פרופיל 45 רפואי, שינוי שיבוץ

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים פרופיל 45 רפואי, שינוי שיבוץ

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #102799 הגב
    Anonymous
    חבר

שלום!
    הורידו לי את הפרופיל מ97 ל45 בגלל בעיה של יובש בעיניים ושריטות בקרנית.
    בגלל אופי התפקיד (מפעילת האמר) פסלו לי מקצוע והעבירו אותי מהבסיס בנגב לבסיס "במרכז", בגלל שבנגב אין לחות באויר וזה מחמיר לי את המצב של העיניים.
    הרופא המומחה אצלו אני מטופלת המליץ על בסיס פתוח כדי לעזור להצלחת הטיפול, אך הקר"פ פעילה לא אישרו את זה.
    כעת אני משובצת לבסיס באיו"ש, וידוע, שגם בהרים הלחות נמוכה, והקור והרוחות העזות גם מייבשים לי את העיניים. 
    ניסיתי לפנות שוב לקרפ"פ, ניסיתי לעתור לועד מיון רפואי, ניסיתי ללכת שוב לוע"ר ושום דבר לא עוזר!
    מה אני יכולה לעשות כדי לשנות את השיבוץ שלי ולעבור לבסיס פתוח?

#137696 הגב
    Anonymous
    חבר

אנחנו מתמחים בהורדת פרופיל ל-21. השאלה אם זה מה שאת רוצה.נראה שאת חושבת שהצבא יגלה רגישות ואנושיות בנוגע למצב שלך , אבל כמו שאת רואה זה לא קורה.

#137697 הגב
    Anonymous
    חבר

לא, אני לא רוצה לצאת מהצבא. אני משתחררת כדת וכדין באפריל. רק שאני רוצה שבאמת העיניים שלי יחלימו עד השחרור, ואני יודעת שבבסיס הזה המצב רק יחמיר =\
    ואני לא יודעת מה לעשות..

#137699 הגב
    Anonymous
    חבר

אממ.. אז במקום להתלונן על הבעיות יובש האלה,לדעתי תלכי לרופא ותתתלוני שזה מחמיר ונעשה יותר גרועברגע שהם יבינו שהמצב שלך משתנה לרעה (ושאת נפגעת, גם הצבא נפגע)אז יכול להיות שמשהו יזוז. וכמובן לחץ טלפוני של ההורים שאת תראי עוד רופא מומחה, ועוד מענה יכול לעזור חשוב שתרגישי שאת לא לבד מול המערכת.דבר אחרון.. באמת מתוך סקרנותאם לא באת להשתחרר או להתחיל את הבלגאן עם הצבא,למה דווקא את הבעיה הזו שיש לך את מפנה לפורם הזה , ולא לשאר הפורמים שעוסקים בבעיות החיילים הסדירים? זה באמת מעניין אותי..

#137704 הגב
    Anonymous
    חבר

חחח כי ראיתי כאן מלא בעיות ואנשים שעונים
    בדכ פורומים זה מעצבן

#137709 הגב
    Anonymous
    חבר

כולה 4 חודשים מה ההיסטריה.
    ואם את רוצה בכל זאת לעורר מהומה תעשי משו, צעד קיצוני.. תפסיקי לתפקד, תשבי כל היום אצל הרופא, תפני למיון

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
מענה ל־פרופיל 45 רפואי, שינוי שיבוץ
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו