שאלה על פסיכיאטר של מכבי

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אושפיזין
יצירת קשר:

שאלה על פסיכיאטר של מכבי

הודעהעל ידי אושפיזין » 22 אוקטובר 2014 16:52

התקשרה אליי מזכירה של פסיכיאטר שרציתי לבוא אליו ביום ראשון (אני 7 ימים לפני גיוס היום) ושאלה אותי אם זה לגבי הצבא, אמרתי לה כן, היא אמרה לי שזה חוק אצל מכבי לא לתת אישורים לצבא או שום חוות דעת לאנשים בפעם הראשונה, אני ממש מבולבל כי אין לי זמן, אמרתי לה סתם כדי לבדוק אותה טוב אין לי בעיה לבוא פעם שנייה, היא אמרה לי "לא, מכבי מכירה את התרגילים האלה, אתה לא בא פעם שנייה ומקבל מסמכים, זה לאנשים שבאים לפה שנים ומטופלים, רק אז", הורידה אותי לגמרי לפח, זה נכון מה שהיא אמרה? אין לי עכשיו 800 שקל לשים על פרטי, חבר שלי בכללית הלך פעם ראשונה קיבל המלצה לצבא אני לא מבין למה אני לא יכול?

תעזרו לי מטופלי מכבי
katya

Re: שאלה על פסיכיאטר של מכבי

הודעהעל ידי katya » 22 אוקטובר 2014 17:01

היא דיברה שטויות.
כל פסיכיאטר יכול לתת חוות דעת בפעם הראשונה.
תתקשר לפסיכיאטר אחר.
אושפיזין
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אושפיזין » 22 אוקטובר 2014 17:13

katya כתב:היא דיברה שטויות.
כל פסיכיאטר יכול לתת חוות דעת בפעם הראשונה.
תתקשר לפסיכיאטר אחר.

אוקיי אני יעשה את זה, הפסיכיאטר הזה נראה לי מאוד עוקצני בכל זאת, היא אומרת לי "אנחנו מכירים את התרגילים האלו", ומה אם אני באמת במצוקה?? כוס עמק אני לא רוצה לדעת מה אנשים עוברים כשהם באמת במצוקה.

אני אלך מחר למקום של מכבי קרוב לבית שלי, יש שם קומה עם פסיכיאטרים רק של מכבי, אולי שם יהיה תור ל (כבר שישה) שישה ימים הבאים, וייתנו לי מרשם.. זה מירוץ נגד הזמן :/
אורח

הודעהעל ידי אורח » 22 אוקטובר 2014 17:15

אושפיזין כתב:התקשרה אליי מזכירה של פסיכיאטר שרציתי לבוא אליו ביום ראשון (אני 7 ימים לפני גיוס היום) ושאלה אותי אם זה לגבי הצבא, אמרתי לה כן, היא אמרה לי שזה חוק אצל מכבי לא לתת אישורים לצבא או שום חוות דעת לאנשים בפעם הראשונה, אני ממש מבולבל כי אין לי זמן, אמרתי לה סתם כדי לבדוק אותה טוב אין לי בעיה לבוא פעם שנייה, היא אמרה לי "לא, מכבי מכירה את התרגילים האלה, אתה לא בא פעם שנייה ומקבל מסמכים, זה לאנשים שבאים לפה שנים ומטופלים, רק אז", הורידה אותי לגמרי לפח, זה נכון מה שהיא אמרה? אין לי עכשיו 800 שקל לשים על פרטי, חבר שלי בכללית הלך פעם ראשונה קיבל המלצה לצבא אני לא מבין למה אני לא יכול?

תעזרו לי מטופלי מכבי

אל תדבר על הדברים האלה עם המזכירה, תקבע תור לפגישת אבחון ראשונית וזהו. שום דבר שהוא מעבר לכך.

אל תגיד שאתה צריך את זה לצבא ומהפסיכיאטר תבקש סיכום פגישה.

יש לך זכות לקבוע תור רגיל לפסיכיאטר, כמו לכל מבוטח.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 22 אוקטובר 2014 21:18

אורח כתב:
אושפיזין כתב:התקשרה אליי מזכירה של פסיכיאטר שרציתי לבוא אליו ביום ראשון (אני 7 ימים לפני גיוס היום) ושאלה אותי אם זה לגבי הצבא, אמרתי לה כן, היא אמרה לי שזה חוק אצל מכבי לא לתת אישורים לצבא או שום חוות דעת לאנשים בפעם הראשונה, אני ממש מבולבל כי אין לי זמן, אמרתי לה סתם כדי לבדוק אותה טוב אין לי בעיה לבוא פעם שנייה, היא אמרה לי "לא, מכבי מכירה את התרגילים האלה, אתה לא בא פעם שנייה ומקבל מסמכים, זה לאנשים שבאים לפה שנים ומטופלים, רק אז", הורידה אותי לגמרי לפח, זה נכון מה שהיא אמרה? אין לי עכשיו 800 שקל לשים על פרטי, חבר שלי בכללית הלך פעם ראשונה קיבל המלצה לצבא אני לא מבין למה אני לא יכול?

תעזרו לי מטופלי מכבי

אל תדבר על הדברים האלה עם המזכירה, תקבע תור לפגישת אבחון ראשונית וזהו. שום דבר שהוא מעבר לכך.

ולפסיכיאטר?? אני חייב לאמר לו שזה בקשר לצבא, אני לא יכול להסתיר ממנו את זה
אורח

הודעהעל ידי אורח » 22 אוקטובר 2014 21:24

אורח כתב:
אורח כתב:

תעזרו לי מטופלי מכבי

"חייב."

:roll:

לא, אתה לא חייב.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 22 אוקטובר 2014 21:56

אורח כתב:
אורח כתב:
אורח כתב:אל תדבר על הדברים האלה עם המזכירה, תקבע תור לפגישת אבחון ראשונית וזהו. שום דבר שהוא מעבר לכך.

"חייב."

:roll:

לא, אתה לא חייב.

אז מה אני יעשה אצלו? ייבכה לו שהחיים שלי חרא ואז בסוף הפגישה, אבקש סיכום? אני לא בטוח שהוא יביא לי משהוא בכלל.... :((
אורח

הודעהעל ידי אורח » 22 אוקטובר 2014 22:02

כל רופא חייב להביא לך סיכום פגישה עם חותמת וחתימה. פסיכיאטר הוא לא יוצא מן הכלל.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 22 אוקטובר 2014 23:07

אורח כתב:כל רופא חייב להביא לך סיכום פגישה עם חותמת וחתימה. פסיכיאטר הוא לא יוצא מן הכלל.

גם בפגישה ראשונה? אני ממש אשמח יואו אני לא ידעתי, תודה רבה רבה, עכשיו אני צריך להשיג את התור מחדש כי היא ביטלה לי אותו :( :( :( :(
מקווה שלא פישלתי בגדול
אורח

הודעהעל ידי אורח » 23 אוקטובר 2014 06:10

אורח כתב:
אורח כתב:כל רופא חייב להביא לך סיכום פגישה עם חותמת וחתימה. פסיכיאטר הוא לא יוצא מן הכלל.

גם בפגישה ראשונה? אני ממש אשמח יואו אני לא ידעתי, תודה רבה רבה, עכשיו אני צריך להשיג את התור מחדש כי היא ביטלה לי אותו :( :( :( :(
מקווה שלא פישלתי בגדול

בכל פגישה, עם כל רופא, הראושנה היא לא יוצאת דופן.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 23 אוקטובר 2014 13:45

אורח כתב:
אורח כתב:

מקווה שלא פישלתי בגדול

בכל פגישה, עם כל רופא, הראושנה היא לא יוצאת דופן.

הבנתי, תודה רבה רבה רבה לכולם, הרגשתי אבוד ורוב היום אני מרגיש אבוד אבל אני מתחיל למצוא כיוון, קראתי טרגט 21 גם את גונזו וגם את המקוצר פה בפורומים עוד כמה פעמים, עכשיו אני רק מקווה שיש תור, אם אין תור אז אני כנראה אחזור להרגשה של אבוד... אבל בינתיים אני בדרך הנכונה, תודה לכולם.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 12 אורחים