לראות קבן בעריקות

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #102740 הגב
    Anonymous
    חבר

אני עריק בערך חודש וחצי
    הייתי סרבן חודש באו לקחת אותי מהבית והתחילתי הייתי אמור לחזור יום ראשון ולא חזרתי מאז ולוכדי עריקים היו אצלי השבוע כל יום פעמיים ולא הייתי בבית
    אני רוצה לצאת מצה"ל השאלה עם אני אהיה חייב להיכנס לכלא ולצאת או שיש לי איזה סיכוי קטן שאני יכול לראות קב"ן בעריקות ולצאת
    גם לא אכפת לי איך לצאת ובאיזה דרך העיקר לצאת

#137366 הגב
    Anonymous
    חבר

היי,בתור התחלה, אני מציעה שתמצא מקום אחר לישון בו בזמן הקרוב… (לא הייתי בטוחה מדבריך אם לא היית בבית בכוונה או במקרה). אתה יכול לגשת למרפאת בריאות הנפש בתל השומר, הממקומת מחוץ לבסיס ולכן לא תצטרך להזדהות ולהיעצר בכניסה. שם תצטרך להתחנן לראות קב"ן בלי תור, ופשוט לשבת ולחכות עד שהקב"ן יסכים לפגוש אותך. אם הפקיד או לא יודעת מי יושב שם בכניסה לא יילכו לקראתך יותר מידי אתה חייב להראות מצוקה גדולה, רד על הברכיים והתחל לבכות ולצרוח מצידי.אם הקב"ן ישתכנע, לפחות חלקית, הוא יוכל לתת לך גימלים ולקבוע לך תור נוסף עד שתקבל המלצה ל-21 וועדה רפואית תפטור אותך. בתיאוריה, לאחר שתקבל 21, אתה אמור להסגיר את עצמך ויכול להיות שלא תקבל כלל עונש, אבל אני לא יכולה להבטיח.כדאי לא לגרור את זה עוד וללכת לקב"ן כבר בשבוע הבא.אם תופסים אותך אתה יכול לקבל קב"ן גם מתוך הכלא, גם שם אתה צריך להוכיח מצוקה גדולה בפני המפקדים.בהצלחה!אשרה.

#137378 הגב
    Anonymous
    חבר

אני צריך לבוא עם מדים ?
    חסר לי כומתה ואני מצטער אני לא מוכן לצרוח ולבכות בישביל לצאת אני לא ילך עד כדי כך רחוק
    אולי גם את יודעת איך הלוכדים עובדים כאילו הם באו אליי יום שני שלישי רביעי כל יום פעמיים

#137381 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote Nofale:

אני צריך לבוא עם מדים ?
    חסר לי כומתה ואני מצטער אני לא מוכן לצרוח ולבכות בישביל לצאת אני לא ילך עד כדי כך רחוק
    אולי גם את יודעת איך הלוכדים עובדים כאילו הם באו אליי יום שני שלישי רביעי כל יום פעמיים

לא צריך לבוא עם מדים.. צריך להראות חוגר.. זה שחסרה לך כומתה לא אומר כלום, ומן הסתם לא אכפת להם אם אתה מדוגם או לא.חוץ מזה, שהקב"נ יכול לתהות עם עצמו מאיפה חוסר הדיגום הגיע, והאם זה קשור לעובדה שאתה במצוקה נפשית והתפקוד שלך מרושל כחייל .פעם מישהו אמר לי שבשביל להרוויח משהו [פגישה עם הקב"נ] צריך להפסיד משהו. במקרה הזה מדובר בכבוד שלך, ובכי יכול רק לעזור לך . להזיק זה לא יזיק.

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
מענה ל־לראות קבן בעריקות
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו