איך להוציא חוות דעת טובה???

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים איך להוציא חוות דעת טובה???

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #102845 הגב
    Anonymous
    חבר

אני רוצה ללכת השבוע לפיסיכי אזרחי
    עכשיו אני לא יודע איך לשחק אותה מה לחרטט?
    מה הוא ישאל אותי?, מה אני יכול להגיד בשביל שיתרשם שיש לי נטיות אובדניות?
    קראתי טארגט21 ולא ברור בדיוק מה צריך להגיד.
    תודה מראש
    אלי

#138104 הגב
    Anonymous
    חבר

אין הרבה מה להגיד, רק איך להגיד.תיראה דכאוני (לפי מה שכתוב במסמך) ותראה שיש לך מחשבות של אדם בדיכאון (לא יוצר קשר עם חברים, לא חושב על בנות, לא חושב על העתיד, עצוב כל הזמן, לא עושה כלום עם עצמו… כמו שכתוב במסמך)הוא לא ישאל אותך שאלות קשות לדעתי. לפחות מי שאני הלכתי אליו לא שאל. סה"כ אתה גם משלם לו כסף ואין לו אינטרס להיות מניאק אליך. אם כן תענה דברים כמו "לא יודע" וכאלה.ובכל מקרה כל מה שאתה אומר צריך להיאמר בטון חלש ומסכן, שיצטרך לשאול אותך כל פעם "מה אמרת?" כדי שתחזור על עצמך וכו'.. במילים אחרות זה שוב העניין של להיראות ולהישמע דכאוני לפי מה שכתוב במסמך.מה שאתה כן צריך להגיד אולי זה למה פנית אליו, שזה מה שהוא ישאל אותך בהתחלת השיחה אני משער – ואז אתה צריך להיות ברור ולהגיד שאתה מפחד מהמחשבה של גיוס לצה"ל (או בניסוח אחר).

#138105 הגב
    Anonymous
    חבר

חשוב שלא תציג את עצמך ישר כאחד שרוצה להתאבד עוד דקה. אתה רק צריך להראות לו ברמזים שיש לך מחשבות אובדניות.
    וכמו שאמרו – דגש על ההתנהגות. להיות כפוף, טון חלש ואדיש

#138108 הגב
    Anonymous
    חבר

ואל תנסה לתת יותר מדי פרטים. שקרן יזבל את השכל כדי לשכנע שהוא באמת מה שהוא אומר, בן אדם שבאמת בדיכאון לא מנסה לשכנע אף אחד, בקושי ידבר ולעיתים נדירות יגיד יותר מ"כן" "לא" או "אני לא יודע".

#138113 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote תום:

ואל תנסה לתת יותר מדי פרטים. שקרן יזבל את השכל כדי לשכנע שהוא באמת מה שהוא אומר, בן אדם שבאמת בדיכאון לא מנסה לשכנע אף אחד, בקושי ידבר ולעיתים נדירות יגיד יותר מ"כן" "לא" או "אני לא יודע".

+1
    אם תנסה להרשים יותר מדיי אתה יכול להרוס תסיכויים להצלחה..
    פשוט תישמר מפיטפוט יתר

#138219 הגב
    Anonymous
    חבר

תודה עזרתם לי מאוד

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
מענה ל־איך להוציא חוות דעת טובה???
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש