צריך מעט עזרה

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #102869 הגב
    Anonymous
    חבר

אהלן חבר'ה
    תראו אני החלטתי להיות ישיר עם הצבא, כן לפי מה שאני קורא בפורום זאת כנראה הדרך הכי גרועה אבל אני לא איש של קבנ"ים וכאלו דברים, אני אוהב להגיד את האמת בפנים.
    לא אכפת לי לשבת בכלא עד שהם יבינו שאותי הם לא יצליחו להתיש, השאלה הגדולה היא מה החוק אומר פה, האם הם יכולים להשאיר אותי בפנים לתקופה של יותר מ 3 -4 חודשים?
    אשמח לדעת אם גם כדי לעשות צרות בכלא או להתנהג בהתאם.
    תודה מראש

#138255 הגב
    Anonymous
    חבר

כן, הם יכולים להשאיר אותך לתקופה יותר ארוכה מ 3-4 חודשים אם הם רוצים.
    אחרי 90 יום בכלא, אפשר לבקש לראות ועדת אי התאמה. זה לא אומר שייתנו לך לראות אחת כזו, אבל אפשר לבקש.
    כבר היו סרבנים שישבו תקופות ארוכות מזה בכלא צבאי, כולל חמישה סרבנים שנשפטו ביחד לשנה כל אחד.

#138281 הגב
    Anonymous
    חבר

למה שתרצה לעשות דבר כזה? בשביל האגו? זה לא עניין מוסרי כי לאף אחד שם לא אכפת אם אתה אומר את האמת או לא, כולם שם משחקים ראש קטן ואתה רק עוד חייל בשבילהם שהם צריכים לטפל בו, כל אחד לפי התפקיד שלו. מה זה משנה להשתחרר מייד על שקר או להשתחרר אחרי חודשים אם לא בשנה בכלא אחרי שאמרת את האמת?

#138297 הגב
    Anonymous
    חבר

תודה לחבר'ה שעזרו לי
    יש לי מחר גיוס, התקשרתי וניסיתי לדחות את הגיוס אבל הם לא הסכימו, יש לי פרופיל 45 והם אמרו שגם אם יש לי בעיה בכל מקרה הפרופיל שלי נמוך ואין לאן להוריד אותו, בנוסף לכך אמרו לי שיתנו לי הקלות בטירונות.
    כמו שכתבתי אני בכלל לא מעוניין להתגייס, היא אמרה לי בטלפון שהיא קודם כל רוצה שאני יתחיל את כל הפרוצדורה של ההתגייסות ורק אז היא תיתן לי לראות רופא..
    אני לא מתכוון ללכת מחר, אבל בעוד כמה ימים יש לי לראות רופא אורטופדי ואני יכול להוכיח שהיתה לי סיבה להיות עריק.
    נגיד ויתנו לי תאריך זימון חדש מה לעשות באותו יום?
    תודה מראש

#138302 הגב
    Anonymous
    חבר

חבר'ה כמה שאלות קטנות שמאוד מאוד יעזרו לי
    1) ברצוני ללכת בכל זאת מחר לתאריך הגיוס שלי, אימא שלי רוצה לבוא איתי ולבקש קב"ן ולעשות מהומות שם, האם היא באמת יכולה לעזור לי? או שאין טעם להביא אותה.
    2) אני הולך ואומר שברצוני לראות קב"ן, כלומר מעמיד להם תנאי או לראות קב"ן או ללכת הביתה, אם אומרים לי לך הביתה.. אני יהיה עריק?
    3) ראיתי שלכל בנאדם יש זכות לראות קב"ן לפחות פעם אחת לפני הגיוס, האם זה נכון?
    חבר'ה ממש ממש חשוב
    תודה מראש!!

#138322 הגב
    Anonymous
    חבר

היי1) בכל מקרה מביאים הורים ליום גיוס, אבל הסיכוי שייתנו לאמא שלך לעלות איתך לאוטובוס אפסי.2) אתה עולה לאוטובוס מהלשכת גיוס לבקו"ם (אין לך ברירה, אם לא תעלה על האוטובוס תרשם כנפקד אוטומטית). כשאתה יורד מהאוטובוס אתה מסרב ("לא יכול") ללכת לשרשרת חיול, ומבקש כל הזמן לראות קב"ן. תראה כמו אחד שלא יכול, לא אחד שלא רוצה. אתה לא מעמיד להם תנאי – רק מבהיר להם שכדי להפטר ממך אתה צריך לראות קב"ן. תסרב לעבור שרשרת חיול, והכי חשוב אל תצא לטירונות לא משנה איזה לוקשים ימכרו לך!3) ל'יודע. תלוי, אני מניח.בהצלחה!

#138323 הגב
    Anonymous
    חבר

אין סיכוי להיכנס עם ההורים. לא יתנו להם לעלות לאוטובוס איתך וגם לא יתנו להם להיכנס בש"ג לבקו"ם

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
מענה ל־צריך מעט עזרה
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו