חזרתי מפסיכיאטר אזרחי! – כמה שאלות…

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים חזרתי מפסיכיאטר אזרחי! – כמה שאלות…

מוצגות 13 תגובות – 1 עד 13 (מתוך 13 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #102805 הגב
    Anonymous
    חבר

חזרתי לא מזמן מפסיכיאטר אזרחי והוא נתן לי חוות דעת (נראה טוב )
    עכשיו, עלו לי כמה שאלות שבטח אתם תוכלו לעזור לי בהם:
    1. הפסיכיאטר אמר שאת חוות הדעת צריך לשלוח לקב"ן ולמרפאה בבסיס אצלי ואז משם ללכת לעוד איזה בית חולים ששם יתנו לי הפנייה לפסיכיאטר צבאי בתל השומר.
    לדעתי זה סתם מסבך ולוקח זמן, לא עדיף ישר ללכת לתל השומר בבוקר ולנסות לבקש להיכנס עם החוות דעת הזאת?
    זה גם בגלל שיש פסיכיאטר שהוא שייך איכשהו לבסיס שלי והייתי אצלו כבר פעם,הוא לא ממש שם עליי…
    אם אעשה מה שאמרו לי למעלה בטח יקבעו לי תור עוד שנה ולאותו אחד (שזה מה שאני לא רוצה), בנוסף לזה אני עכשיו בנפקדות (ספק עריקות) ואין לי ממש זמן לחכות.
    2. הפסיכיאטר נתן לי מרשם לתרופות נגד דיכאון, לקחת אותן בטוח שלא אקח, אבל אם הפסיכיאטר הצבאי ישאל עליהם מה להגיד?
    3 הפסיכיאטר אמר שיש סיכוי שישללו לי את הרשיון, זה חירטוט? מקווה שכן…
    מישהו יודע באיזה ימים יש פסיכיאטרים בתל השומר? או תמיד הם שם כמו הקב"נים..
    ובקשר לוועדה רפואית – האם הם נמצאים שם בימים קבועים?
    אם כן מישהו יודע באיזה ימים יש שם וועדה רפואית?

תודה רבה רבה לכולם על העזרה!NO_ONE2008-1-30 22:42:12

#137753 הגב
    Anonymous
    חבר

1.אני לא רוצה להטעות אותך , אז אני אענה לך בכנות- אין לי מושג, תחכה שאחרים יגיבו2. תקח אותם במובן שתגיד שלקחת ושהן לא עזרו לך בכלל3. יש סיכוי , וזה אקראי, אבל מקסימום תחדש. [האם החופש שווה 500 שקל? נראה לי שכן]ועדה רפואית- אחרי שאתה מקבל המלצה לשינוי בריאותי [בין אם זה פרופיל 45 ובין אם זה 21] , הפסיכיאטר יגיד לך מתי. ואז אתה הולך לשם פשוט ביום שנקבע לך..

#137779 הגב
    Anonymous
    חבר

תודה משה.
    עוד מישהו יכול לעזור לי? זה דחוף!

#137781 הגב
    Anonymous
    חבר

1. נראה לי שעדיף להגיע ישר לברהן בתל השומר.3. לכל היותר יזמנו אותך לבדיקה של משרד התחבורה, זה לא ששוללים אוטומטית. בתל השומר יש פסיכים כל יום.

#137794 הגב
    Anonymous
    חבר

עדיף לך ללכת ישר לברה"ן. אם קיבלת מרשם זה כבר מעודד
    תוכל להגיד באיזה תרופה מדובר?

#137800 הגב
    Anonymous
    חבר

MSMS, אלה שמות התורופות שניתנו לי:
    CIPRALEX 10MG X 28
    LORIVAN 1MG
    רק תסביר לי בבקשה למה רצית לדעת?
    אוקיי, אז נראה לי שאלך ישר לברה"ן בתל השומר..
    באיזה שעה עדיף להגיע לשם אם אני מתכוון להיכנס בלי הפנייה?
    ד"א יש ימים שלא כדאי להגיע לשם?
    תודה.NO_ONE2008-1-31 13:59:25

#137801 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote NO_ONE:

MSMS, אלה שמות התורופות שניתנו לי:
    CIPRALEX 10MG X 28
    LORIVAN 1MG
    רק תסביר לי בבקשה למה רצית לדעת?
    אוקיי, אז נראה לי שאלך ישר לברה"ן בתל השומר..
    באיזה שעה עדיף להגיע לשם אם אני מתכוון להיכנס בלי הפנייה?
    ד"א יש ימים שלא כדאי להגיע לשם?
    תודה.

סתם כדי לראות מה הכיוון של הפסיכיאטר.
    זה נראה טוב – התרופה הראשונה היא תרופה מובהקת וידועה לטיפול בחרדה ודיכאון. היא אמור לפעול גם בזמן קצר כך שתוכל להתלונן במהרה שאין שום השפעה..
    התרופה השניה דומה רק שהיא בנוסף אמורה להכניסה אותך "לסטלה" . היא אמורה להרפות את השרירים ולהקה על השינה. זה תרופה מאוד חזקה אגב שיש בה תלות גבוהה ולכן נוהגים להיבדק איתה ממש כל שבוע שבועיים כדי לעקוב אחר ההשפעות.

לברה"ן אפשר להגיע בכל יום מלבד יום שלישי. אפשר להגיע גם בשלישי אבל כדאי כי מרבית הפסיכיאטרים עסוקים בשיחות וישיבות ביניהם על החלטות משותפות בנוגע לחיילים שהם ראו בשבוע האחרון.

#137808 הגב
    Anonymous
    חבר

אני לא מתכוון לקחת אף אחת מהתרופות הנ"ל, מה יקרה אם יבדקו אותי?
    אני עדיין מודאג בקשר לרשיון נהיגה..חבר התקשר אליי היום ואמר שהמפקד הראה לו דואר צבאי שקיבל ובו כתוב שמי שיוצא על 21 נפשי שוללים לו את הרשיון ישר

#137811 הגב
    Anonymous
    חבר

לא יבדקו אותך גופנית אל דאגה

#137822 הגב
    Anonymous
    חבר

NO_ONE, כשהמפקדים לא שולחים דואר צבאי שמנסה לגרום לך לא להשתחרר מצה"ל, הם נושאים נאומים מפחידים בנושא, או מחלקים סוודרים שכתוב עליהם "אני לא משתמט", כמו שחילקו לבן דוד שלי לא מזמן. וכשזה לא המפקדים זה דובר צה"ל בעיתונות שמכריז על חוק חדש שלא באמת אי פעם יתבצע.אל תיתן להפחדות האלה להשפיע עליך. תקנו אותי אם אני טועה, אבל קראתי הרבה בנושא, ואני פעיל בפורום כבר תקופה, ולפי מה שהבנתי הדבר היחיד שעשוי לקרות לך (וגם זה לא בטוח) זה שתצטרך לעבור מבחן אמריקאי מאוד קל שעולה 500 שקל על מנת לחדש את הרישיון נהיגה שלך.

#137824 הגב
    Anonymous
    חבר

תום תראה את המסמכים שהעליתי עכשיו, תגיד לי, זה גם אחת מההפחדות שלהם?

#137831 הגב
    Anonymous
    חבר

NO_ONE תראה,
    שום דבר לא בטוח אבל בו נגיד שאתה לא הראשון ולא האחרון שמשתחרר מהצבא. כבר ברגעים אלה תוכל למצוא עוד 5 אנשים רקבפורום הזה ששואלים שאלות בדיוק כמוך
    אני לא מאמין שזה יגיע למצב שמי שיצא מהצבא ישלל לו הרשיון מידית כי אז באמת תהיה פה מלחמת עולם במדינה.

#137848 הגב
    Anonymous
    חבר

אפשר לדעת מה אמרת לפסיכיאטר ומה עשית ע"מ שהוא ישתכבנע בצורה כזאת ויתן לך מרשמים ? מה התסמינים שהלכת לפיהם ? ממש חשוב לי לדעת אני גם לקראת כזה דבר. תודה

מוצגות 13 תגובות – 1 עד 13 (מתוך 13 סה״כ)
מענה ל־חזרתי מפסיכיאטר אזרחי! – כמה שאלות…
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו