איך להחזיר פרופיל לפרופיל המקורי

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים איך להחזיר פרופיל לפרופיל המקורי

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #102850 הגב
    Anonymous
    חבר

אהלן!
    אז ככה:
    קבעו לי פרופיל אי שם באפריל 2006 לפרופיל 64,ואני ברוב טמטומי (בזמן הזה רציתי קרבי) אמרתי שאני רוצה קרבי והרופאה העלתה לי ל72.
    עכשיו,איך אני יכול להחזיר אותו בחזרה ל64?? אפשר בכלל לעשות דבר כזה??
    קבעו לי תאריך גיוס לסוף מרץ ובזמן הזה אני רוצה כמה שיותר מהר להחזיר את עצמי לג'ובניק.
    הסיבות שמופיעות לי בקיוסק מידע הם:
    1. ברור VASOVAGAL על רקע RECURRENT SYNCOPE (שזאת לדעתי הסיבה לזה שאני לא יכול להיות קרבי)
    2. מחלות האף הגורמות הפרעה בנשימה
    3.ליקוי קל בראיה
    +
    הזכרתי גם לרופא שיש לי אלרגיה לאבק,אבל הוא לא הכניס את זה כנראה.

אשמח לקבל תשובות. תודה. :-)itwan2008-2-3 23:46:39

#138127 הגב
    Anonymous
    חבר

ועוד דבר אם זה משנה,אז אמור להיות לי גם ת"ש וגם הקלות בתנאי שרות (אבל את האחרון ביטלו לי בגלל שדחיתי את הגיוס מספר פעמים).
    יש מצב שדרך הת"ש אפשר לארגן איזה משהו?

#138128 הגב
    Anonymous
    חבר

אני לא מומחית בכלל, אבל אתה יכול להגיד להם שייש לך מיגרנות שמפריעות לך בתפקוד היום-יומי, ובתור אחת שסבלה ממגרנה כזאת- אין דרך להוכיח את זה וזה מוריד פרופיל.

#138129 הגב
    Anonymous
    חבר

א. אין דבר כזההזכרתי לרופא והוא לא התייס. אם באמת יש לך אלרגיה תלך לרופא תוציא מסמכים ושלח אותם ללשכת הגיוס.
    ב. ת"ש זה משהו שלא פירטת כל כך מה יש לך אבל זה יכול לעזור (בנאדם יכול להיות עם פרופיל 97 אבל עם ת"ש גבוה ולכן לא יהיה קרבי).
    ג. תוכל להוריד קצת פרופיל נפשי

#138132 הגב
    Anonymous
    חבר

לי יש אלרגיה לאבק והורידו לי על זה ל72, לא ל64. אם יש לך משהו יותר גרוע ממה שלי יש (אם אתה מקבל כאבים בגרון, גירודים בפנים, או דברים גרועים יותר, מה שלי לא קורה) אז אולי כדאי לך לנסות, אם לא אל תנסה.בכל מקרה, אולי תגיע לשם ותגיד שהבעיה שרשמו לך, שחשבת שלא תפריע לך לשרת בקרבי ולכן ביקשת שיתעלמו ממנה, הפכה לחמורה יותר ואתה רואה כעת שאין מצב שתשרת בקרבי?

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
מענה ל־איך להחזיר פרופיל לפרופיל המקורי
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו