שאלה לגבי הקושי להשתחרר

מוצגות 8 תגובות – 1 עד 8 (מתוך 8 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #102829 הגב
    Anonymous
    חבר

יש לי פרופיל 64 עם סעיף נפשי "קשיי הסתגלות"(קה"ס 40) ועשיתי טירונות מיוחדת.
    אני מעוניין להשתחרר מצה"ל. נראה לכם שהפרופיל והסעיף וזה שעשיתי טירונות מיוחדת תקל על השחרור?

#137948 הגב
    Anonymous
    חבר

מן הסתם כמובן

#137964 הגב
    Anonymous
    חבר

אכן היא תקל עליך.. כשאתה בא לקב"ן הוא מסתכל בעין אחרת כשהוא רואה שהיית בטיפול נפשי בעבר ויודע להתנהג בגמישות ובהתאם למצב

#137977 הגב
    Anonymous
    חבר

זה יקל, כי מבחינתם אתה אמור להראות החרפה של הבעיה ואתה כבר לא צריך להוכיח את קיומה.

#137983 הגב
    Anonymous
    חבר

אני יודע שאצלי הקב"נית אמרה שהם הורידו לי פרופיל וניסו לעזור ואם זה גם לא עוזר אז מה שנשאר זה לצאת מהצבא כבר..

#137989 הגב
    Anonymous
    חבר

מזה טירונות מיוחדת, אתה יכול להסביר?

#137995 הגב
    Anonymous
    חבר

בוודאי.קודם כל נרשם במחשבים הצבאיים שאכן אתה סובל מהפרעות או בעיות נפשיות/אישיותיות.אתה כבר נמצא עם מצוקה נפשית ברמה קלה/בינונית.היחס שונה. כבר יש לך בסיס לבעיות וגם צברת רקורד של אחד עם בעיות נפשיות. ככה זה היה אצלי. בטירונות ראיתי 4 פעמים קב"נ אבל יצא שבאיזשהו שלב היא לא כל כך האמינה לי (אבל הסיפור שלי נשמר במחשב שלה וגם מספר הפגישות)לאחר מכן הייתי אמור להתחיל קורסואז בקורס ראיתי שוב קב"נ. היא ראתה את מספר הפעמים שהייתי אצל קב"נ בטירונות + הסיפור ומה שהצגתי,והחליטה שאני לא מתאים לשירות.

#137997 הגב
    Anonymous
    חבר

אה הבנתי פשוט הבחור שרשם את ההודעה אמר טירונות מיוחדת כאילו הוא עושה אותה במקום אחר רק עם אנשים שעושים בעיות חח זה מה שחשבתי, או תנאים יותר קלים בטירונות.

מוצגות 8 תגובות – 1 עד 8 (מתוך 8 סה״כ)
מענה ל־שאלה לגבי הקושי להשתחרר
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו