אבל זה לא משנה אם חתמת או לא, אם חוילת או לא, בטח אם זה בכפייה. לא שנראה לי שמותר למשל לחסן מישהו שמתנגד. מי שמתנגד, שופטים, לא מכריחים לעשות דברים. 

כפי שכתבתי זה מנסיון.
    ראיתי את זה כבר.
    יש לי אפילו ידידה קרובה שעברה את זה.
    הייתה עריקה חודשיים ואז הביאו אותה עם אזיקים לעשות את שרשרת החיול (בסוף היום.. עשו לה את זה לבד אחרי שהכל שם די נגמר כבר)

#140647 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote תום:

MSMS, מה שכתבת לronn זה לא ממש נכון, אני התחלתי לשלוח פקסים חודש וחצי לפני הגיוס וענו לי תוך שבועיים (שמתוכם הייתי צריך לנדנד רק שבוע, שבוע אחרי זה לא עשיתי כלוןם ובסוף אותו שבוע מסרו לי שנקבעה לי פגישה)

בקשר לחיול בכוח – אתה בטוח? הבנתי מאנשים בפורום כאן שמי שמגיע לשם מדוכא לגמרי ואומר שהוא לא מסוגל לעשות כלום מכניסים אותו למעצר, ואחרי כמה ימים משחררים אותו, או במקרה הגרוע מכניסים אותו לכלא לתקופה קצרה של איזה שבוע ואז משחררים אותו…

איך אפשר להכריח אותי לחתום על מסמכים בכל מקרה? לא חתמתי על הציוד, לא חתמתי על הנשק.. זה חוסר אחראיות לתת לי ציוד ונשק, לא? ואם אין לי את אלה אז אני גם לא בדיוק חייל…

כמה דברים:
    דבר ראשון מזה לנדנד? לשלוח פקס ומה עוד לעשות כדי לשגע אותם שיארגנו לי קבן?
    ועוד משהו אתה בטוח שאם אני מסרב לעבור את השרשרת חיול אז מכניסים אותי למעצבן קטן ואולי כלא לאיזה שבוע-שבועיים וזהו?

#140649 הגב
    Anonymous
    חבר

אני לא בטוח בכלום, אני סה"כ מלש"ב, אבל אני מתעסק בנושא הזה כבר כמה חודשים טובים ומנסה לעזור לך עם הידע שיש לי.הקטע הזה על החיול בכפייה עם אזיקים זה פעם ראשונה בשבילי שאני שומע את זה, כל אחד אחר ששמעתי אותו מדבר על זה אמר שמי שלא מתחייל נכנס למעצר או לכלא. (חשוב להגיד "לא יכול" בטון חלש ודכאוני תוך כדי שמראים סימני דיכאון כמו ב"טרגט21", ולא להגיד "לא רוצה" – כלומר חשוב להראות שלא מסוגלים להתחייל מבחינה נפשית ולא מבחינה מצפונית)ובלנדנד אני מתכוון -1)לשלוח פקס של 2 דפים: מכתב המלצה מפסיכיאטר ומכתב קצר (מאוד) ממך שמסביר שאתה לא מסוגל להתגייס ושצירפת חוות דעת מפסיכיאטר אזרחי, ושאתה רוצה לראות קב,ן.2)להתקשר פעם או פעמיים ביום ולשאול איך זה מתקדם – האם נקבעה לך פגישה או לא – ואם בתגובה אומרים לך שאי אפשר לראות קב"ן לפני יום הגיוס ושיסדרו לך קב"ן כשתתגייס, אז תגיד שהבנת שאפשר לראות קב"ן גם לפני, שככה הפסיכיאטר שלך אמר לך ושחשוב לך מאוד לראות אותו לפני.
    תום2008-3-8 22:28:8

#140652 הגב
    Anonymous
    חבר

ואם אין לי מכתב מפסיכיאטר? אז מה כבר לא שווה לשלוח פקס? כאילו אין סיכוי שיקבעו לי קבן?

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 19 סה״כ)
מענה ל־אממ דילמה
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו