פרופיל 21 – נכון להיום

מוצגות 8 תגובות – 1 עד 8 (מתוך 8 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #102915 הגב
    Anonymous
    חבר

שאלה חשובה לי אליכם –
    אני שוקל ברצינות לצאת על פרופיל 21 נפשי מהצבא. רציתי לדעת, קראתי את האשכול בנעוץ לגבי פרופיל 21 והבנתי שאין לדבר הזה תוצאות ממשיות וחמורות כמו שמנפיצים על זה.
    נכון להיום אני יודע שיש הקפדה יותר הדוקה על העניין הזה (+ראיתי בעיתון לפני כמה ימים שאכן יש הורדה משמעותית במס' האנשים שיוצאים על נפשי מהצבא בגלל תוכנית חדשה שעשו). אז מה שאני בעצם שואל זה: אם אני אצא עכשיו על נפשי, כל מה שכתוב בנעוץ תקף או שיש חוקים חדשים והגבלות חדשות ליוצאי פרופיל 21?
    אני מחיל הנדסה והציעו לי ללכת לצמ"ה סדירה בבסיס. בתכלס בצמ"ה אתה לא עושה כלום כמעט. אתה "עובד" שעתיים ביום בקושי (המפקד אמר לי את זה בפנים תכלס) ואפילו יש לך כדורעף ובריכה במתחם של צמ"ה. זה לאנשים דיי בעייתיים לדעתי. אז אני שוקל אם ללכת עד הסוף ולצאת מהצבא ולהתחיל את החיים כי אני מעדיף לא לבזבז את הזמן על תפקיד כלשהו – כמה שהוא מקומבן.. אני פשוט חייב לדעת אם היציאה על נפשי לא תפגע בתוכניות שלי ללמוד באוניבריטה או משו בעתיד..
    יכלתי לכתוב קצת יותר מסודר אבל סורי אני עייף טילים.. חח תודה לעונים.

#138682 הגב
    Anonymous
    חבר

נכון להיום יש בעיקר איומים. אני לא יכול להבטיח מה יוליד יום, רק לומר שלפחות כיום, גם כשעושים רעשים מעצבנים מכיוון הממסד, עוד לא עשו שום דבר קונקרטי, ויהיה להם די קשה לעשות משהו קונקרטי. 

#138710 הגב
    Anonymous
    חבר

אני מדבר מבחינה חוקית. איומים לא יפגעו לי בעתיד.

#138711 הגב
    Anonymous
    חבר

מבחינה חוקית, אין לך מה לחשוש, מה  שכן חוקים אפשר לשנות ולעקוף, וזה מה שמנסים לעשות. בכל מקרה אני מניח שבג"צ יהיה לצידנו בעת הצורך.

#138735 הגב
    Anonymous
    חבר

אוף אחי ממש חופר לי ואומר שזה סוגר מלא דלתות לחיים. יש אמת בדברים האלה?

#138739 הגב
    Anonymous
    חבר

לכולנו חפרו. תעשה מה שאתה מרגיש לנכון. אם אתה לא רוצה להשאר, אז תצא. רק אתה יודע מה טוב בשבילך, לא אחיך ולא אף אחד אחר.יכול להיות שכמה דלתות כן יסגרו בעיקר עבודות ממשלתיות וכאלה, אני לא אפרט כי אני מניח שקראת כבר מספיק בעניין.
    Freedom2008-2-11 8:9:3

#138746 הגב
    Anonymous
    חבר

עבודות ממשלתיות לא יסגרו, עבודות במשרד הבטחון כן

#138755 הגב
    Anonymous
    חבר

תודה על התיקון..

מוצגות 8 תגובות – 1 עד 8 (מתוך 8 סה״כ)
מענה ל־פרופיל 21 – נכון להיום
פרטים: