מה להביא לכלא?

מוצגות 13 תגובות – 1 עד 13 (מתוך 13 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #103140 הגב
    Anonymous
    חבר

אחרי עריקות של 50 יוםאני מסגיר את עצמימה להביא לכלא? לבוא עם מדים?

#140534 הגב
    Anonymous
    חבר

היי,
    למזלי לא נכנסתי לכלא הצבאי, אבל כשחשבתי שזו אפשרות אז נעזרתי מאוד מאוד במדריך הזה:

http://earendil.ath.cx/radical/downloads/co_guide_to_militar y_incarceration_facilities.pdf
    תכנס ותקרא הכל על הכלא, התנאים שם וכו'…
    שחרור נעים!

#140538 הגב
    Anonymous
    חבר

בטח ייתנו לך לא יותר מ-28 יום בכלא אבל אתה צריך לקחת בעיקר פיצ'מות ובגדים להשים מתחת למדים המסריחים האלה של הכלא הצבאי כלי רחצה מגבות תחתונים גרביים והרבהההה סבונים לשיעמום והרבה דברים להתעסק איתם..אבל לא משחקי חברה וכאלה כי אסור להכניס תיקח איתך הרבה תשחצים כלי כתיבה ספרים שלא תשתגע ממ…תמונות שלא תתגעגע ותעביר את זה בכיף כי באמת כיף בכלא בסופו של דבר..הצחוקים וזה..והכי חשוב סבסוף תקבל את מה שאתה רוצה..אה..ואתה יכול לבוא עם מדים..(כדי שלא תצטרך לשלם.)
    בהצלחה..ליאתתת2008-3-6 22:28:49

#140571 הגב
    Anonymous
    חבר

תודה רבה ליאתאבל מה זאת אומרת לשלם? אני מתכוון , ביום שאני מסגיר את עצמי , לבוא עם מדים?

#140591 הגב
    Anonymous
    חבר

תבוא עם מדי א' רגיל…ודרך אגב גם אני מסגיר את עצמי אחרי עריקות לכלא 6 ביום שלישי איזה כלא אתה מסגיר גבר?

#140600 הגב
    Anonymous
    חבר

אח שלי… 50 יום זה לא עריקות זה נפקדות,   מומלץ להסגיר את עצמך על אזרחי..
    אתה לא תשפט בבית דין..ישפוט אותך ק"שב בכלא ואנימאמין שתקבל הכי הרבה 14 או 21  ותנאי ממש זעיר…

דברים חשובים שמומלץ לקחת!
    נעלי בית / נעליים למקלחת
    תחתונים / גרביים
    שמיכה ומצאים… לא לקחת פוך וכרית כילא מכניסים לכלא!!
    תקנה אסלונית (זה ניילון כזה שאתה מלביש על האסלה איגייני ומצויין! לסטריליים!)
    תקנה כמה סמטבונים אתה כבר תמצא בהם שימוש אני מבטיח לך  מעביר את הזמן מצויין..
    מגבת פנים ומגבת למקלחת!
    איזה גוזז ציפורניים שהיה לך..
    וכלי רחצה… אל תקח יותר מדי בגדים! שלא יהיה לך מלא דברים אתה ניכנס לתקופה קצרה.. תרניג אחד  מספיק..
     קח את זה בקלות אחי זה חוויה ממש ממש מומלצת לכול חייל בצהל!! כלא -4  הכי אחי תהנה  גיבור

#140615 הגב
    Anonymous
    חבר

פששש מזל שאתה פה אחי למה לא הייתי מסתדראני מסגיר את עצמי ביום ראשון50 יום זה עריקות , 48+ נחשב עריקותמה זה סמטבונים?להסגיר עם בגדים אזרחיים או מדי א'???לאן ללכת להסגיר את עצמי אם אני גר בצפון??

#140629 הגב
    Anonymous
    חבר

מ45 יום זה נחשב עריקות כבר לא??!@?
    ונראה לי כלא 6

#140655 הגב
    Anonymous
    חבר

לבוא עם מדים או אזרחי???

#140674 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote stfu:

פששש מזל שאתה פה אחי למה לא הייתי מסתדראני מסגיר את עצמי ביום ראשון50 יום זה עריקות , 48+ נחשב עריקותמה זה סמטבונים?להסגיר עם בגדים אזרחיים או מדי א'???לאן ללכת להסגיר את עצמי אם אני גר בצפון??

46-50 יום זה התחום האפור והגבולי של הנפקדות. בתכלס ההבדל העיקרוני זה האם יחליטו שזה יהיה משפט בבית דין צבאי לבין זה שתישפט על ידי קצין במאין משפט שדה שכזה…כלא 6 הוא ליד עתלית כלא 4 הוא בצריפין ליד ראשון לציון… אם אתה צפוני אז עדיף לכלא 6- יותר נוח למשפחה להגיע בביקורים. יש הבדלים מינורים יחסית בין בתי הכלא. אני אישית העדפתי את כלא 6 כי בכלא 6 יותר נקי-לעומת זאת יותר מקפידים על המשמעת- אפשר לציין שבכלא 6 האוכל יותר טעים ומגוון.סמטבון- לדעתי הכוונה לסינטבון-  מדובר על דבר מגעיל למדי שהינו סבון סינטטי- הוא משמש בעיקר לעשיית כביסה ביד ובכלא יש שמשתמשים בו כאמצעי פיסול שמעביר את הזמן. אתה יכול למצוא כאלה בכל מיני חנויות למוצרי ניקוי וחנויות של הכל ב5 שקלאין יותר מידי משמעות לבגדים שאתה בא איתם, בכל מקרה מחליפים אותם למדים אמריקאים של הכלא. מה שכן אם יש לך נעליים צבאיות נוחות תבוא איתם- שלא תיפול על נעליים מבאסות.אביב2008-3-9 15:23:33

#172428 הגב
    Anonymous
    חבר

שמיכות פוך! שיהיה לך שינה טובה

#176645 הגב
    Anonymous
    חבר

שלום רק איש נכבד ומכובד שמי הוא ישמאל וביכולתי לעזור לך בכך ש…
    אחחח סעמק. אחי הכלא זה אחלה של דבר אחלה חוויה ואחלה של חברה יש שם כי כמעט כולם נמצאים שם מאותה סיבה.
    תיזהר מ"צלמים" אלה המלשינים של הכלא ותנסה שלא לדבר על סמים כי לקירות יש אוזניים.

אני הכי ממליץ לך לקנות הרבה טלכארטים כי יש שם טלפונים ציבוריים, בפלוגה ב' יש לך כשיחה אחת ליום לעומת פלוגה א' שיש לך שיחות חופשיות בלי הפרעה ובלי מפקד שישב לך על העורק הראשי.

אם אתה גזען אז בהצלחה כי יש שם מלא אתיופים חמודים ושחרחרים כאלה. תתרחק מהם הם מסוכנים.
    ואם אתה נכנס לא' אז תשתדל שלא להפוך להיות שומר כי טוחנים אותם שם כמו חומוס גרגרים משובח של כפר אבו ג'אחשנחליפ.

והכי הכי אני ממליץ לך להביא משהו נגד יתושים כי יאכלו אותך חי. שזה ההפך ממת.
    ותביא עטים והרבה. ואם אתה מעשן אז תביא לך מצית. אבל לא כזאת שנדלקת בקליק כי אלה אסורות. מכיוון שבשנת 96 השתמשו באלה כדי להילחם באיתיופים המסוכנים למניהם. אם אתה גזען אז ראה הוזהרת.
    אז תיקח מצית עם גיר כי זה מותר. מומלץ קליפר. ובהצלחה עם הנובלס כי אחרי שבוע אתה תישמע כמו סטיבן הוקינג מרוב הסיגריות.
    בהצלחה בכלא ובכלל בשירות הטרור שנקרא צה"ל.
    אם מישהו רוצה עוד משהו אז תבקשו ממישהו אחר כי אני נכנסתי לפה מרוב שיעמום!!

#176646 הגב
    Anonymous
    חבר

יש גם הרבה מהעדה הדרוזית

מוצגות 13 תגובות – 1 עד 13 (מתוך 13 סה״כ)
מענה ל־מה להביא לכלא?
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו