סתם זקוק לתמיכה

מוצגות 10 תגובות – 1 עד 10 (מתוך 10 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #102920 הגב
    Anonymous
    חבר

הייתי אמור להתגייס לפני שבוע. התלבטתי הרבה מאוד זמן אם להתגייס או לא, כי יש לי עבר של דיכאונות וחרדות וחששתי שהמסגרת הצבאית רק תקצין את זה. כחודש לפני הגיוס החלטתי שזה יהיה מעבר לכוחותיי, הייתי מאוד מדוכא ובלב כבד החלטתי לפנות לקב"ן ולבקש שחרור.
    עכשיו אני משוחרר מהצבא, אבל אני מרגיש מאוד בודד מכיוון שכל חבריי בצבא ובעיצומו של הקמפיין נגד ההשתמטות אני מרגיש לבד לגמרי מול החברה. אני כבר בתהליכים של לעשות שירות לאומי במקום השירות הצבאי אבל אני מרגיש מאוד אשם ומאוד לבד בכל המערכה הזאת, למרות שיש לי תמיכה מלאה של המשפחה והחברים בכל העניין. אני חושש מהעתיד ואני חושש מדעותיהם של אחרים לגבי זה שלא שירתתי בצבא, ואני לא ממש מכיר אף אחד שהשתחרר. פתאום אני חושש שעשיתי טעות, אפילו שעמוק בלב אני יודע שזה בסדר שאני לא מתאים לצבא ובכל זאת החברה והמצב כאן בארץ גורמים לי לחוש אשמה מאוד כבדה על כך שאני קצת שונה.
    אני מרגיש כאילו אין לי עם מי לחלוק את התקופה הקשה הזאת כי אף אחד לא באמת מבין, ופשוט בא לי לברוח מהארץ הזאת.
    אין לי מושג למה באתי לכתוב כאן, אולי בשביל שתגידו לי שזה בסדר או סתם לפרוק את הרגשות שלי. אבל אני פשוט לא יודע כבר מה לעשות.

#138747 הגב
    Anonymous
    חבר

אל תדאג גבר יש תקופות טובות ויש רעות, אחרי הרעות תמיד הטובות אז תיהיה מעודד, ויש עוד המון כמוך עם אשמה שהם לא עשו צבא, אבל מה לעשות יש כאלה שלא מסוגלים זה שאתה עושה שירות לאומי זה כר מצוין.

#138748 הגב
    Anonymous
    חבר

אתה ממש לא שונה. קרוב לחצי מהאוכלוסיה לא מתגייסת. ייתכן שבסביבתך האחוזים יותר נמוכים, אבל אני מבטיח לך שאתה לא לבד. בטח לא פה בפורום. וכולם, כל אותם עשרות אלפים בשנה, מסתדרים בחיים גם בלי צבא. ואני בטוח שגם אתה תסתדר.

#138749 הגב
    Anonymous
    חבר

הגיע הזמן להתבגר את רוב החיים אתה חי לבד עם כל הכבוד לחברים זה נחמד וחשוב
    נשמע שאתה מפונק יתר על המידה כאשר אתה בחרת לצאת מהצבא בידיעה ברורה שאתה לא מתאים כביכול עוד לפני שהיית שם יום אחד.
    יש לך כפי שאמרת  תמיכה מלאה של חברים ומשפחה, מה אתה רוצה שהם ילוו אותך יד ביד בדרך לשירות לאומי?
    אתה לא חייב ללכת לשירות לאומי מטעמי "חוסר נעימות" בגלל כמה חסרי חיים שיצאו עם איזה קמפיין פתטי.
    לך תעשה מה שאתה חושב לנכון, אם זה לעבוד או מה שלא יהיה ותפסיק להתפנק ולהתלונן מחוסר תמיכה מה אתה חושב שאת כולם מלווים כל היום ואומרים כל הכבוד על כל צעד שהם עושים?
    קצת אישיות משל עצמך לא תזיק…

#138753 הגב
    Anonymous
    חבר

היי דבר ראשון תחיייייךאתה לא לבדאל תחשוש מהעתיד ואל תחשוב עליו כרגעתחייה את ההווהותראה לאט לאט הכל יסתדר ויהיה בסדר:]

#138754 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote שייטת13 crimson:

הגיע הזמן להתבגר את רוב החיים אתה חי לבד עם כל הכבוד לחברים זה נחמד וחשוב
    נשמע שאתה מפונק יתר על המידה כאשר אתה בחרת לצאת מהצבא בידיעה ברורה שאתה לא מתאים כביכול עוד לפני שהיית שם יום אחד.
    יש לך כפי שאמרת  תמיכה מלאה של חברים ומשפחה, מה אתה רוצה שהם ילוו אותך יד ביד בדרך לשירות לאומי?
    אתה לא חייב ללכת לשירות לאומי מטעמי "חוסר נעימות" בגלל כמה חסרי חיים שיצאו עם איזה קמפיין פתטי.
    לך תעשה מה שאתה חושב לנכון, אם זה לעבוד או מה שלא יהיה ותפסיק להתפנק ולהתלונן מחוסר תמיכה מה אתה חושב שאת כולם מלווים כל היום ואומרים כל הכבוד על כל צעד שהם עושים?
    קצת אישיות משל עצמך לא תזיק…

בנאדם, אני לא מכיר אותך ואתה לא מכיר אותי.
    אז תחסוך את הפסיכולוגיה בגרוש.

#138764 הגב
    Anonymous
    חבר

זה יעבור יהיה בסדר. זה לא קל להיות מחוץ לקונצנזוס ובטח שלא קל להתחיל את החיים בגיל 18. ההרגשה שלך טבעית לגמרי, אבל היא תעבור עם הזמן. מניסיון. בהצלחה

#138822 הגב
    Anonymous
    חבר

האמת שאני מוטה להסכים עם שייטת 13
    זה החיים שלך לא של החברים שלך
    עם כל הכבוד לחברים, בד"כ הם רוצים את רעתך, הם רוצים שפחות תתקדם בחיים כדי שהם לא יקנאו
    אתה צריך להגיד בבטחון עצמי מלא "לא שרתתי בצבא, למה יש בעיה?" כששואלים אותך.
    אני בהתחלה פחדתי לומר את זה והיום אני אומרת את זה ותאמין לי שמתחייסים אליי יותר בכבוד מאשר כשהייתי עונה פעם לאנשים בהתנצלות על כך שלא עשיתי צבא
    אם אתה שואל אותי, גש לSAT והתחל להגיש טפסים לאונ' בחו"ל

#138853 הגב
    Anonymous
    חבר

למה לחו"ל שהוא יכול בארץ, זה שהוא לא עושה צבא לא מונע ממנו ללמוד

#138875 הגב
    Anonymous
    חבר

אתה יודע? למרות מה שאתה  רושם בחוסר ביטחון , אני דווקא חושב שאתה מאוד אמיץ!תעצור שנייה. תסתכל על זה!! החברים שלך בצבא, יש סביבה עוינת, ובכל זאת הלכת על פי הרצון והאמת שלך !! לא ספרת אף אחד. זו תכונה דווקא טובה. עשית מה שטוב לך!השגת מטרה לא קלה במיוחד.אין לך מה להצטער ולחוש אשמה ידידי, לחיים יש כל כך הרבה תפניות, כל כך הרבה דרכים, כל כך הרבה שבילים, המוןן אנשים שתתקל בהם – מה זה צבא לעומת שלל האפשרויות שאתה פתוח בפניהם?בנוגע לחברים אתה תראה שעוד חצי שנה אנשים בקושי ידברו על הצבא. עכשיו זו רק ההתרגשות. המסגרת . אבל גם הם יפסקו לדבר על זה שאתם תפגשו. אני מסכים עם חרק לילה !הרבה מאוד זו הגישה שלך.. אם אתה תבוא לאחד החברים, או הידידות "לא עשיתי.. כי לא יכלתי.. היה לי קשה.. אבל באמת ניסיתי!! באמת" זה נשמע ממש מפוחד ומבקש את אישור החברה למעשה שלך,אבל ברגע שתגיד "לא, לא עשיתי צבא" פשוט , קל וחד אף אחד לא יתעסק איתך.. זה הרבה מה שאתה משדראני בהתחלה שהשתחררתי (לפני שבועיים) הייתי אומר "השתחררתי… כן.. אבל על רפואי!!!" חלילה וחס שלא יסתכלו עלי אחרתהיום אני אומר "חח לא עושה צבא" ואז אם מישהו מעיז להגיד "למה לא?" אז אני אומר בשיא הביטחון "למה כן?" עם חיוך ופשטותואז הוא מתחיל למלמל משהו
    moshe2082008-2-12 22:44:34

מוצגות 10 תגובות – 1 עד 10 (מתוך 10 סה״כ)
מענה ל־סתם זקוק לתמיכה
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו