צריך עזרה לקבל 21 נפשי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #102759 הגב
    Anonymous
    חבר

שלום,אני כרגע בדח"ש,הנתונים שלי הם גבוהים (פרופיל 97 וקב"א 55)ולכן אני פוחד שיהיה לי קשה לצאת,לפני 5 שנים אבי נפטר והייתי בלי אמא שנה(היא נכנסה לדיכאון קשה שבמהלכו היא הייתה מאושפזת חודש),אני פיתחתי הפרעת אכילה ו-ocd שבעקבותם טופלתי אצל פסיכאטר(כדורים)ופסיכולוג ל-ocd ובמרפאות מיוחדות בשביל ההפרעת אכילה.במרפאות להפרעות אכילה טופלתי במשך חצי שנה והטיפול נגמר לפני שנתיים וחצי וב-ocd טופלתי גם משהו כמו חצי שנה והטיפול נגמר לפני 3 שנים.כיום כלפי הסביבה אני נראה בסדר גמור,אני כבר בכלל לא רזה,אני נראה טוב ואני מסתדר בסדר עם אנשים ואף אחד חוץ ממי שמכיר אותי ממש טוב(מעטים מאוד) לא חושבים שאני מדוכא,אפילו חושבים שאני בחור שמח.אבל האמת היא שאני די עצוב,אני כמעט שלא נהנה מדברים,אני שומר בצורה אובססיבית שמאוד מגבילה אותי על תזונה,אני עם דימוי עצמי נמוך,והביטחון העצמי שלי בריצפה (למרות שאני כבר רגיל לזייף אותו בצורה לא רעה בכלל).במצב של היום אני מרגיש שאני לא בנוי למערכת הצבאית,נמאס לי להסתיר ולהציג את עצמי כלפי חוץ כאילו אני מושלם,אני מתחיל עכשיו טיפול פסיכולוגי וכרגע זה מה שבראש מעייני ולא הצבא,אני חושש שיעשו לי בעיות בגלל שמבחינה חיצונית אני נראה נורמלי לחלוטין וגם בגלל שברוב טיפשותי העלאתי את הפרופיל שלי ל-97 מ-72 (חשבתי שהצבא זה מה שישנה אותי ויוציא אותי מהדאון).א.איך אני קובע תור לקב"ן?ב.בפגישה עם הקב"ן האם רצוי להציג מסמכים שמעידים שאימי הייתה מאושפזת בעבר ושאני סבלתי וטופלתי בעבר בהפרעת אכילה וב-ocd?ג.איך להציג את עצמי בפני הקב"ן?אני רוצה שהוא יבין שאני מדוכא ושלא יחשוב שאני מסבן אותו כי אני לא.

#137462 הגב
    Anonymous
    חבר

אני לא "מקצוען בתחום" אז קח את מה שאני אומר בעירבון מוגבל אבל:א.אתה מתקשר ללשכת גיוס ודורש לראות קב"ן, ומתקשר יום-יום אחרי זה ומנדנד להם. רצוי לפקסס קודם מכתב המלצה מפסיכיאטר אזרחי, שבשבילו צריך כמובן ללכת לפגוש אחד. לדעתי זה שווה את זה.ב.לא יודע אם ממש להציג אותם, אולי רק לדבר על זה. אולי לצרף העתקים שלהם עם המכתב מהפסיכיאטר. אתה לא אמור לבוא אל הקב"ן עם ראיות בכתב, זה יראה כאילו אתה חושב שיש לו סיבה טובה לא להאמין לך ושאתה משקר.ג.תקרא את המסמכים בפורוםבהצלחה!

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
מענה ל־צריך עזרה לקבל 21 נפשי
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו