פרופיל 64 טוחן שבת ל-3

מוצגות 8 תגובות – 1 עד 8 (מתוך 8 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #103093 הגב
    Anonymous
    חבר

היי שמי ניר
    היום גלשתי באינטרנט ובמקרה מצאתי את האתר שלכם, כשהבנתי במה האתר שלכם עוסק התמלאתי במין הרגשה כזאת שפשוט רוממה לי את המצב רוח לרמה שהוא הרבה זמן לא היה בה
    אני בבעיה וצריך את עזרת המומחים פה.
    את המיונים שלי לצבא עשיתי עם המון מוטיבציה, השקעתי, התענייתי, רציתי קרבי.
    לאחר בדיקות רפואיות התבאסתי לגלות שיש לי פרופיל 64 עקב אסטמה.
    למרות זאת לא התייאשתי והחלטתי לתרום לצבא מזמני החופשי ועשיתי קורס קדם צבאי בחיל חימוש.
    לאחר הקורס וטירונות הצבא נשלחתי לשרת במחנה אריה ( חטיבת הבקעה).
    אני משרת שם כבר שלושה חודשים וממש סובל, קשה לי, אני רוצה לעשות יומיות.

השאלה שלי היא מה אני יכול לעשות על מנת לקבל העברה לבסיס אחר ולעשות יומיות, בלי ללכת לקב"ן או להיות נפקד, האם יש משהו שאפשר לשנות בפרופיל הרפואי שלי.

תודה רבה מראש
    ניר

#140172 הגב
    Anonymous
    חבר

בגדול על בריאותי (הן נפשי והן פיזי) אם אתה אמור לקבל יומיות זה בגלל שאתה סובל מבעיה בריאותיות שאתה לא יכול להיות בבסיס, ואתה צריך להיות בבית (בלילות או בחלק מהיום) . כלומר, אם יש לך בעית אסטמה שאתה חייב לישון בבית אז יתנו לך (למרות שגם אז יהיה עם זה בעיות ולוקח המון זמן עד שמישהו מסתכל עליך ומתחשב, אבל עדיין) .בכל מקרה נשמע שאתה ממש סובל מהתפקיד שלך, ובכל זאת אתה מעדיף לא ללכת לקב"נ,אז כנראה שאתה לא באמת סובל כמו שאתה נשמע.

#140174 הגב
    Anonymous
    חבר

תשמע אני ממש סובל, ממש קשה לי ואני בהמון התלבטויות.
    אני פשוט בשלב שאני עדיין יכול לשאת את זה על עצמי, בקרוב יגמרו לי הכוחות הנפשיים ולכן אני רוצה לעשות יומיות כדי שאני לא אגיע למצב של מחשבות אובדניות.

#140175 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote niro89:

תשמע אני ממש סובל, ממש קשה לי ואני בהמון התלבטויות.
    אני פשוט בשלב שאני עדיין יכול לשאת את זה על עצמי, בקרוב יגמרו לי הכוחות הנפשיים ולכן אני רוצה לעשות יומיות כדי שאני לא אגיע למצב של מחשבות אובדניות.

אז למה אתה לא רוצה ללכת לקב"נ?אלפי חיילים הולכים לקב"נים. הרשימות לקב"נ ולפסיכאטר צבאי עמוסות.יש מלא מלא במחלקת בריאות הנפש חיילים שהולכים בשביל לקבל הקלות בשירות .מחר אתה מבקש לראות קב"נ ועוזר לעצמך להיות בחור יותר פוזיטיבי ואופטימי .

#140177 הגב
    Anonymous
    חבר

אני פשוט חושב שאני יכול לקבל הקלות דרך האסטמה שלי,אולי זה יקח עוד חודש, חודשיים אבל אני חושב שזה עדיף.

לכן אני אשמח לדעת אם מישהו יכול לתת לי עצות או להדריך אותי איך לעשות את זה.

#140181 הגב
    Anonymous
    חבר

מה עדיף בזה כל כך?

#140188 הגב
    Anonymous
    חבר

אם אפשר להסתכן כמה שפחות בסיכון העתיד שלי אז למה לא

#140196 הגב
    Anonymous
    חבר

דבר ראשון תוציא לך מהראש שתסכן את העתיד שלך . ברוך השם יש פה הרבה שיצאו על 21 והם לא חיים בפח זבל, להפך.
    בקשר לאסטמה שלך – מנסיון אני יכול להעיד שאתה בבעיה.
    למה בבעיה? פרופיל 64 על אסטמה זה פרופיל עורפי, משמע פסול יח"ש. בדרך כלל זה עוזר לאנשים שרוצים לעשות יומיות והכל כי רוב הבסיסים שהם לא יח"ש הם במרכז הארץ וגם פתוחים.
    אתה מה לעשות נפלת בבסיס שהוא לא פתוח ובסוף העולם.
    בגלל זה אתה לא יכול לשחק על ה"אסטמה" שלך כי מבחינת הצבא קיבלת מה שאתה צריך לקבל. תפקיד עורפי.
    בקשר להקלות – לא תקבל הרבה חוץ מפטור מהלחזיק מטאטא

מוצגות 8 תגובות – 1 עד 8 (מתוך 8 סה״כ)
מענה ל־פרופיל 64 טוחן שבת ל-3
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120